לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2005, 17:23
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tami218 שמתחילה ב "12.08.05 מסיבת טראנס..."

לאדע אבל אני חושב שאנשים פה מגזימים כאן..

נכון, סקאזי יש לו כמה טראקים מסחריים, במסיבת טראנס אחת עם ראגה ראם בגלל שזה לא היה מאורגן ביקשו ממנו שישים אווט אוף ספייס והביאו לו דיסק הוא שם אותו ולי אישית נהרס כל החשק לרקוד.. זה גמר לי את המסיבה

אבל בדוגרי סקאזי לא כזה מכה, תראו את שני הטראקים האחרונים שלו אחים שלי זה טראקים של דאנס פלור אחושילינג אני לא סתם אומר טראקים חפרניים, ולא מסחריים בכלל אני זבל אם הייתם שומעים אותם מסיבה בלי לדעת שזה סקאזי הייתם קופצים כמו כוסיות

אני יכול להזכיר עוד כמה טראקים שהם אחד מהיפים מסצנת הטראנס, ושכחתי להגיד בכלל לגבי ההופעה של סקאזי שזה בכלל טירוף בקיצור חובה להיות בהופעה שלו תאמינו לי זה ה חוויה.

ולגבי אסטריקס, תגידו לי מה מסחרי באלבום האחרון שלו? חוץ מCLOSER TO HEAVEN שיצא לפני כמה חודשים שגם זה אסטריקס אמר לי שאייל ינקוביץ (בעלים של הלייבל שלו) ביקש ממנו לעשות אותו עם מישל (אגב אסטריקס ישב לידי בטיסה לפני כמה זמן )

אסטריקס זה בנאדם עם כישרון, וכנ"ל לגבי סקאזי, תגידו מה שאתם רוצים אני זבל אם אתם לא נהנים בהופעה שלהם..

ואתם יודעים אם אתם לא אוהבים עדין אותם, יש לכם את טיושי סוזוקי עם המוזיקה הכי מחורפנת שיש (מי ששמע על ההרכבי צד שלו) ויש את ג'רמי מטסונאמי שהוא די ג'יי אחד מהחזקים אני הייתי בהופעה שלו די ג'יי מצויין עם פול און משובח.

אני הייתי הולך למסיבה כזאת אבל אני יהיה באילת בתאריך הזה (חבל) בקיצור תחשבו פעמיים לפני שאתם אומרים את הדברים האלה..

חזרה לפורום
ישן 05-08-2005, 19:17
צלמית המשתמש של Death Angel
  Death Angel Death Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.02
אז ככה חבר:
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "[font=Verdana]לאדע אבל אני..."

אני מעדיף...אם כבר מסיבת טראנס אז מסיבת טבע רצינית.
ואם זאת מסיבת טבע אני מעדיף לא לשמוע סקאזי ולא אסטריקס אלא לבוא ולהתקרחן לצלילי הטראקים של בלנקה,זירקין ועוד כמה מחתרתיים.
ואם מדברים במסיבת טבע על שמות מוכרים...אז בטח שלא אסטריקס.
אסטריקס הוא באמת יוצר מוערך אצלי אבל אין מה לעשות...זה ידוע שהוא ממוסחר,מושך ערסים ואני לא נהנה בהופעות שלו...אם אתה מצליח להשוות לי הופעה שלו למשל להופעה של וויד (מדבר על דיג'יי סט,לא לייב - כי לייב אין מה להשוות בכלל) - אני חוזר בי.
אסטריקס בדיג'יי סט עומד כמו גולם,לא זז,ועושה מיקס - מיקס טוב זה ברור,אבל אין הופעה...הוא לא עוזר לך להנות.
למשל וויד,בסטים שלהם...טוב שהם לא בועטים בפלטה מרוב שהם מתקרחנים (במיוחד אורן).
בנוסף על כך אסטריקס הוא יוצר מאוד מונוטוני.
סקאזי באמת תותחים,אבל די,כבר נמאס,המסחריות עלתה להם לראש יותר מידי - לא מתאים כבר.
סקאזי כבר מזמן יצא לו שם של יוצר שבא לנגן במסיבות נוער בשביל לחלוב כסף,אני בכל מקרה הייתי מעדיף למשל את אסקימו עליו במסיבת טבע (והייתי מעדיף עוד כמה יוצרים עליו).
את סוזוקי לא ממש יצא לי לשמוע...אבל אני בטוח שאניא הנה בהופעה שלו,אבל לא במסיבה כזו,אלא באיזה יער בדרום הארץ כשהוא יבוא לתקלט 3 שעות בשביל מינימום כסף והכי חשוב - בשביל הכיף שלו.
לסיכום,כמו שאמרתי,המסיבה הזאת ממוסחרת,יהיה מגעיל,ומי שהיה פעם במסיבת טבע "נורמלית" לא יהנה שם בחיים.
כל זאת בגדר המלצה שלי.
אז בכל מקרה...מי שהולך אני מאחל לו רק הנאה

חזרה לפורום
ישן 05-08-2005, 19:34
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Death Angel שמתחילה ב "אז ככה חבר:"

ממה ששמעתי זאת לא מסיבת טבע אם זאת הייתה אני כמעט בטוח שלא היו מפרסמים אותה פה אחי =\..
כן.. אתה צודק במובן מסויים אני גם הייתי מאוד נהנה במסיבה קצת יותר אנדרגראונדית סגנון דוף (אגב מלא שיחרורים חדשים שלהם חובה לשמוע) למרות שהחלום שלי בנתיים זה להגיע למסיבה של TWISTED RECORDS שזה פשוט חלום לשמוע את כל האומנים הענקיים האלה..

והאמת שהייתי כבר במסיבת טבע של אסקימו, ואני יגיד לך את האמת.. הוא נותן הופעה, אבל לא מספיק.. אבל זה נחמד לראות אנגלי ג'ינגי מתקלט חח.. אין מה להגיד נהנתי מאוד להשתגע מהמוזיקה שלו למרות שכבר הייתי חצי מת אחרי 5 שעות של פול און..

ובקשר למסיבה הזאת אני כמעט בטוח שאתה תהנה במסיבה כזאתי (כמובן לא כמו מסיבה של דוף) אתם אומרים כאילו אתם הולכים לסבול שם או משהו כזה.. לפי דעתי השם שעשו להם מטעה פה את כולם.

חזרה לפורום
ישן 05-08-2005, 20:07
צלמית המשתמש של Death Angel
  Death Angel Death Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.02
אני לא אוכל להנות במסיבה כזו לצערי :/
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "ממה ששמעתי זאת לא מסיבת טבע..."

ציטוט:
ממה ששמעתי זאת לא מסיבת טבע אם זאת הייתה אני כמעט בטוח שלא היו מפרסמים אותה פה אחי =\

כמו שאמרתי... "אם כבר מסיבת טראנס,אז מסיבת טבע".
אם אתה כבר מתכנן ללכת למסיבת טראנס...אז לך כבר למסיבת טבע טובה כמו שאמרת (דוף ועוד שאר ההפקות).
ועוד משהו...אתה חייב לעבוד על כושר 5 וחצי שעות וכבר התעייפת?!
במיסבה האחרונה שהייתי עלו ככה:בלנקה->וויד->אומי(40 אחוז)->ועוד אחד לא מוכר.
אחרי שלושת התותחים הראשונים,חשבתי שאני מת - 9 שעות של חפירות עד שבשעה 11 בבוקר נשברתי .

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר