לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2006, 01:22
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
בן 17 מת באימון כושר קרבי בראש העין

בן 17 מת באימון כושר קרבי בראש העין
יום שישי, 15 בדצמבר 2006, 0:23 מאת: מערכת וואלה!

נסיונות ההחייאה לא עזרו (אילוסטרציה: ערוץ 10)

הנער אמר לחבריו שרצו איתו כי הוא חש ברע - והתמוטט. נסיונות ההחייאה לא הועילו, ובבית החולים שניידר קבעו את מותו

ריצה רגילה במהלך אימון כושר קרבי בקורס הכנה לצה"ל הובילה הערב למותו של נער בן 17. הנער יצא הערב עם עוד כעשרה חברים נוספים לאימון ריצה בראש העין. כבר בתחילת האימון, אמר לחבריו כי הוא חש ברע ואינו מסוגל לנשום. חבריו סיפרו, כי כעבור זמן קצר איבד הנער את הכרתו והתמוטט.

חבריו של הנער הזעיקו למקום אמבולנס, שאנשיו ניסו להחיות את הנער, אולם ניידת טיפול נמרץ שהגיעה למקום זמן קצר לאחר מכן פינתה את הנער לבית החולים שניידר בפתח תקווה, שם נקבע מותו.

בגלי צה"ל דווח, כי אחת ההשערות שהעלו הגורמיים הרפואיים, היא כי הנער מת מהפרעה בקצב הלב, אולם כרגע סיבת מותו של הנער אינה ברורה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2006, 01:29
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
דבילי, עצוב ויותר מהכל מיותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "בן 17 מת באימון כושר קרבי בראש העין"

ציטוט:
ריצה רגילה במהלך אימון כושר קרבי בקורס הכנה לצה"ל הובילה הערב למותו של נער בן 17. הנער יצא הערב עם עוד כעשרה חברים נוספים לאימון ריצה בראש העין. כבר בתחילת האימון, אמר לחבריו כי הוא חש ברע ואינו מסוגל לנשום. חבריו סיפרו, כי כעבור זמן קצר איבד הנער את הכרתו והתמוטט.

אני פשוט מתעצבן שאני קורא דבר כזה. במקום נורמלי החברים שלו היו מונעים ממנו להמשיך את האימון, אבל אני מניח שהם בטח אמרו לו "עזוב, זה שום דבר, מה תעשה כשיהיה גיבוש לטייסת מטכ"ל ויכאב לך?!" או משהו בסגנון.

ולצערנו כנראה עד שלא קורה אסון במדינה, שום דבר לא יזוז.
אולי עכשיו יעשו קצת סדר בכל הקבוצות האלה, יחייבו אותם לעשות מבדקים רפואיים (ולשאול אם מישהו מרגיש טוב זה ממש לא מבדקים) אצל רופא לכל אחד שרוצה להירשם, מע"ר (של מד"א, לא של צה"ל) או פראמדיק שיוצא לכל אימון בצמוד לקבוצה ורכב פינוי.

וד"א אדר, טוב לראות שלא נעלמת, מתכוון להשתחרר בקרוב?
ישן 15-12-2006, 07:58
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
חכמים, הזהרו בדבריכם!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "בן 17 מת באימון כושר קרבי בראש העין"

מאחר ואין לנו מידע על מה שבדיוק קרה, צריך להזהר. יתכן שבאמת מדובר בקבוצה מאולתרת שעשתה אימונים לעצמה, או בראשות חאפר שמנצל את הנערים כדי לעשות כסף, ויתכן שמדובר בקבוצה עם מדריך בוגר ווינגייט שדרש מכולם בדיקות רפואיות (עפ"י דרישת חוק הספורט). כל עוד אין מידע מוסמך, לא חכם להשמיץ.
ודבר נוסף - בקורס מקצועי בו השתתפתי לאחרונה, אשר לקראתו כל המשתתפים עברו בדיקות רפואיות מלאות במרפאת ספורט - כולל ארגומטריה, אחד המשתתפים נפל פתאום במהלך ריצת נווט. בחור אתלטי, בשנות ה - 20 שלו, כל הבדיקות תקינות, שום רמז מקדים שיעיד שמשהו לא בסדר. למזלו רצו לידו שני חובשים, והיתה ניידת טפול נמרץ בקרבת מקום. הסתבר שהבחור נכנס לפרפור חדרים. זה עלול לקרות, גם אם הכל נעשה לפי הספר.

ישן 15-12-2006, 09:31
  תומר123 תומר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
סיפור קטן

ביומיים האחרונים היינו בשטח בסדרת ק"ס (קצין סוללה, רכוב ע"ג נגמ"ש ומשימתו לתכנן את מרחב הפריסה, לנווט אליו, לשלט את הדרך ולסייר את המרחב - על קצה המזלג, אם תרצו ארחיב אבל זה לא קשור לנושא).
כבר יום לפני כן בבסיס הרגשתי לא טוב כל כך, נזלת וטיפה שיעול. באותו הבוקר שירדנו לשטח ממש קמתי חולה, אבל מכיוון שהסטים מסמיכים אז לא רציתי לפספס את הירידה לשטח. במהלך היום בשטח הרגשתי כבר ממש לא טוב, כאבי ראש ושיעול דלקתי, אבל בגלל שאני מטבעי במצב רוח טוב מרומם בד"כ אז המשכתי להיות אנרגטי ושמח כמה שרק יכולתי.
אבל מה, ברגע שהרגשתי כבר שאני לא יכול יותר, הגעתי למצב שאני לא מצליח להסתכל על המפה בכלל, ביקשתי להעלות לבסיס לראות רופא כי אני כבר לא יעיל בשטח יותר.
ומה התגובה שאני מקבל מהאחראי? "הוא לא נראה לי חולה".
התשובה הזאת הרתיחה אותי, והיא הבסיס לכל הרשלנות שיש למפקדים בצה"ל, שאחראים על חייהם של החיילים שלהם. אני לא קראתי את התחקיר של המקרה האחרון ואני מניח שגם לא אדע בדיוק מה היה שם, אבל מקרים דומים שקרו בשנים האחרונות פשוט בלתי נסבלים לפי דעתי. יש אטימות גדולה וחוסר רגישות כלפי מצבם של אנשים. אני בכלל לא מדבר על כך שאותו נער בן 17 שמת עשה בדיקות אק"ג לפני שהתחיל להתאמן בכושר קרבי, כדרוש בחוק מארגון שעוסק בזה. אבל איך נותנים למישהו שאומר שהוא לא מרגיש טוב לצאת לאימון? ואיך לא מפתחים אצלם את המודעות העצמית של לדעת מתי אתה יכול לעשות את זה ומתי עדיף לשבת בצד, ושום דבר לא יקרה אם תפספס אימון אחד, או אם לא תטפס על ההר בעומס חום 3 או תצלול 20 דקות מתחת למים.
אז בחזרה לסיפורי, כן אני התעקשתי לעלות לבסיס, והתעקשתי עוד פעם, ובסוף עליתי וישנתי 12 שעות כמו מלך וקמתי בריא יותר.
בסופו של דבר כל בן אדם יודע מה הכי טוב בשבילו ואיך הוא מרגיש ושום מסגרת לא צריכה לעקר את זה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר