לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2006, 12:30
  shaboo shaboo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
גיבוש צנחנים מחר ה13.12

שלום.

קראתי כמה מאמרים פה בפורום על הגיבוש אבל יש לי כמה שאלות

1. אני לא בכושר בכלל. אני עושה 12 שמיכה, 40 בטן ו4:40 ברצית קילומטר (התוצאה הכי טובה שלי הייתה 4:20). עד לפני שבועיים כל הכושר שלי היה ללכת מהמקרר לספה ומהספה למיטה. ברגע שקיבלתי את הזימון ניסיתי להיכנס כמה שיותר אבל ידעתי שאני לא אהפוך לרמבו תוך 14 יום. השאלה שלי היא אם יש לי סיכוי, בדוגרי, לעבור את זה? אל תהיו רכים איתי אלא תגידו את האמת, אם אני כ"כ לא בכושר (אבל כשהייתי בכושר הייתי ראשון בריצת 2000 בכיתה וראשון בבית הספר בריצות קצרות), האם אני אצליח בכלל לעבור את הריצה ביום הראשון? ואם אני לא אעבור את הריצה, האם ישר ישלחו אותי הביתה? בבקשה תהיו כנים.

2. אני כבר די הרבה זמן לא מוצא את המשקפיים שלי (המספר שלי הוא 2 בשתי העיניים), האם אפשר לעשות את הגיבוש עם עדשות? אם לא, האם אפשר לעשות אותו כשאתה לא רואה הכי טוב? אני מנחש שלא כדאי לי להגיד להם שאני לא מוצא את המשקפיים שלי אבל נכון?

3. האם מתקלחים במהלך הגיבוש?

4. כמה אנשים בד"כ מגיעים לגיבוש וכמה עוברים אותו? בממוצע

סליחה על השאלות הטיפשיות והחופרות, אבל תודה מראש על כל תשובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 15:19
  ogrishh ogrishh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaboo שמתחילה ב "גיבוש צנחנים מחר ה13.12"

גם לפי דעתי הכל בראש אני חזרתי מהגיבוש אתמול ואני שמן מעשן ובלי כושר בכלל ועברתי אותו כמו גדול הקטע הכי מעצבן שבוא כולם פורשים הוא בשקים עכשיו אני יסביר לכם למה.... בגלל שכשמתחילים תשקים המפקד אומר לרוץ ממקום אחד למקום שני ב 20 שניות וזאת משימה בלתי אפשרית והוא אומר שאם לא נרוץ את זה ב 20 שניות הוא לא ישמיך וככה הוא עשה לנו בערך שעה , עד שעה וחצי בלי הפסקה ובקטע הזה כולם פורשים כי בטח חושבים שאין סיכוי לעשות את זה ב 20 שניות אז אני אומר לכם שאחרי שהוא יעשה לכם ככה איזה שעה הוא ימשיך הלאה אז לא לפרוש בקטע הזה כל הזמן גם יצעקו לכם משפטים כמו תפרוש תשתה או שמי שהולך פורש או שלא צריכים אותכם הם צריכים רק 4 מכל קבוצה ת4 הכי טובים תפרשו וכאלה על תשימו לזה לב אם תעברו תקטע הפיזי ישאר לכם רק ליהיות תותחים בראיון אישי

נערך לאחרונה ע"י ogrishh בתאריך 12-12-2006 בשעה 15:23.
ישן 12-12-2006, 19:16
  שלומקה שלומקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaboo שמתחילה ב "גיבוש צנחנים מחר ה13.12"

גבר היום חזרתי מהגיבוש, תשמע אתה לא מכיר אותי ואם תלך כמה דפים אחורה פה בפורום תראה באיזה מצב אני, גם לי היו את אותם חששות לפני הגיבוש, אני מעשן קופסא ליום אני לא עושה שום פעילות ספורטיבית, והיום סיימתי את הגיבוש כמו גדול, הכל בראש

כשאמרו לי את זה חשבתי לעצמי "מה הכל בראש מה? הגוף לא מתפקד" וזה ממש לא נכון, אתה לא תאמין כמה כח יש לגוף שלך שאתה פשוט לא יודע עליו, אל תפרוש בשקים חשוב!! זה החלק הכי משביז בגיבוש, תגיע הרבה לאלונקה, בראיון אישי אל תגמגם, תגיד רק את האמת, תסתכל למראיין בתוך העייניים ואל תראה מפוחד או מתרגש
יהיה בסדר, הכל תלוי בכח רצון שלך.. שיהיה לך בהצלחה אחי ותחזור לעדכן
אם יש למישהו עוד שאלות אליי בקשר לגיבוש מוזמן בפרטי ואני יענה על כל מה שאני יודע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר