לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2006, 17:40
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
כתבה "נשבע לך שזו לא פירמידה"

זה מתחיל בשיחת טלפון או מפגש אקראי עם חבר שלא שמעת ממנו מבית ספר יסודי, ועובר לשיחת חולין על "כמה קשה להסתדר כלכלית בארץ" - משפט שאין כמעט ישראלי שלא אמר אותו מספר פעמים במהלך חייו. ואז, אז מגיע פתרון הקסם שישנה את חייך. כל מה שמבקשים ממך זה לבוא להרצאה קצרה, וחייך ישתנו. "נשבע לך שזה לא פירמידה", אומר החבר מהיסודי.

לשיטת השיווק הזו קוראים קוראים בעגה המקצועית שיווק רשתי (Network Marketing), או שיווק רב שכבתי (Multi Level Marketing) והמנטרה - "האנשים העשירים ביותר בעולם מקימים רשתות - את כל האחרים מלמדים איך לחפש עבודה".

אז איך זה עובד? תמורת 200 עד 5,000 דולר תוכלו לזכות "להקים עסק" משלכם לפי המלים במודעות המפתות. ובמלים אחרות: לקבל ערימות של ויטמינים,
תוספי בריאות, שמיכת חלומות, חלבונים, בקבוק בעל מסנן יוני למים, כדורים לאיזון המערכות בגוף, כדורים לבקרת משקל וסגנון חיים פעיל ועוד.

חברות השיווק הרב-שכבתי קיימות עשרות שנים בארה"ב, חלקן אף נסחרות בבורסת NYSE שבניו-יורק, אך למרות זאת ישראלים רבים מרגישים שהוליכו אותם שולל ברדיפה אחר החלום להיות מיליונר בן לילה ולהרוויח כסף מאנשים אחרים שעובדים עבורך ("הכנסה פאסיבית").

ישנן שיטות שיווק ותגמול שונות לזכיינים, והחברות מוכרות מוצרים מתחומים שונים: בשמים, קוסמטיקה, טלפוניה, Voip, הימורים, קניות בסופר, דיאטות, ג'ל שמכיל את כל הוויטמינים ותוספי המזון שהגוף צריך, נוגדי חמצון, תוסף תזונה להפחתת רגשות מתח, נוסחה מיוחדת לשיפור הראייה, פורמולת שושלת מינג, תוסף תזונה לחיזוק ולסיבולת, לחיזוק השרירים והעצמות, לחיזוק המפרקים. והרשימה עוד ארוכה.

שיווק אגרסיבי הגובל בשטיפת מוח

כדי לדעת איך זה עובד באמת, הלכתי למצגת של אחת החברות. נ', שהזמינה אותי, ביקשה שלפני שאגיע לפגישה אשב שעה עם עצמי ואחשוב: "תבדוק עם עצמך איך אתה רוצה לחיות מכל בחינה שהיא, גם מבחינה כלכלית - תחשוב לאן אתה הולך".

קראתי באתר האינטרנט של החברה על מישהי שענדה שרשרת ממוצרי החברה, וכתוצאה מכך נעלמו לה כאבי הראש, והלכתי למצגת. חלק מהמשתתפים בהרצאה היו מפיצים של מוצרי החברה שהפגינו התלהבות ממוצא פיה של מנחת הערב.

המנחה הציגה נעליים מיוחדות, שכשנועלים אותן יש פתאום יציבות בגוף, תמצית עשבים שמכילה כל מה שהגוף צריך, רוצים לעשות כושר גופני -אין בעיה שימו רפידות עם משקל בתוך הנעליים, "הנעליים עובדות על סיבולת לב-ריאה".

אבל זו רק ההתחלה. המנחה שואלת אם יש מישהו בקהל שחי ב"בית בריא", ומספר אנשים מרימים ידיים. הם עולים בזה אחר זה לבמה ומספרים על המהפך הגדול שחל בחייהם: "יש לי חתולה זקנה בת 18, עשיתי לה מסג' עם המכשיר הזה והיא מתרוצצת מאז כמו פנתרה", מספר אחד. "מרחתי על כוויה ביד מתמצית העשבים ו-70% מהאדמומיות נעלמה לי", אומר עוד מישהו. והשטף נמשך: "נרפאתי מצרבת", "אני ישנה מעולה" ועוד.

כל אותה העת שוכבת מתנדבת מהקהל על מזרון של החברה, עם שמיכה מיוחדת, וכיסוי עיניים מיוחד. בהמשך המנחה מעירה את עלמת החן, המספרת על שינוי דראסטי ברמת המתח שלה. בנוסף, המנחה מבצעת לה בדיקת אנרגיה והקהל רוגש.

אז איך אפשר לתרגם הכל לכסף? אתם בטח שואלים את עצמכם. כאן מגיע תורו של טייס חיל האוויר לשעבר לעלות לבמה, ולהסביר ש"עבדות מודרנית זה לא טבעי. אם ראית סרט טוב והמלצת עליו לחבר - לא קיבלת על כך כסף, אני מציע לך מוצר טוב שתקבל עליו כסף רב כשתמליץ עליו לחברים".

המנחה מסביר את שיטת המינוף של השיווק הרב שכבתי: "אתה יכול להיות ב-20 מקומות בו-זמנית, גם כשאתה ישן, חולה או בחופשה תוכל להמשיך להרוויח כסף. במקום להשקיע לפחות 50 אלף שקל בפתיחת עסק או 300 אלף שקל בלימודים, אפשר לפתוח עסק ב-5,000 דולר בלבד".

מפסידים את הכסף
רבים, מסתבר, בולעים את הפתיון, משקיעים כסף, ובסוף נשארים בלי כלום. א' שהפסיד את כספו, מספר: "הייתי במצוקה, בלי כסף, עבדתי ב-3 עבודות במקביל: גנן, כנסים ובלילה ברמן. למחרת החתימה והתשלום על העסקה הבנתי איזה טעות עשיתי. באתי להרצאה בציפייה, כשאין לי מושג למה אני הולך. זו היתה הצגת השיווק הכי מרשימה שראיתי מעודי. שיטה חדשה להרוויח כסף. הייתי נואש ורציתי להרוויח הרבה כסף ומהר".

"למחרת ישבתי עם הראש בין הידיים, מה עשיתי בכלל, זאת ממש שטיפת מוח, חד-משמעית, מה עשיתי, איזה מטומטם, זה בדיוק הכסף שלא היה לי".

י', שאיבד גם הוא את כספו, מספר: "הצטרפתי וגיליתי בדיעבד שאין לי את הזמן ואת הדרייב. העקרון של הפירמידה עובד, יש לי חבר שלקח את זה ברצינות והוא הרוויח. אבל מבחינתי - הלך הכסף".
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3327296,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2006, 00:11
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "הכתבה הזו לא רצינית ... כמה שטויות בכתבה אחת"

אתה מודע לזה שאין שום קשר בין משחק הפירמידה לחברת UBIFONE... נכון?
מי שנכנס לכל ה"שיווק הרשתי" הזה הוא מישהו שמנסה להשיג כסף ולא להשקיע בטכנולוגיה או מוצר מסויים. הוא לא בהכרח מאמין במוצר שהוא 'כאילו' מוכר והוא לא שותף פעיל בהחלטות החברה.

כמו ש UBIFONE ושאר החברות עשו משחק פירמידה, כך גם אני יכול להתחיל אחד ולומר לכם:
"תביאו לי כל אחד 2000 שקל ואז על כך איש שאתם מצרפים אתם מקבלים כך וכך... ויש רגליים וזה מובנה מ..." ולסבך את החיים ולהראות איך כאילו בקלות אתם מקבלים מלא כסף.

יש מי שמרוויח כי הוא תותח ויש את הרוב - שיפסיד
כסף צריך להגיע מאיפה-שהוא. להבדיל מאנרגיה סולרית שאנחנו מקבלים בחינם, כסף זה דבר נזיל שעובר ממקום למקום ואי אפשר ממש לייצר אותו.
לדעתי האישית, זו הונאה שצריך לחוקק נגדה או לפחות להביא למודעות הציבור (כפי שעשו בצורה נכונה YNET [ואני לא מאמין שאני אומר מילה טובה על YNET]).

ישן 16-12-2006, 01:07
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
לא לא מתעסק איתה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה מודע לזה שאין שום קשר בין..."

ולא יש הבדלים בין חברה לחברה בהרבה מאוד דברים אבל זה כבר שטויות .

מי שעובד מרוויח, מי שלא עובד לא מרוויח~ תגיד אתה מרוויח מזה שאתה יושב בבית ולא עושה כלום ? גם בשיווק רב שכבתי זה כך .

אגב מוצרים גם מוכרים ללקוחות שלא מעוניינים להיות "מפיצים" יש 7 משרדי עורכי דין וחמישה משרדי ביטוח שכיום עובדים בטלפונים שאני סיפקתי והם מודים לי מאוד שחשבון הטלפון קטן משמונת אלפים לשלוש וחצי תמורת 39$ בחודש שהם משלמים דמי השתתפות באחזקת קוו (אגב גם לבזק אתה משלם כסף גם אם לא השתמשת בטלפון ) .

אגב שיווק רב שכבתי גם תלמד אם תלמד הנדסת תעשייה וניהול שחבר שלי עבר ואני למדתי את הקורס הזה, באוניברסיטה הפתוחה יש קורס מיוחד לתואר שני לשיווק רב שכבתי .

הבעיה היא הסטיגמה, לכל אנשי שיווק יש סטיגמה רעה :
איש השיווק בא לדפוק אותך
איש השיווק בא לעשות עליך כסף
בלא בלא בלא .. אני אז מה ? אין כבר "סוחרי רכב" ? אין היום משווקי טלפונים בכל מקום ?

טוב לשיווק רב שכבתי יש "שם רע" במיוחד לאור הפירמידות שהיו, אך משם ולקרוא לשיווק רב שכבתי "לא חוקי" רחוק כמרחק אור.

אגב רוב החברות שמשווקות בשיווק רב שכבתי אפשר לקבל את השירותים שלהם גם כלקוח שרק מעוניין בשירות או המוצר עצמו .

נ.ב. הידעת ש"חבר מביא חבר" היא דרגה אחת משיווק רב שכבתי ?
תלך לבנק למשכנתאות ותקח משכנתא, יגידו לך שאם תהיה מרוצה מהמשכנתא ותגיד לחברים וחבר יקח מאצלנו משכנתא אתה תקבל חודש חינם (שזה סוג של תמורה/תגמול על כך שהבאת בן אדם לבנק) .
חבר מביא חבר של בנק הפועלים ,
חבר מביא חבר של בזק בינלאומי ועוד כמה ספקיות אינטרנט
יש עוד רשימה של חברות ידועות שאין לי כוח לכתוב את השם שלהם או בכלל להתחיל להיזכר בהן .

באותו סגנון אז תבוא ותגיד , אבל אם אני מביא 400 איש לבנק למשכנתאות ובכלל אני "סיימתי" וכבר "שילמתי" על החודשים שאני אמור לשלם עליהם כי הבאתי מספיק אנשים שיכסו לי את המשכנתא שלי ... אוה קיבלת דירה במתנה ..... לא בעצם אתה שיווקת את ה"משכנתא" של הבנק ועל כך קיבלת תגמול שמוערך בכ 2000 שקל לחודש .. באותה מידה מי שלא הביא חברים יכול להגיד , ואללה דפקו אותה אמרו שאם אני מביא אז אני מקבל ... אך לא קיבלתי , כך לא קיבל ולו חודש אחד בחינם אז מה הבנק דפק אותו ?

נ.ב בחברות שיש בהן שיווק רב שכבתי בעץ הרשתי , אתה יכול גם להרוויח פי 50 ממי שמעליך!
נ.ב2 , תהיה יסודי כמוני ותקרא את ה"הסכם" שרוב האנשים מסמנים "אני מסכים" תאמין לי יהיה מעניין (אגב אני בדקתי את כל ההסכמים של כל חברות שעובדות באותה טכנולוגיה ובשיווק רב שכבתי, תאמין לי יהיה מעניין- אגב גם בסקייפ תמצא משהו מאוד מאוד מעניין )

נערך לאחרונה ע"י White-Night בתאריך 16-12-2006 בשעה 01:10.
ישן 16-12-2006, 02:06
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "לא לא מתעסק איתה"

שים לב שלא אמרתי שהשיטה עצמה רעה.
אם יש איזה-שהוא מוצר שרכשת ואתה רוצה להמליץ עליו לחבריך ולקבל תמורה בעד זה - מקובל לחלוטין.

הבעיה עם השיווק הרישתי שמושרש בארץ הוא שאתה למעשה לא קונה שום דבר ואתה לא מוכר שום דבר. המטרה היא לאסוף כספים ולקבל חלקים מהם.
אתה קונה אוויר ומוכר אוויר, ואתה מקווה להצליח טוב מספיק בשביל לכסות את ההשקעה הראשונית ולהרוויח עוד.

השאלה היא - מה בדיוק אתה מוכר?
הכסף שמגיע אליך - מאיפה הוא מגיע ולאן הוא הולך?
כסף שמושקע בבורסה - אני מבין. פיתוח של חברה המייצרת מוצר מסויים, שיגשוג כלכלי של החברה יהווה את הרווחים שלך בהתאם להשקעה - אבל פה אין שום קשר.
אתה קונה כרטיס כניסה למשחק ומקווה להצליח לשכנע עוד חברים שיכנסו, רק בשביל שיקנו את אותו החלום שגם הם יכניסו עוד אנשים...

קרא את תגובה 6 שם בכתבה - מהר מאוד, בהנחה וכולם יקנו - אתה תגמור את כל בתי האב בארץ ויהיו מעט מאוד סבבים כך שהנוסחא כמעט מבטיחה לך שלא תצליח להרוויח ממש (אלא אם יתקיימו אותם שלושה תנאים עיקריים)

ישן 16-12-2006, 09:35

LOL הטענה הזו סרטני לא רצינית ;)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "כן, אבל הבעיה היא שאנשים תמימים, בניגוד לך.."

כמה פעמים קראת על מה שאתה חותם בבנק ?
את ההסכם שלך לפתיחת חשבון קראת במלואו ?

אם ההסכם שלך עם חברת הסלולר קראת את הכל ? מישהו מזכיר לך את הכל בחוזה שלך ?
כמה פעמים הופתעת שיש "קנס" שאתה חייב לשלם אם תעזוב שירות מסויים (דוגמא פושטה סלולרי) אם תרצה לעזוב את החברה ?
כמה פעמים חתמת על דברים שלא קראת ו"נדפקת" ?

אם אתה תמים/אהבל אז דופקים אותך בכל ענף שרק תרצה , אם זה בשיווק או בלקנות כמה מצרכים בסופר !
חוץ מזה מי שמצפה ש"ישקיע" את ההשתתפות וכסף פשוט יזרום אליו באופן שוטף אז הוא "תמים" או איך שאתה רוצה לקרוא לו, שורה תחתונה אין שום דבר עולם בחינם, ואנשים לא מקבלים כסף מכלום... תעבוד תקבל , לא תעבוד לא תקבל .

ישן 16-12-2006, 10:27
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
תקרא למטה(:
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "תקרא תגובה מלמטה"

אני חושב שהתכוונו בכתבה בעיקר למקרים שבהם מנצלים את השיווק השכבתי
להסוואת הפרמידה(תפתח את הלינק שהבאתי לכתבה, יש שם את ההתייחסות של העו"ד
לכך שכל עוד מדובר בשיווק לא פיקטיבי זה תקין)
ציטוט:

עו"ד זאב ש. פרידמן, מהמועצה הישראלית לצרכנות, מסביר כי קיימת בעייתיות כאשר מפתים אדם לתת שירות לעוסק. גם גביית תשלום מראש היא בעייתית כי הלקוח אינו יודע מה מיקומו ברשת, מה מידת הרוויה של השוק שבו יפעל וכולי".

"כאשר מדובר במוצרים שניתן למכור אותם, שיש להם שוק אז יכול להיות שאין בכך פגם. אך הבעיה היא שלרוב מדובר במוצרים חדשים שקשה למכור אותם, ולעיתים מדובר במחירים מאוד גבוהים ולא ניתן להחזיר את ההשקעה. הנסיבות האלו עלולות להעביר את שיטת השיווק לפירמידה שלגביה למרות שאין חוק, קיימת פסיקה שאומרת שהיא נוגדת את תקנת הציבור".

"הקושי העיקרי", אומר פרידמן, "הוא שאנשים מתפתים להצטרף בעקבות מאמצי שיווק מאוד אגרסיביים תוך מצגי שווא לרווחים אדירים בזמן קצר, מבלי שמכירים את כישורי המועמד לשיווק את הסביבה שבה הוא יפעל, מבלי למסור לו מידע על מידת הרוויה של המוצרים בשוק. ההבטחות להשאת רווחים בדרך מהירה וקלה עלולה לפגוע דווקא בשכבות החלשות שנמצאות במצוקה כלכלית ומנסות לשפר את מצבן הכלכלי בדרך זאת".

"חובה לאסור את נושא הפירמידה בכלל, ולאסור את כל אותן מכירות רב שכבתיות בעלות מאפיינים של הפירמידה, כמו למשל כאשר קשה למכור את המוצרים או שמחירם גבוה. במקביל צריך לטפל ביסודיות בשיטות השיווק האגרסיביות, שחלקן פסולות גם בלי קשר לשיטת השיווק הרב שכבתי וכמובן לאפשר בכל שלב להשתחרר מאותן עסקאות תוך החזרת אותם מוצרים שרכש בכסף מלא".

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 16-12-2006 בשעה 10:38.
ישן 16-12-2006, 11:47

אגב סתם בשביל הקטע על מה אנשים "חושבים" שהם מסכימים
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "תקרא למטה(:"

סעיף 2.4 בהסכם של סקייפ שאתה לוחץ " I AGREE " ולא יודע על מה :

ציטוט:
Third Parties. You acknowledge and agree that the Skype Software may be incorporated into, and may incorporate itself, software and other technology owned and controlled by third parties. Any such third party software or technology that is incorporated in the Skype Software falls under the scope of this Agreement. Any and all other third party software or technology that may be distributed together with the Skype Software will be subject to you explicitly accepting a license agreement with that third party. You acknowledge and agree that you will not enter into a contractual relationship with Skype or its Affiliates regarding such third party software or technology and you will look solely to the applicable third party and not to Skype or its Affiliates to enforce any of your rights.

יפה לא ??
כמה ממשתמשי סקייפ קראו את ההסכם תגיד לי ? :

ישן 16-12-2006, 16:48

רציני ? !
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "ואח"כ אתה מתפלא למה אני קורא לך סנוב??"

תקרא את כל מה שרק בא לך ,
אתה רוצה להצליח ? אתה חייב לדעת על כל דבר שקשור לתחום שלך

אגב סתם הערת ביניים , ברוב העיתונים והמגזינים בעברית מוצהר כאילו "סקייפ" הוא טלפון VOIP שזו שטות מוחלטת כי הסקייפ עובד בטכנלוגיית Packet Sharing
- כלומר לוקחת קול, הופכת אותו ל -
wave
ומחלקת למנות קטנות הנשלחות דרך אלפי משתמשים מחוברים לתוכנה ברשת בדיוק כמו בתוכנת Kazza (אותם יוצרים אגב) כלומר גם אם לא מדברים בסקייפ בזמן כלשהו משתמשים אחרים משתמש במחשב שלך ! (בצורה כזו או אחרת)

כך שאם תבוא ותגיד לי שYNET מומחים גדולים בעניין אז זו שטות (אגב לקח לי 4 חודשים עד שהבנתי ולמדתי באופן עצמי על כל דבר שקשור לזה . אז אם ב YNET כותבים שסקייפ זה VOIP אז כנראה שאין להם מושג בכלל על מה הם מדברים

ישן 16-12-2006, 20:33

אני לא הולך לתחקר את כל הטלפונים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "תסתכל שוב, כתוב שאין צורך..."

כי אני לפחות חיפשתי בחו"ל ומצאתי כ 30 חברות שמייצרות טלפונים VOIP וטלפונים ניידים שקולטים את האינטרנט החינמי WIFI (למשל לונדון , פריז ) , חלק מירושלים נראה לי שבישראל התחיל בביצוע רשת WIFI ובמיוחד במקומות שקשה להעביר אליהם תשתית רגילה - אם זה מעניין אני אמצא את הכתבות המדוברות שקשורות לישראל (אגב יש גם WIFI ברדוס של 5 ק"מ בנצרת (סתם לידע כללי)
בכל מקרה סקייפ עובדת בטכנולוגייה שהזכרתי אותה ולא ב SIP , אין לי הרבה ידע לגבי הטלפון הזה ואיך בדיוק הוא פועל ( ה WIFI אומר שהוא קולט אם יש אינטרט אלחוטית - ואני דיי בטוח שיהיו לך בעיות בכל רשת מאובטחת שבשביל לקבל אותה אתה רק צריך קוד כי בדקתי כמה וכמה מכשירים מחברות שונות ) ולכן בשפה פשוטה זה טלפון "סלולרי" שקולט את האינטרנט והלחוטית במקום לקלוט מהאנטינות הסלולריות .

ישן 18-12-2006, 09:20

המשווק שייעץ לך דפוק
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "המשווק של UBIFONE אמר לי שזה..."

חוץ מזה אם הוא הציג את עצמו כ"משווק" באופן כזה אז הוא עוד לא יודע מה שיווק רב שכבתי

טלפונים ניידים שעובדים על VOIP זה לא חזון שלהם אלא זה מה שקורה ויקרה בסופו של דבר בכל העולם .

נוקיה כבר התחילה בהכנת הטלפונים שלה שיעבדו גם וגם :

לינק

והנה עוד אחד של נוקיה, רק תראה את הכותרת של הכתבה ( הסקייפ עובדת ב P2P ולא ב SIP ) כך שהכותרת נכתבה רק כדי שאנשים "יתעניינו" לפעמים אני מתחרפן מזה , אבל עקרונית במכישר עובד ב SIP . (יש המון שעובדים רק ב VOIP או רק ברגיל, חלק קטן בשניהם אבל מכישר של נוקיה זה יפה )

לינק

העידן הפוסט-סלולרי: Wimax נייד

לינק

סרגון נטוורקס הישראלית תספק פיתרון IP אלחוטי לרישות העיר יוסטון למקרי חירום

לינק

WiMAX: אינטרנט אלחוטי בכל מקום

לינק

-----------------------------------------------------------------------------

בגדול אם תרצה שאלה ספיציפית אז בבקשה, אבל להגיד לי שזה החזון של החברה LOL , החברה תוכל להעניק פתורנות מעולים במקרה של WIFI בכל מקום וכך הטכנולוגיה תהיה נגישה לכולם בלי אף תסבוך אבל יש עוד זמן עד שזה יקרה בישראל באופן מלא למרות שכבר התחילו הקריאות לביצוע וכבר התחילו במקומות

ירושלים היתה הראשונה (עדיין לא הסתיים כל הפרוייקט)

לינק

אריאל היתה השנייה אם אני לא טועה

לינק

ובקשר למגמות , בכל מקום שיש לך אינטרנט אלחוטי אתה יכול להשתמש בטלפון נייד שעובד ב VOIP , כמו תחנות Yellow , מקדולנלד, כל בית קפה שמכבד את עצמו, בתי מלון, ברגר קינג, סניפי הדואר ירשתו את כל הסניפים שלהם במהלך השבועות הקרובים (קראתי ואני לא מתכוון לחפש את הכתבה עכשיו) אם בלך לטיב טעם אז גם שם אתה יכול לבצע קניות תוך גלישה ברשת אלחוטית חינמית ... שאלה של זמן עד שזה יהיה בכל מקום .

ישן 16-12-2006, 20:39

נראה לי שאתה לא צריך
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "סקייפי מבוסס מחשב. תקשורת..."

כמו בחברה שאני "משווק" אותה יש אפשרות להתחבר לחברה בלי לשלם דמי שימוש ולדבר בין משתמשי אותה חברה בחינם .
עקרונית כמו בסקייפ אם אתה מעוניין להתקשר ל"טלפון" אתה צריך לשלם ויש לך תעריף מסויים גם בחברות אחרות יש .
כמו בסלקום למשל אני משלם 59 שקלים בחודש דמי מנויי ל"עסקה" ובתמורה מקבל VPN חינם ללא הגבלה ו 10 יעדים חינם מחוץ לחברה ... אותו דבר בחרות האלה יש כמה עסקאות שמוצעות (יש כאלה שלוקחים את העסקאות של המפיצים רק כדי ליהנות מההטבות המיוחדות שיש להם) בינם גם עסקה חינמית.
אני דיי בטוח של UBIFONE יש אחת .

נ.ב UBIFONE על סף קריסה ולא מתפקדת כבר יותר משבוע בגלל בעיות בתוך ההנהלה .

ישן 17-12-2006, 13:36
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
VOIP זה שם כללי לטכנולוגיה המעבירה קול ברשת TCP/IP
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "רציני ? !"

לטכנולוגיה זו יש מספר פרוטוקולים שתפקידם לדאוג לרישום משתמשים, צורת העברת המידע וקידוד המידע.

באופן גדול, כל הטכנולוגיות הללו לוקחות את המידע הקולי (שקודד בצורה כלשהי), מחלקות אותו לפאקטי מידע (כי בסופו של דבר, כלמה ש-פרוטוקול ה-IP יודע להעביר זה פאקטי מידע) מעבירות אותו ליעד שם הוא מתורגם חזרה למידע קולי.

עכשיו, יש פרוטוקולים פתוחים כמו SIP (מה שמאפשר שימוש בקליינים ובמרכזיות שונות מצירנים שונים, כל עוד הם תומכים בתקן זה) ויש פרוטוקולים סגורים כמו סקייפ (קליינט ספציפי עם פרוטוקול משלו, אתה יכול להתחבר לרשת ולדבר רק אם יש לך קליינט של סקייפ או תוכנה שיודעת לבצע אוטומציה על קליינט של סקייפ).

בסקייפ, יש עקרון של תוכנות שיתוף, אבל לא כמו שכתבת, העברת הקול עצמו לא מתבצעת דרך רשת כזו (לא יעיל וגם לא בטיחותי) אלא ישירות נקודה לנקודה. מה שכן משותף בסקייפ זה כל נושא הרישום למערכת. במקום שיהיה שרת מרכזי אליו יתחברו כל המשתמשים כל משתמש מארח מספר משתמשים אחרים.

היתרון, כמעט ומבטל את הצורך בשרת מרכזי (כי עדין, צריך מקום שאנשים יתחברו אליו בהתחלה, לפחות כדי לקבל את רשימת האנשים שמחוברים כבר ולהתחבר אליהם).

החסרון, חיוג למשתמש או בדיקה האם הוא מחובר כרגע או לא יכול לקחת יותר זמן כי צריך לעבור על כל עץ ההרשמה.
ישן 16-12-2006, 10:16

חשבת שאם אחרי זמן מסויים אתה לא מרוצה
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "חשבת על זה שאולי מנצלים את מכירת המוצר(שבעצם לא מתרחשת)"

מהמוצר או השירות אתה יכול להחזיר ותקבל כסף בחזרה?

אם תמצא לי עכשיו חברה שני משלם לה 39$ ואני מדבר לארצות הברית קנדה גרמניה ישראל ועוד כמה מדינות בחינם , ובמחיר ממש נמוך לארצות אחרות אז בבקשה תגיד לי .
אחרת החברה ממנת לי 2 שעות שיחה לחו"ל שאבי מבצע כל יום על מנת לקבל את ה 39$ האלה .

אני מתחיל להתעניין גם בחברה שמתמחית מכשור רפואי ותרופות, אני מכיר 8 רופאים במקצוע שלמדו והבינו אותה וכבר עובדים איתה, בשיטת שיווק רב שכבתי ... וכן הוא מרוויח טוב וירוויח טוב מאוד אם יעבור , והוא יקבל 0 אחד גדול אם לא יעבוד , אההה כן ואם אחרי 60 יום מהטיפול לא חל שיפור במצב שלך אתה מקבל החזר כספי מלא מהחברה על כל התרופות שקיבלת ממנה .
אני לא מתכוון עכשיו להתחיל להתווכח איזה חברות שאכן מוכרות "מוצרים" או "שירותים" פקטיביים ואילו מהן אמיתיות.
הפראייר ישאר פראייר, מי שלא קורא וחותם בגלל שהוא "סמוך" או ש"אמרו לו" מגיע לו להידפק כי כך לומדים, אם הוא לא למד בדרך הקלה הוא ילמד בדרך הקשה .

כשתתחיל להבדיל בין הפקטיבי לבין האמיתי תגיד לי, עד שלא תצליח להבדיל יהיה לך קשה להבין כי אתה לא חקרת את הנושא ובכלל על אני מדבר .

פירמידה מי שמעל תמיד מרוויח יותר
שיווק רב שכבתי , אתה לא תלוי במי שמעליך ... הוא יכול לעזור לך אבל באותה מידה אתה יכול להרוויח יותר ממנו .

ישן 16-12-2006, 11:37

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "נו פאדי, אבל אני לא מדבר על מה שאתה עושה .."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cancer
אני מדבר על רמאים שבמודע מסווים את כך שמדובר בפרמידה
(מציעים לבן אדם "למכור" מוצר שהסיכוי למכירתו אפסי)
אותי כבר מעצבן הקטע הזה כי כבר קיבלתי 5 מיילים מהבוקר שבהם לינק לכתבה הזו שמטעה את הקורא בקשר לשיווק רב שכבתי .
הכתבה מתייחסת לשיווק רב שכבתי כפירמידה או "שטיפת מוח" וכל מיני שטויות חסרות בסיס .

אז אנשים צרכים להיות יותר זהירים, לבדוק את החוזה והמוצר
צריכים להיות זהירים בכל , לבדוק חוזה ומוצר בכל דבר שבו אנחנו מעוניינים בחיים ! ולא רק בשיווק רב שכבתי, מי שלא לומד מאחרים ילמד על העור שלו .
ולקחת בחשבון שיש רמאים בשוק וכך פחות להתרשם מטקטיקות של שטיפות מוח למינהן..
לצערי פראיירים רק מתחלפים ולכן לשיווק רב שכבתי יש שם "רע" אפילו עוד יותר מסתם איש "שיווק"
צריך להיות קצת יותר זהיר וספקן
זה הכל..
תמיד בכל דבר בחיים

נ.ב.
אחת הסיבות ה"עתיקות" לשיווק רב שכבתי הוא אכן שהסיכוי למכור מוצרים כאלה קלוש וקהל היעד קטן וקשה להגיע אליו דרך שיווק "מסורתי" שהוא בעיקר מחולק לכמה סוגים ידועים (ולא אני לא אתחיל ללמד קורס בניהול שיווק ) , או שלחברה אין מספיק משאבים כדי לממן שיווק במיוחד בשיווק ברחבי העולם.

ישן 16-12-2006, 12:41
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "[QUOTE=cancer]אני מדבר על..."

פאדי...
יש כאן שני דברים שונים וכתבתי את זה במפורש, אבל אכתוב שוב לאט וברור כדי שתבין.

יש דבר חוקי ומקובל המשתמש בשיטת השיווק הרישתי (מה ההבדל בכלל בין שיווק רב שכבתי לשיווק רישתי?) ומדובר בשיטה לפרסם את השירות או המוצר אותו אתה מוכר / מספק.
נניח שאני צלם ואני מקבל כסף עבור עבודות צילום שלי.
אם אחד הלקוחות שלי ימליץ עלי ויביא לי עבודה, אני אתגמל אותו בכמה שקלים.
חבר מביא חבר, והחבר הראשון יקבל הטבה קטנה.
הגיוני, חוקי והוגן.

אבל יש כמה נוכלים המנצלים את עיקרון השיווק הרשתי לתהליך לא חוקי ועל זה אנחנו מדברים פה.
הם למעשה בנו משחק פירמידה (שכבר הסכמת שהוא לא חוקי) תחת המסווה של שיווק רשתי (אשר הוא הוגן וחוקי).
כאשר אתה מצטרף לאותה חברה, כל מה שאתה צריך לגייס הם אנשים שיביאו לך כסף.
אתה לא אמור למכור להם בכלל שום דבר. לא תוספי מזון, לא טלפונים... אתה צריך לגרום להם לרצות להצטרף למשחק ע"י כך שהם משלמים לך דמי השתתפות.
זה נע בין 1700 שקל ב UBIFONE ל 1500 דולר (כמדומני) בחברת התוספי מזון (אנשים ניסו לגייס אותי ולכן אני יודע מספרים).
אתה משלם מבלי לקנות את המוצר, או שאתה מקבל את המוצר כחלק ממסע השיכנועים שלך, אבל בהחלט לא מקבל תמורה מלאה לערכה אלא משלם עליה במחיר מופקע לחלוטין.

השאלה שלי היא - למה אני צריך לשלם כל כך הרבה כסף בשביל לעבוד עבור מישהו?
למה אני לא יכול פשוט לקנות את המוצר בכמה שקלים שהוא עולה, לקבל קבלה שקניתי את המוצר ולשכנע אנשים לקנות את המוצר עצמו (מבלי לשלם אלפי שקלים לחברה) ועל כל איש כזה לקבל כמה שקלים (כפי שהשיטה עובדת באמת)?

מקווה שהבנת.
אם כן, אשמח לתגובה.
אם לא, לא משנה... רוב האנשים שעבדו עליהם עדיין לא מבינים (ואני לא מדבר עליך)

ישן 16-12-2006, 15:58

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "פאדי... יש כאן שני דברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
פאדי...
יש כאן שני דברים שונים וכתבתי את זה במפורש, אבל אכתוב שוב לאט וברור כדי שתבין.

יש דבר חוקי ומקובל המשתמש בשיטת השיווק הרישתי (מה ההבדל בכלל בין שיווק רב שכבתי לשיווק רישתי?) אף פעם לא אמרתי שיווק רשתי, שיטת השיווק נקראת שיטת שיווק רב שכבתית ובאנגלית זה MLM Multi Level Marketing ומדובר בשיטה לפרסם את השירות או המוצר אותו אתה מוכר / מספק.
נניח שאני צלם ואני מקבל כסף עבור עבודות צילום שלי.
אם אחד הלקוחות שלי ימליץ עלי ויביא לי עבודה, אני אתגמל אותו בכמה שקלים.
חבר מביא חבר, והחבר הראשון יקבל הטבה קטנה. אכן ושיטת חבר מביא חבר היא שיטת שיווק חד שכבתית שהיא המודל המוקטן והפשוט של שיווק רב שכבתי
הגיוני, חוקי והוגן.

אבל יש כמה נוכלים המנצלים את עיקרון השיווק הרשתי( רב שכבתי ? ) לתהליך לא חוקי ועל זה אנחנו מדברים פה.
הם למעשה בנו משחק פירמידה (שכבר הסכמת שהוא לא חוקי) תחת המסווה של שיווק רשתי (אשר הוא הוגן וחוקי).
כאשר אתה מצטרף לאותה חברה, כל מה שאתה צריך לגייס הם אנשים שיביאו לך כסף.
אתה לא אמור למכור להם בכלל שום דבר. לא תוספי מזון, לא טלפונים... אתה צריך לגרום להם לרצות להצטרף למשחק ע"י כך שהם משלמים לך דמי השתתפות. אכן ואלה אנשים שנעצרים בסוף ובכלל אותם אנשים שאנחנו אומרים להם "תתחפף מפה" כל פעם שמישהו כותב את ה"פירמידה" של שליחת ה10 שקלים שלו לכתובות מסויימות .
זה נע בין 1700 שקל ב UBIFONE ל 1500 דולר (כמדומני) בחברת התוספי מזון (אנשים ניסו לגייס אותי ולכן אני יודע מספרים). אני לא אתייחס לכל אחת באופן עקרוני UBIFONE מספקת שירות מסויים, שירותי טלפוניה שמשתמשים בטכנולוגיה מסויימת וקידוד מסויים (מי שהבין את הרמז יבין על מה לחפש באיפה הטריק ) , הבעיה העיקרית שלהם היא "אי מחוייבות" של החברה לשלם לך את ה"תגמול" המוצהר שלה ולפי "רווחי" החברה שלא מוצהרים בשום מקום (חברה לא בורסאית)
אתה משלם מבלי לקנות את המוצר, או שאתה מקבל את המוצר כחלק ממסע השיכנועים שלך, אבל בהחלט לא מקבל תמורה מלאה לערכה אלא משלם עליה במחיר מופקע לחלוטין.
תמורה נמדדת באופן יחסי כל אחת יכול להגיד שלא קיבלתי תמורה , אז תגיד לי שג'ינס של דיזל עולה 1000 שקל , אז אם תגיד לי שקיבלת תמורה מלאה למחיר שלו אז אני כבר אתחיל לדבר סינית ! האם המחיר מופקע או סביר ?

השאלה שלי היא - למה אני צריך לשלם כל כך הרבה כסף בשביל לעבוד עבור מישהו?
בשיווק רב שכבתי אתה עובד בשביל עצמך עם עזרת מי שהביא אותך וכל בן אדם מעליך , אבל במקרה ואתה תעבוד והוא לא יעבוד אז אתה יכול להרוויח כבר יותר ממנו! אף אחד לא עובד עבור אף אחד בשיווק רב שכבתי אבל יש לך את האנשים שיכולים להרוויח מהעבודה שלך אם הם עובדים במקביל . במקרה כזה השיטה עצמה מעודדת שיתוף פעולה בין האנשים .

למה אני לא יכול פשוט לקנות את המוצר בכמה שקלים שהוא עולה, לקבל קבלה שקניתי את המוצר ולשכנע אנשים לקנות את המוצר עצמו (מבלי לשלם אלפי שקלים לחברה) ועל כל איש כזה לקבל כמה שקלים (כפי שהשיטה עובדת באמת)?

שיווק רב שכבתי לא עובדת בדיוק כמו שיווק חד שכבתי , בשיווק רב שכבתי אתה חייב ל"ייצר" שכפולים של עצמך !
מה הכוונה ?

הכוונה היא שאתה מתמצא בכל נושא השיווק רב שכבתי, אתה מכיר את המוצר ואיך לספק את השירות או המוצר בדרך הכי טובה עם הסברים מספקים ותשובות לכל שאלה שאתה יכול לקבל על המוצר השירות ואם תהיה מעוניין גם על צורת התגמול במקרה ותרצה לעסוק בזה בזמנך החופשי.
אנשים שרק נכנסו לעסק כדי להרוויח מלהביא אנשים ולא סיפקו את השירות או המוצר (אתה חייב לדעת איך לספק גם ) דופקים את המערכת וגורמים לתדמית שלילית לחברה (היה לי איזה כלכלן שתוך שבועיים הביא 15 אנשים! ובכלל לא היה לו זמן לקבל הסברים ו"תדרוך" חצי מהם עזבו את החברה וחצי יצרו קשר איתי לעזרה ... מבחינתם "החברה" דפקה אותם ולא סיפקה את השירות למרות שבעצם מי שדפק אותם זה ה"חבר" שלהם .

מקווה שהבנת.
אני הבנתי , אתה הבנת ?
אם כן, אשמח לתגובה.
קיבלת
אם לא, לא משנה... רוב האנשים שעבדו עליהם עדיין לא מבינים (ואני לא מדבר עליך)
אל תדאג לי אני בודק כל דבר בדקדקנות מוגזמת לפעמים , אבל מי שבודק את הכל יודע הכל ולא נופל לפח , שתדע לך זו מדינת נוכלים, החוקים שלה דפוקים ומערכת בתי המשפט עוד יותר גרועה.. אז אם תהיה זהיר אז לא תיפול ל"מלכודת" באף תחום בחיים, אם לא תהיה זהיר ויסודי אז גם חברת הפלפון יכולה לדפוק אותך בצ'יק צ'אק

ישן 16-12-2006, 16:10
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]פאדי... יש כאן..."

בדיוק דיברתי על הנקודה של אנשים שבאים רק בשביל להרוויח מלהביא אנשים אחרים.
אלא שלא מוכרים בתאכלס שום דבר ולא "עובדים" על מכירה של שום מוצר או שירות.
זו בדיוק היתה הנקודה שלי, וממה שהצלחתי להבין, אתה מסכים איתי שזה לא קשור בכלל לשום חברה. זהו לחלוטין משחק פירמידה בו אנשים נכנסים למשחק בשביל להביא עוד אנשים אחרים.

מי שניסה לגייס אותי למשחק, הציג לי את אופן הרווח שלי לפי מספר האנשים שאני מכניס תחתי.
אף אחד לא אמר לי "קח את המוצר - תמכור אותו בכמה שתמכור ואת ההפרש תשמור אצלך".
כולם רצו שאני אביא אנשים שישלמו כסף רק בשביל שהם יוכלו להוסיף עוד אנשים, ומהאנשים הללו אני אמור לקבל כסף.

זה בדיוק משחק הפירמידה.
אין פה שום מוצר או שירות המסופקים לאנשים.

ישן 16-12-2006, 16:26

אז הבעיה היא באנשים ולא בחברות ולא בשיטת השיווק
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "בדיוק דיברתי על הנקודה של..."

כפי שזה הובא בכתבה וכפי שזה השתמע מההודעה שלך
UBIFONE מספקת שירותי VOIP , אני לא אדבר על המגרעות שלך למרות שנדמה לי שכבר הזכרתי אחד או שניים אבל בסך הכל אתה כן מקבל שירות .
אם שילמת לחברה ונכנסת ולא קיבלת את השירות אז זו הבעיה ב"משווק" שהביא אותך ולא בחברה והשירות .

ולכן בשיווק אומרים שחברה לשיווק רב שכבתי לא תשרוד הרבה אלא אם כן תקים בית ספר שבו היא מלמדת את ה"משווקים" שלה את שיטת השיווק הרב שכבתי .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:08

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר