לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2006, 23:23
  aviranpp aviranpp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
מכתב שכתבתי לידידה טובה לשעבר ומתלבט אם לתת לה אותו..

שלום לכולם, המכתב הוא קצת ארוך אז מי שיקדיש קצת זמן אני אודה לו !

ציטוט:
*****.. כתבתי לך את זה כי אני רוצה שתביני.
אני לא רוצה שתפגעי ובגלל זה כתבתי, אבל אם בכל זאת נפגעת תדעי שזה לא היה בכוונה ואני אפילו מתנצל מראש
אבל לא נראה לי שתתחילי לבכות מול זה ..
אולי את חושבת שאני לא מרגיש משהו, שלא כואב לי..
אני רוצה שתקראי את זה טוב!
התקופה הכי יפה שלי בחיים הייתה כשהכרתי אותך, שהייתי איתך.
הרגשתי איתך מה זה חיים, מה זה לחיות!
לחיות זה לא רק אהבה, כיף, זה לא רק טוב. לחיות זה גם להרגיש כאב, להרגיש שקשה, להרגיש שלא טוב.
תמיד איתך הייתי מרגיש שכיף, אבל הרבה ואפילו הרבה מאוד פעמים הרגשתי "זה עוד מעט יעבור"
תמיד שהייתי מרגיש את הכיף איתך, הייתי מרגיש גם רע.
אז אני יגיד לך עכשיו משהו שבטח כבר ידעת.. אהבתי אותך.
אולי בגלל זה היה כל הכאב, בגלל האהבה כי ככה זה כשאוהבים לא ?
אף פעם לא ניסיתי לעבור את הגבול ששמתי לי מההתחלה, שאמרתי, אני לא אנסה בכלל..
לא יודע למה עשיתי את זה פשוט הייתה לי הרגשה ואני לא מצטער על זה.
למרות שנתתי להגיון אצלי לדבר יותר, הלכתי לא פחות עם הלב.
כי רק הלב יכול לסלוח, אבל ההגיון? לא, ההגיון פשוט משלים עם הבעיה ושם אותה בצד.
היו לנו הרבה מריבות, סתם בלי סיבה כנראה שגם בגלל האהבה שלי.
אולי כאב לי בגלל שידעתי שלא יהיה כלום בנינו, ידעתי שאני לא אנסה ! שאני מרגיש את זה, ואני לא אנסה !
קינאתי בך, גם בגלל האהבה, כי כמו ילד כשאתה יודע שיש משהו שאתה לא יכול לגעת בו ואחרים כן, אז הייתה לי גם קצת קנאה.
אבל מה אני, אני רק בנאדם. אוהב, שונא, מקנא, פוגע, סולח... בנאדם כמו כולם.
הרגשתי שאת לא תמיד אמיתית איתי, הרגשתי, פשוט הרגשתי ! תגידי לי שאני טועה..? אם כן אז שוב פעם את לא תיהי אמיתית.
ומה זה שווה ? לא להיות אמיתיים ? אז למה היינו כאלה קרובים ?
כנראה שאנחנו כבר לא קרובים, למה ? אולי בגלל האהבה ? מה, היה לי כיף להיות איתך למרות שרק אני הייתי אוהב ?
זה לא משנה כבר, אני לא מרגיש כלום פשוט כלום! אני לא אומר שאני אשכח אותך, אבל אם אני כבר לא אוהב, ואנחנו כבר לא קרובים אז אולי הכל היה בגלל האהבה שלי ?
אני לא מאמין איך דבר שתפס לי את כל המקום בלב ולא השאיר לי מקום לנשום, נעלם ?
אני כבר לא קשור אלייך כמו פעם אבל למרות שאני מרגיש משהו חסר, הכאב כבר לא גדול.
אני זוכר שאמרתי לעצמי שעם כל טעות שאת עושה, הרבה מהאהבה שלי יורדת. אבל עם כל דבר טוב שאת עושה האהבה לא חוזרת.
כנראה שזה נגמר, כנראה שלא נחזור להיות כמו פעם.
אחרי הבית ספר מה כבר יהיה ? מזמן כבר אנחנו לא קרובים ולא נראה לי שנחזור להיות קרובים.
פתאום תמצאי עוד איזה חבר ועוד הפעם אני צריך לשכוח ממך ? שתעלמי לי ? למרות שיש כאב בחיים, אני לא חייב להגיע למצב הזה, לכאוב !
אני לא רוצה להכאיב לעצמי ואני לא אעשה את זה. אולי אני נשמע אגואיסט לא מתחשב אבל כן הפעם אני חושב רק על עצמי ואני רוצה שלי יהיה טוב !
אני לא רוצה לפגוע בך או להפגע אז אני גם לא חושב שאנחנו צריכים להתקרב כי זה שוב פעם לטחון מים. אנחנו לא מסתדרים !
את הילדה שלמדתי ממנה הכי הרבה על החיים ובכלל, ואני לא מצטער על כל שניה שהייתה לי איתך !
אני מקווה שיהיה לך רק טוב, כל החיים.
תדעי שאת הילדה הכי יפה בעולם ואני לא אשכח אותך בחיים, בחיים !
נהנתי מכל רגע, דקה ואפילו שניה שהייתה לי איתך.
תזכרי אותי תמיד ? ***** *******.

עריכה: אני מתעלם ממנה כבר די הרבה זמן ובשביל שהיא תדע שאני לא רוצה להמשיך להיות איתה בקשר כתבתי לה את זה והחלטתי לסגור סיפור!

נערך לאחרונה ע"י aviranpp בתאריך 03-12-2006 בשעה 23:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2006, 23:45
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aviranpp שמתחילה ב "מכתב שכתבתי לידידה טובה לשעבר ומתלבט אם לתת לה אותו.."

המכתב שכתבת מתאר את תחושותיך בסערת רגשות.

אני באופן אישי חושב שלא כדאי לך לתת לה את המכתב המסויים הזה.

המכתב, נדמה כאילו נכתב יותר עבורך מאשר עבורה - כדרך "לפרוק" את כל רגשותיך על הדף.
הדרך שבה רגשותיך הובעו נעשו בצורה מוחלטת - כלומר - כל מחשבה או רגש מצאו את דרכם במילים - אך לא בצורה שכדאי להעביר לאותו אדם.

הדברים שנכתבו כאן מתאימים יותר לדף יומן אישי מאשר כמכתב לאותה ידידה.
לדעתי האישית - אף מכתב לא יוכל להחליף שיחה כנה.

אם אתה מעוניין לסיים את הקשר ביניכם - גם אם זה קשה - גם אם אתה רוצה "להתעלם" מכל המצב באופן מוחלט - אזור את כל הכוחות שבך ליזום שיחה שבה תאמר לה חלק מהדברים שכתבת כאן.

המכתב ועצם נתינת המכתב רק יכולים לשבש עוד יותר את הסיטואציה שנוצרה בינך ובינה.
זה לא ייפתור דבר מביניכם ולא ייתן לסיים את הקשר ביניכם בצורה אותה אתה מייחל לעצמך.

המלצתי היא שתשמור את המכתב במגירה - עבורך.
התמודד עם הדברים על ידי שיחה איתה. הסבר לה את הדברים ואת רצונך בנתק - רק כך תוכל להגיע לשלמות אמיתית עם ההחלטה שלקחת על עצמך.

בהצלחה

ישן 07-12-2006, 22:19
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
מבין מה עובר עלייך...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי aviranpp שמתחילה ב "תאמת .. אני לא חושב שאני..."

תראה אתה אומר לנו ומנסה לשכנע את עצמך שדיי התגברת כבר...וזה מכאיב לך הקשר איתה ואתה רוצה לסיים אותו ככה אתה חושב שהכאב יסתיים...אבל לא ככה הדבר..

עצם העובדה שאתה כתבת לה מכתב הכנסת בו את הרגשות שלך ועמלת עליו מראה כמה אכיפת לך מימנה וזה הדבר הכי אסור לעשות...

תראה הייתי בסיטואציה הזאת פעמיים שלוש וככה אני מייעץ לך:
את המספר שלה ---למחוק
את האייס והמסנג'ר---להכניס לאיגנור
אם אתה רואה אותה הולכת לכיוונך ברחוב--- תמשיך ללכת תגיד שלום וביי

אני לא ישקר לך ויגיד-" הכל עובר עם הזמן"...אז לא,ההרגשה הזאת לא תעבור אבל עם הזמן היא תילך ותיהיה פחות מציקה פחות חשובה ובסופו של דבר היא תשכח,אבל הרגש תמיד יהיה שמה,הוא פשוט יהיה רדום.

בעצם הכאב הזה הוא נובע מימך ולא מימנה תנסה להיסתכל על זה בתור איש מהצד אתה רק עושה לעצמך רע בזה שאתה עוד ממשיך להיתעסק בשטויות האלה...אחריי כמה זמן(במקרה שלי למשל:שנה)...אתה תיסתכל על הדברים באור אחר ותנסה לגרד תכונה אחת טובה שלה ולא תצליח...

שיהיה לך בהצלחה אחי, ומה עם המכתב?--->שרוף....(במיילה יש לך פה העתק בפורום
ישן 15-12-2006, 18:19
  ELIMOSHEL123 ELIMOSHEL123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "מבין מה עובר עלייך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrix
תראה אתה אומר לנו ומנסה לשכנע את עצמך שדיי התגברת כבר...וזה מכאיב לך הקשר איתה ואתה רוצה לסיים אותו ככה אתה חושב שהכאב יסתיים...אבל לא ככה הדבר..

עצם העובדה שאתה כתבת לה מכתב הכנסת בו את הרגשות שלך ועמלת עליו מראה כמה אכיפת לך מימנה וזה הדבר הכי אסור לעשות...

תראה הייתי בסיטואציה הזאת פעמיים שלוש וככה אני מייעץ לך:
את המספר שלה ---למחוק
את האייס והמסנג'ר---להכניס לאיגנור
אם אתה רואה אותה הולכת לכיוונך ברחוב--- תמשיך ללכת תגיד שלום וביי

אני לא ישקר לך ויגיד-" הכל עובר עם הזמן"...אז לא,ההרגשה הזאת לא תעבור אבל עם הזמן היא תילך ותיהיה פחות מציקה פחות חשובה ובסופו של דבר היא תשכח,אבל הרגש תמיד יהיה שמה,הוא פשוט יהיה רדום.

בעצם הכאב הזה הוא נובע מימך ולא מימנה תנסה להיסתכל על זה בתור איש מהצד אתה רק עושה לעצמך רע בזה שאתה עוד ממשיך להיתעסק בשטויות האלה...אחריי כמה זמן(במקרה שלי למשל:שנה)...אתה תיסתכל על הדברים באור אחר ותנסה לגרד תכונה אחת טובה שלה ולא תצליח...

שיהיה לך בהצלחה אחי, ומה עם המכתב?--->שרוף....(במיילה יש לך פה העתק בפורום

הוציא תמילים מהפה באמא שלי :]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:57

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר