לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2006, 19:39
  YossiNew YossiNew אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Touch Down שמתחילה ב "אפשר פרטים? איזה פרופיל אתה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Touch Down
איפה אתה משרת עכשיו? כמה זמן קורס? משמעת? טירונות וכו'?

פרופיל 72
רוב החיילים שמגיעים לבה"ד7 (בה"ד תקשוב - בצריפין) הם עם פרופיל קרבי...
אני עכשיו בגדוד אמירים... קוראים לזה הסיירת של חיל התקשוב כי אנחנו עובדים רק עם יחידות עילית.. למשל אני יכול להגיד לך שאני לפני שבוע עשיתי תרגיל שאי אפשר לפרט עליו יותר מידי אבל תרגיל עם אנשים בכירים מאוד.... והתרגיל שהיה באילת? שלחו 3 מהגדוד שלנו על מסוק!
טירונות זה 02
קורס חודשיים - חודשיים וחצי... תלוי אם יהיה לכם אבט"ש אם יהיה לכם השלמה עם צוערים ועוד תלוי בכמה דברים...
המשמעת כולם יודעים שהמשמעת בבה"ד7 זה משהו לא יאומן... יש שם רס"ר בן שושן שמו כבר 40 שנה הוא בבה"ד7 אחד המנייאקים תופס כל דבר קטן ומביא ריתוקים בקצב הבן אדם לא נשוי אין לו ילדים אין לו משפחה כלום אין לו רק לדפוק חיילים זה המטרה שלו בחיים....
אני יגיד לך גם שאצלנו השיבוצים בסיום הקורס היו על הפנים.... היה לכל הפיקודים (פיקוד צפון פיקוד מרכז ופיקוד דרום) היה לעזה היה לאיו"ש היה לבירנית והיה לעוד מלא מקומות מעפנים... היציאות זה בעיקרון חמשושים ושבת ל3 משהו כזה או 8/6 (8 בבסיס) או שבוע שבוע אם אתה נופל במתקן קשר שזה בד"כ בנות..
אבל לקורס שסיימו לפנינו היה הצבות לקריה, לרמת אביב ששם העבודה הרבה יותר מעניינת והיציאות הרבה יותר טובות

מצטער על הבלאגן בכתיבה אבל לא היה לי כח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר