לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2006, 18:37
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lennon שמתחילה ב "אחרי 1/2 ליטר בירה כמה זמן צריך לחכות לפני שנוהגים?"

בסופו של דבר, מפגרים משחקים משחקים.
חכמים, לא לוקחים סיכונים בקטע הזה.

יש לי חבר שהוא יכל לשתות שתי ליטר בירה וגם יותר ועדיין להיות מרוכז ולעשות אפילו שיעורים במתמטיקה, לאומת זאת אני, שבחיים לא נגעתי בשום סוג של אלכוהול, שתיתי בזמנו כוס בירה אחת של שליש, בירה שנחשבת "לקלה" (בטעמים כאלה של נקבות :| ), ולמרות ה6% אלכוהול, התחלתי להרגיש "בעננים" ניקרא לזה, וקח למשך לפחות שלוש שעות. לנהוג כמו שהרגשתי, ממש לא יכולתי.
אז להגיד כמו שאומרים שאפשר לשתות שליש, לחכות שעה ורק אז לנהוג, זה תלוי לפי הבנאדם.

בכל מיקרה, סיכונים בנושא, רק מפגרים לוקחים, שום אפילו אם "רגילים" לשתות ושום אם בטיח.

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2006, 18:46
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ראג'אר שמתחילה ב "בסופו של דבר, מפגרים משחקים..."

מההכרות המינימאלית שלך איתי היית צריך להסיק שאני לא מטומטם.

אתה באמת חושב שאני אכנס לאוטו, אפילו אם "לפי חוק" אני רשאי לנהוג, ואנהג שאני מרגיש שאני לא מסוגל לנהוג? איזה מין בנאדם עושה את זה? לא בנאדם אפילו..רוצח, לסכן את החיים שלי ושל הסובבים אותי ואת של הזקנה שבמקרה נוסעת בנתיב מולי כי בא לה איזה משהו טעים מהסופר? לא בא בחשבון, כלי רכב זה נשק ואין פה משחקים - וגם אם יש, אין לי שום נטייה או כוונה לשחק אותם.

שאלתי, כמה זמן, מבחינה חוקית, לא אישית, לא פיזית ולא פרקטית, חוקית, צריך להמתין עד שנוהגים לאחר שתיית חצי ליטר בירה.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 15-12-2006, 16:58
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
זה מה שרשום באתר של המשטרה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lennon שמתחילה ב "אחרי 1/2 ליטר בירה כמה זמן צריך לחכות לפני שנוהגים?"

לפי סעיף 169 לתקנות התעבורה, תשמ"ב, אסורה נהיגה ברכב כאשר רמת ריכוז האלכוהול בדם עולה על 50 מיליגרם של אלכוהול במאה מיליליטר של דם. כמות זו מצוייה פחות או יותר ב- 2 מנות של משקה אלכוהולי.
http://www.police.gov.il/sherut_ume...04abd_mniat.asp

הרגע ראיתי את הקישור באשכול שמישהו פירסם פה.
ושתי כוסות בירה מתכוונים ל1/3 לא לחצי (ובטח לא לליטר, לבריטים שביננו)

דרך אגב, החוק בארה"ב הוא הרבה יותר נוקשה - אם נכנסה לך טיפת אלכוהול לדם אסור לך לשתות. אם אתה לא בן 21 ומעלה אסור לך לשתות (אין את הקטע של להגיש, אפילו אם אבא שלך הביא לך בירה הוא נחשב פושע)

אבל כמו בכל דבר האמריקאים הם צבועים - יש להם תרבות של שתיה, הרבה הרבה יותר מבארץ, הם רואים את ההורים שלהם שותים בירות כל הזמן, הם נחשבים בוגרים מגיל 18, הם יכולים להגן על המדינה מגיל 18 (או אפילו מגיל 16, אני לא בטוח) אבל אסור להם לשתות עד גיל 21.

ומן הסתם גם בגיל 18 האמריקאי הממוצע שותה הרבה יותר ממקבילו הישראלי, למרות החוקים הנוקשים, ובגלל שאין עליהם שום פיקוח הם גם לא יודעים לשתות והם משתכרים לחלוטין בכל יציאה (מה שנקרא wasted)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:20

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר