לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2006, 17:01
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מצחיק כול העסק ..
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "להבדיל ממך, אני לא קובע..."

אשכול בכיינות אחד במקרה הטוב בממוצע שבועי נפתח כאן נגד המשטרה, אנשים מעלים טענות , חלק בכלל קוראים לשוטרים אחרים עבריינים ,שמע , אתה צודק - שוטרי מ"י כמוהם שוטרי רש"פ, כולם אנשי "אקדמייה" לשעבר
אבל שוב , הדיונים היו ונשארו ילדותיים בטח ובטח שאם נדמה לך שהיה ולא תתנדב יותר תחשוב בטעות שאתה מעניש מישהו
שוטרים בשכר ,קרוב לעשר שנים { ולא אתה לא לבד בעניין משפחה שמשרתים במשטרה} לא קמים והולכים רק בגלל שראשית כול , לא יורקים לבאר שממנה שותים ,ושנית , מתוך אמונה בתפקיד שהוטל עליהם ושאולי מישהו יתעורר ומשהו ישתנה.
אתה כבן אדם פרטי מוזמן לעשות מה שאתה רוצה, ואם אתה טוען שנתקלת בעבריינות מצד שוטרים עדיין לא הבנתי למה אתה יושב בשקט .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2006, 22:45
  זיגלמאכער. זיגלמאכער. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
אשכול בכיינות אשכול בכיינות. זה כל מה שיש לך להגיב באופן עקבי.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מצחיק כול העסק .."

שמע, אדון U הנכבד.
רובם המוחלט של הלוקחים חלק בדיונים כאן, הם אזרחים למופת, שתרמו ותורמים הרבה למדינה ולאנשים הנמצאים כאן, וזאת גם אם הם עדיין לא טרחו להגיש לך דו"ח על מאין באו ומה מעשיהם.

נשמעת כאן ביקורת מרובה על משטרת ישראל, לא מתוך רצון מחר בבוקר לבצע אי אלו מעשי פשע, לא מתוך רצון להשתתף במעגל השחיתות שאוכל בכל פה, אלא מתוך היכרות עם המתרחש, ודאגה עמוקה לנוכחו.

אין לי מושג מה אתה מקבל, מכך שמינית את עצמך למעין יחצ"ן המשטרה, אבל בזאת שאתה הודף דברי ביקורת אובייקטיביים ומבוססים ושקולים, על ידי דיון לא ענייני, אינך מחביא ומעלים את הנושא הזה, אלא להפך, אתה מציג ביתר שאת את תמונת הניוון והסיאוב של משטרת ישראל, שחלק ממנה היא אי יכולת בסיסית לקבל דברי ביקורת.

משל היה כל נותן ביקורת עבריין.

כבר אמרתי זה זמן, שלמרבה הצער, חלק לא קטן מאנשי השיטור אינם אלא עבריינים במדים.
התחמקת מזאת אז.
אבל הנה, הנושא צץ שוב ושוב.
וכמה כבר אפשר להתחמק ממציאות בשטח?

ישן 18-12-2006, 07:12
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אז אמרת , אז מה ?!
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי זיגלמאכער. שמתחילה ב "אשכול בכיינות אשכול בכיינות. זה כל מה שיש לך להגיב באופן עקבי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיגלמאכער.

כבר אמרתי זה זמן, שלמרבה הצער, חלק לא קטן מאנשי השיטור אינם אלא עבריינים במדים?

תן לי להבין, אתה בא ומכנס כאן מה, כנופייה שתמרמר ביחד איתך , אתה צריך שנחזק אותך בדבריך ונארגן לך איזו קבוצת תמיכה כדי שתרגיש טיפה יותר טוב ?
שמע , יש בכול ערוץ ישראלי היום 2-3 מהדורות מרכזיות של חדשות - אני רואה וצופה כמו כול אדם מן הישוב ,לא יודע מה אם כולם כאן , לי ההתעסקות בדבר מתחילה בהתלהמות הפולטיקאים\ אזרחים בחדשות -ושם היא נגמרת .
יש לי אח שמשרת בשכר קרוב לעשור ,ועוד כמה בני משפחה אחרים , מה גם שבמסגרת העיסוק שלי אני נתקל בהם בממוצע של פעם אחת לכול שלושה ארועים במשמרת של 8 שעות ,הם , אותם אנשים שמשרתים מה לדעתך, לא חושבים כמה הם לא בסדר .?!
אין לך משטרה אחרת נקודה .
אז במקום להיות מליץ "היושר" של אזרחי ישראל הטוענים לעבריינות כאן , אז עשה משהו , לך תתלונן , תפגין ,תחשוף דברים , עשה מה שאתה צריך לעשות.זה מה שאני הייתי עושה אם הבוסים או חבריי לצוות היו עבריינים .
אני מרשה לעצמי לדבר על מקרה אחד .
אתמול , נעצר מחבל מתאבד, אזרח ערבי ישראלי בתוך נצרת עלית , האזרח בן ה 17 עמד לפוצץ את עצמו בפתח בית מלון ישראלי בתוך נצרת עלית במקום שבו ממוקמים מ"ס משרדי ממשלה , ההבדל ביני לבניך שאני נוכח ב 90% מארועים כאלו שקיימת סכנת חיים לשוטרים\אזרחים ואני מזהה את המאמץ ואת הקושי הרב באופי זה של העבודה עד לרמה "הפשוטה" של תאונות דרכים, אתה בסה"כ נוכח או שומע באופן מקרי את רגעי המשטרה הלא נעימים ,וכבר ממהר להסיק - "הם עבריינים" - תרשה לי חבר , העבריין היחידי כאן הוא אתה .

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 18-12-2006 בשעה 07:24.
ישן 17-12-2006, 09:45
  דוק05 דוק05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יובל. שמתחילה ב "הבדיחה היא עלינו..."

ציטוט:
למה קשה לנו להבין?
מכיוון שלא כולנו כפי שתארת.... והמצב בארץ עדיין טוב לעומת כמה מדינות ארופאיות...(מה שברתי מיתוס?)
ציטוט:
והבזיונות האופיניים לחברה הישראלית אין שום סיבה שיפסחו על המשטרה
יש סיבה.. הם אמורים לאכוף את החוק, לא להפך... הם (גם אם הם ישראלים), אמורים לשמש דוגמא, אולי התנהגות האזרחים היא פועל יוצא של חוסר אכיפה ודוגמא מצד הרשויות המבצעות? ולא להפך.... אתה חושב שברלין למשל מצוחצחת ונקייה בגלל שכל הגרמנים הם שומרי איכות הסביבה... ממש לא, ברגע שהם יוצאים מחוץ לגבולות גרמניה גם הם מטנפים ולא פחות מהישראלים, ההבדל הוא שבבית שלהם הם יענשו ובחומרה על השלכת פסולות ברשות הרבים.

נערך לאחרונה ע"י דוק05 בתאריך 17-12-2006 בשעה 10:11.
ישן 17-12-2006, 13:23
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ללא ספק !...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "[QUOTE=דוק05]הם אמורים לאכוף..."

הרי ברור הוא שבגלל ששוטרים מצפצפים על חוקי התנועה הנהגים מבינים מכך שזה בסדר.
הרי ברור שאם שוטרים חונים בחניית נכים הנהגים מבינים מכך שזה בסדר.
חסר רק ששוטרים גם ירצחו ואז יבינו שזה בסדר ויסחרו גם בסמים והאזרחים הצדיקים (שבדרך כלל לא ממש מבינים למה נטפלים אליהם) יבינו שזה בסדר.....

אין ספק שכל הרעות החולות של החברה הישראלית נובעות מתפקוד המשטרה !
בא נודה על האמת - החברה כאן במדינה שלנו כבר מזמן חולה !
המדינה הזו עוברת תהליך ברור של "התבהמות" !
אפשר לראות את זה בכבישים אפשר לראות את זה בתור בסופר מרקט אפשר לראות את זה בפארקים , ברחוב ומה לעשות.... גם במוסדות הממלכתיים ועד לכנסת !
המנטליות של חלק גדול מהאוכלוסייה כאן היא לרוב דפוקה!
כל אחד עושה כטוב בעיניו וחוקי המדינה כבר מזמן הפכו להמלצה בלבד ומחייבים לרוב רק חלק קטן של האוכלוסייה שעדיין מתייחס אליהם בכלל (ובדרך כלל האנשים הללו מכונים "פראיירים")....

ואל תבין מדברי שאני בא להצדיק כרגע את המשטרה !
יש גם בגוף הזה לא מעט רעות חולות שמצריכות טיפול שורש וללא ספק המשטרה הרוויחה את היחס לה היא זוכה די "בכבוד" אבל מכאן ולהאשים אותה בכל דבר רע שקורה כאן הדרך עוד ארוכה .

ובכלל - יש לי תחושה שיש לפחות שני עיתונאים שהתפיסה של המנוול שנקרא בני סלע די "מבאסת" אותם...
הנה חלפה לה ההזדמנות הנפלאה לסגור חשבונות אישיים מעל דפי העיתון מול אי אלו "פרסונות" במשטרה (והמבין יבין).

לו רק היה למשטרה מערך דוברות כמו שצריך להיות, הדברים כנראה היו נראים "קצת" אחרת.

ואת הדברים אני כותב כאחד שמכיר גם את המערכת המשטרתית וגם את הפן העיתונאי.

עם זאת - נראה לי שקצת סטינו/סטיתי מנושא הפורום.....
ישן 17-12-2006, 14:13
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

אתה כותב שאף אחד לא מאשים אותה בכל הרוע....
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "[QUOTE]יש גם בגוף הזה לא מעט..."

אבל מצד שני מיום ליום זה כך נראה יותר ויותר מעל דפי העיתונים !
לא ירחק הרגע שנראה כתבה של כתב זה או אחר על כך שהדקל החדש שניטע בגני יהושוע צמח עקום בגלל המשטרה של מחוז תל אביב.

משום מה הספורט הלאומי הפופולארי כאן בחודש האחרון זה לחפש מה עוד עשתה/לא עשתה המשטרה !

כשאתה כותב את הפיסקה הבאה:
..."למרות הכל אל לנו לשכוח שישנם שוטרים שעושים עבודתם נאמנה וללא סייג! הביקורת היא יותר כלפי הגוף וצורת התנהלותו- אל תשכח שבסופו של דבר מי שמשלם את המחיר הוא אותו האזרח הקטן."

אני מסכים איתך בהחלט אבל מה לעשות שזו לא הדיעה הרווח כאן ולא מעט בעזרתה האדיבה של התקשורת.

ושוב - אני מדגיש שאני לא בא לסנגר על המשטרה ! מה שצריך טיפול הלוואי שיטופל כנדרש אבל בחייך ...
זה לא הוגן (ולא תקין) לראות את הדברים רק מנקודת מבט אחת .

מצטיירת תמונה מעוותת שלפיה כל מה שקורה ונעשה במשטרה זה רק מחדלים, פאקים ושחיתות כשמצד אחד נכון - יש כאלה אך בל נשכח שזה תמיד, אבל תמיד יהייה יותר פופולארי / פופוליסטי עבור אותו עיתון או כתב פלילי מאשר לציין דווקא את ההצלחות של המשטרה כמו לדוגמא - כתבה על תפיסה של 4 קילו הרואין / ניטרול מטען חבלה / הצלת חיי אדם וכו'... את מי זה מעניין? בינינו, עם היד על הלב - זו כותרת שמשתווה ל"אזרח טוען שהוכה על ידי בלשי משטרה" + צילום שלו כשהוא חבוש מכף רגל ועד ראש עם מבט של קוקר ספאנייל בעיניים (כמובן בעיצת עורך דינו הממולח) וכל זאת כמובן מבלי להזכיר/לשכוח להזכיר כי מדובר למעשה בעבריין נמלט שהתנגד באלימות למעצרו?....
ישן 17-12-2006, 14:34
  דוק05 דוק05 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אתה כותב שאף אחד לא מאשים אותה בכל הרוע...."

ציטוט:
מצטיירת תמונה מעוותת שלפיה כל מה שקורה ונעשה במשטרה זה רק מחדלים, פאקים ושחיתות כשמצד אחד נכון - יש כאלה אך בל נשכח שזה תמיד, אבל תמיד יהייה יותר פופולארי / פופוליסטי עבור אותו עיתון או כתב פלילי מאשר לציין דווקא את ההצלחות של המשטרה כמו לדוגמא - כתבה על תפיסה של 4 קילו הרואין / ניטרול מטען חבלה / הצלת חיי אדם וכו'... את מי זה מעניין? בינינו, עם היד על הלב - זו כותרת שמשתווה ל"אזרח טוען שהוכה על ידי בלשי משטרה" + צילום שלו כשהוא חבוש מכף רגל ועד ראש עם מבט של קוקר ספאנייל בעיניים (כמובן בעיצת עורך דינו הממולח) וכל זאת כמובן מבלי להזכיר/לשכוח להזכיר כי מדובר למעשה בעבריין נמלט שהתנגד באלימות למעצרו?....
אכן זה המצב לצערנו...אבל באותה הנשימה תסכים איתי ששוטר שלא בתפקיד אין לו מה לחפש בתמונות עם בני סלע...(יש לי גם קרוב משפחה באותה יחידת בילוש...) והתקשורת... שלא נדע, אגב את הטענות שאתה מעלה אפשר למצוא גם ביחס התקשורת כלפי עובדי ציבור אחרים,לצערנו.

ולגבי ההצלחות: ישנן, לא מעט, אני שמעביר ביקורת על המשטרה, כן זוכר את אותו שוטר שמשך אשה פצועה מתוך רכב לאחר שחטף פגיעה ישירה ולאחר 20 שניות נפלה רקטה נוספת באותו המקום בידיוק, למרות שעבר כעשור מאז... כן זוכר את השוטרים שקפצו על מחבל מתאבד שלא הצליח להפעיל מטען וניסו לנטרל אותו, כן זוכר את השוטרים שחרפו נפשם במלחמה האחרונה, כן זוכר את אותם שוטרים ששוכבים בלילות בחורשות הצפון סמוך לגדר ע"מ למנוע הברחות, כן זוכר את השוטרים שנפצעים כל יום בעת מילוי תפקידם והרשימה עוד ארוכה.
אבל לא יכול להתעלם מניידת משטרה שלא בתפקיד שעוקפת אותי במהירות מטורפת וממשיכה באותה מהירות בעת כניסה לצומת(!!)- זה מקומם אותי! לא יכול להתעלם משוטרים שישנים בלילה בתוך הניידת במקום לשמור על ביטונם של האזרחים (ראה אשכול "שוטרים עייפים אמרנו?"- הארוע התרחש 400 מטר מהבית) זו חוצפה וזה מקומם!
ישן 17-12-2006, 15:01
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

נו טוב...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "[QUOTE]מצטיירת תמונה מעוותת..."

אם כך לא נותר לי אלא להסכים עם דבריך !ויפה שיש גם מי שזוכר את הדברים האלה... (ואני באמת שלא ציני) !
ואני אף מסכים אתך על כך שכל העובדות/מקרים שציינת הם מקוממים בהחלט .

לגבי האשכול שציינת - קראתי את הכתוב בו ולא מצאתי לנכון להגיב שם משתי סיבות עקריות:

1 - אינני מתכוון להיות הסניגור של משטרת ישראל.
2 - למהר ולגזור את דינם של השוטרים שעשו מה שעשו באותה ניידת זה לא חכמה ולא הוגן (ועל זה בדיוק כתבתי באחת מההודעות הקודמות שלי כאן) !
אתה (או פותח האשכול המדובר) יכולים לחתום לי שהשניים בעצם לא סיימו את משמרת הלילה ותפסו תנומה קלה עד שצוות אחר יבא להחליפם בשטח?... סתם כנקודה למחשבה.....

הכי קל זה להצהיר הצהרות מבלי לבדוק את העובדות כולן.
ישן 17-12-2006, 15:15
  דוק05 דוק05 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "נו טוב..."

לפי דעתי- שוטר לא אמור לתפוס תנומה בתוך ניידת- זה לא יצוגי (אני לא אמור לנחש מה הסיבה,הוא אמור להיות ער), הוא לא מקבל משכורת כדי לישון, זה לא בטיחותי! אני מכיר את המקום המדובר, אם מישהו היה שוחט אותם או יורה בהם אף אחד לא היה רואה או שומע, אלה אם כן הוא היה נוכח או עשה איגוף דרך הואדי ועלה על צלע ההר... זוכר את המקרה עם שני השוטרים שנרצחו מטווח אפס בזמן שישנו בניידת באיזו טרמפיאדה? למה לחזור על אותה הטעות?

וברשותך בקורת אחרונה על משטרת ישראל- הגיע הזמן לשלם שכר הולם לשוטרים ולשפר את תנאי העבודה שלהם, תנאי העבודה של השוטרים היום גובלים בעבדות ואינם חוקיים!! גם על כך עלינו לזעוק ולמחאות!!!! השוטרים לא יכולים למחאות על שכרם ועל תנאי העבודה שלהם - על הציבור לשמש להם פה, אם לציבור אכן אכפת מאופן תפקוד המשטרה...

נערך לאחרונה ע"י דוק05 בתאריך 17-12-2006 בשעה 15:20.
ישן 17-12-2006, 15:57
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "לכל אלו שמתלוננים על התנהלות המשטרה והתנהגות השוטרים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
ניסיתם לעשות משהו כדי לשנות את זה?
להתנדב או לעשות איזה מהלך רציני? התנדבות - כדי להיות בעצמך שוטר שמתנהג כמו שצריך למשל?
ברור לי שחלק כן, אבל אני בטוח שהרוב המוחלט לא, ולשבת בבית ולהתלונן בפורום פרש - לא יביא לשינוי בהתנהגות השוטרים.

מה הקשר?
תגיד לי, בכל פעם שיש במערכת הבריאות ולאנשים יש תלונה אתה אומר להם ללכת ללמוד רפואה כדי לתקן את זה? או שמדינת ישראל עושה שטויות (נדיר, אבל קורה) אז למי שיש תלונות אתה אומר ללכת להיות חבר כנסת? אני יכול להמשיך הרבה זמן אם דוגמאות כאלה.
אני לא צריך להיות חלק ממשהו ולא חייב להצטרף אליו כדאי להביע ביקורת ולצפות שהבעיות יתקנו בלי עזרתי.
אני לא בחרתי להיות שוטר, הם כן, הם מקבלים משכורת בשביל זה ואני מצפה שיעשו את עבודתם על הצד הטוב ביותר.
ישן 17-12-2006, 16:04
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "לכל אלו שמתלוננים על התנהלות המשטרה והתנהגות השוטרים"

כן. ניסיתי להתנדב במשך 10 שנים.

לצערי, בשנים האחרונות הפסיק להתנדב כל מי שהתנדב איתי (ואני מדבר על כמה וכמה מתנדבים).

יש מי שהפסיק אחרי 7-8 שנים, ויש מי שהפסיק אחרי 15 (יש מי שהתחיל בגיל 16, ויש מי שבגיל 40).
לא מדובר בתחנה ספציפית, מכיוון שהתנדבנו בכמה אזורים שונים.
לא מדובר באירוע בודד, מכיוון שעברנו פיגועים, תאונות וכו'.

בשנה האחרונה אחרוני חבריי הניחו את התעודות שלהם והלכו. נכחתי בכמה וכמה אירועים כאלה, ובכולם נאמרו דברים דומים - "לא מתנדב תחת איש כזה", "לא שותק יותר על מעשים כאלה", "לא מוכן לביזיון הזה".

התעודה שלי + רישיון הנהיגה המשטרתי שלי יושבים אצלי בכיס כמעט שנה. לא החזרתי אותם, אבל החל מ-01/01/2006 הקצבתי לעצמי שנה לחשוב מה לעשות איתם. השנה הזו מסתיימת עוד שבועיים, ולאחר מכן התעודה חוזרת לבסיס המקורי שלי, ולמש"ק האנאלפבית והעבריין שהוצב שם לפני שנה.

סיבת ההחזרה שלי תהיה - "משטרת ישראל הפסיקה להילחם בפשיעה, ולו למראית עין, והתחילה למסות אותה במקום. בנוסף, גורמים עבריינים רבים גויסו למשטרה ואלה לא ראויים לקשר בין הקהילה ובין המשטרה. אני מוחה על אוזלת ידה של המשטרה, ומצר על כך שהיא נהפכה לגוף עברייני".

בחתימה על מסמך הגריעה, אגב, אציין שאני דור 5 לשוטרים (אני במקרה מתנדב), מסורת משפחתית שהחלה עוד לפני קום המדינה. ממוצע הדרגות של שני דורות מעליי הוא נצ"מ. אני יודע מה זו משטרה (בכל זאת, קצין ששייך לתקופה של שני דורות מעליי פיקד על ביה"ס לשוטרים, וקצין דור מעליי סירב לפקד על ביה"ס לקצינים), ואני יודע מה נהיה ממנה. חבל.
ישן 17-12-2006, 16:11
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
מה אתה רוצה שיעשו בדיוק?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
ניסיתם לעשות משהו כדי לשנות את זה?
להתנדב או לעשות איזה מהלך רציני? התנדבות - כדי להיות בעצמך שוטר שמתנהג כמו שצריך למשל?
ברור לי שחלק כן, אבל אני בטוח שהרוב המוחלט לא, ולשבת בבית ולהתלונן בפורום פרש - לא יביא לשינוי בהתנהגות השוטרים.

האמן לי - אני מתנדב 6 שנים בימע"ר, כדי לשנות משהו צריך להעיף יותר מחצי מהכוח - כולל מתנדבים ולבנות מחדש.

המערכת רקובה נקודה.

אני הייתי עד לעשרות מקרים ששוטרים וקצינים הלכו לישון במשמרות
נכון שהם עובדים קשה, לא כולם, אבל זה לא תירוץ ללכת לישון

היום אין משטרה בישראל, יש כאילו משטרה

המון שוטרים וקצינים ברמה נמוכה, לרוב מתקדמים אלו שיש להם - איך לא ויטמין פי כזה או אחר.

בסקטור המתנדבים המצב לא הרבה יותר טוב, יש גרעין איכותי אך ישנם המון שבאים להעביר את הזמן וגורמים נזקים עצומים למשטרה ולאזרחים.

זה שאתה מתנדב לא ישנה את המערכת היא רקובה, אני ניסתי לא אחת להציף חרא, אך מה לעשות המערכת לא מוכנה לשמוע .

רק בימים אלו אני מתכתב עם המשרד לביטחון פנים ופיקוד המשטרה לגבי נושא מסויים במערך המתנדבים.
ישן 17-12-2006, 16:39
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי קרנף16 שמתחילה ב "מה אתה רוצה שיעשו בדיוק?"

דיברת על כאילו משטרה... לחבר שלי יש פאב ברחוב ראשי ומוכר במרכז העיר ירושלים.

מבצעים שם עבודות בכביש, במסגרת המבצע הירושלמי להחרבת ירושלים (מה שלא עשו הצוררים, יעשה לופו העגלון). בקיצור, בכל מקום בו פותחים את הכביש ("חפש את המטמון" גרסת 02), ישנה ניידת עם שוטר ישן. תפקידו, כמובן, לדאוג לכך שלא יהיו בעיות תנועה וכו'. השוטר התורן לרוב לא טורח לצאת מהניידת ולהראות כאילו הוא עובד. לחלופין, הוא משאיר את הניידת והולך לאכול משהו בסביבה.

חבר שלי התלונן. מה אמרו לו לעשות? לשלם מכספו על שוטר-בשכר (אופציה לא רעה לשוטר שרוצה להרויח שכר טוב יותר מהרגיל בשעותיו החופשיות). חבר שלי ועמיתיו בעלי-העסקים החליטו לשלם וקיבלו שוטר נחמד שמכוון את התנועה.הוא עומד ברדיוס של פחות משלושה מטרים מהניידת של חברו למדים.

זה לא מה שעצוב פה. מה שעצוב הוא שלפעמים באים גורמים עבריינים לפאב לעשות בעיות. מאבטחים רגילים לא יכולים לעזור, כי ישנם עבריינים ירושלמים כבדים-למדי, ואף אחד לא רוצה להתעסק איתם. שני השוטרים שכבר מוצבים באזור הבנייה (הליך שלוקח בין כמה חודשים לשנים רבות) עסוקים מכדי להעיף מבט. חבר שלי התלונן שוב, וקיבל את אותה התשובה, רק כפול - תעסיק עוד שני שוטרים בשכר.

בסוף יעבירו את אצטדיון טדי לרחוב של הפאב שלו. אבטחה לא חסרה שם.

אגב, הבדיחה בסוף יותר משעשעת - מסתבר שהשוטרים "המאבטחים" לא מוכנים לקחת סיכון ולמנוע את כניסתם של נסיכי משפחות הפשע המקומיות. השמועה אומרת שבכל זאת, מדובר בבני-משפחה...
ישן 17-12-2006, 22:23
צלמית המשתמש של צ'פס
  צ'פס צ'פס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.05
מליציה מקומית, נשמע טוב אבל עד שתוקם....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "מ"נפלאות" משטרת ישראל - בזיון מס' מי יודע כמה.."

אני מתגורר בישוב מנותק באיזור "לא הכי בטוח" בארץ... החלטתי ועשיתי- התנדבתי למג"ב!
כי אם הם לא יעשו את העבודה ומישהו צריך להגן על משפחתי וחברי אני מוכן "לוותר" על מספר שעות פנאי ולתרום את חלקי!
כי כנראה שבמדינה הזו הרוב מתנהל כאן על נכונותם ורוחב ליבם של אנשים טובים לתרום ולתת.
אני שומע לא מעט על תלונות של מתנדבים על קצין כזה או אחר שסרח, וייתכן מאוד שאני תמים,
אבל אם "אין אני לי מי לי"

ישן 18-12-2006, 07:17
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

צר לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "מ"נפלאות" משטרת ישראל - בזיון מס' מי יודע כמה.."

צר לי לקרוא על המצב שהגענו אליו
כמו שכבר כתבתי מקודם אני מכיר את המערכת המשטרתית טוב מאד
אין פלא שמצב הפשיעה בישראל של היום זה כמו חברת סטאר טאפ בהצלחה היסטרית:

1. הכל מתחיל בחינוך לקוי המלמד את הילדים שאין שכר להשקעה ואין עונש לעבירה
2. ממשיך במשטרה חובבנית שמתעסקת בלהסתובב מסביב לזנב של עצמה ולחפש במקרה הטוב מה שנמצא מתחת לפנס.
3. ממשיך במערכת המשפט הסלחנית - אם כבר תופסים איזה עבריין מה כבר הוא מקבל - הרתעה בטוח שהמערכת הזו לא מייצרת.
4. והמנצחת על כל הקונצרט הלעגני הזה - ממשלת ישראל לדורתיה - אני מטיל את האשמה רק על ממשלות ישראל שגרמו למצב הזה להתדרדר ועדיין לא נוקפות אצבע לעצור את כדור השלג

חסר חוקים לחוקק נגד פשיעה? ביצוע סכרון מערכות ועוד...

למנהלי האתר - סעיף 4 הוא לא פוליטי דה פקטו אלא כוללני מאד אנא ממכם אל תמחקו
אין כוונתי לפתוח דיון פוליטי
ישן 18-12-2006, 08:38
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

פתרון
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ואם מדברים על שוטרים ."

הנה הפתרון:

1. לצורך העלאת רמת השוטרים - לעלות את רף הכניסה של מועמדים חדשים וזאת תוך כדי ביצוע מהפיכה בתנאי השרות ומשכורות השוטרים על מנת שיהיו אטרקטיביים לכל אותם חברה שכעת משתחריים מהצבא ובעלי איכויות גבוהה - הרי מי שרוצה לשרת בגוף ביטחוני ויש לו יכולת מרשימה יעדיף את השב"כ.

2. ביצוע סיכרון מערכות עם רשויות המס והרשויות המקומיות - אל קפונה נפל ע"י העלמת מיסים, אם נביט קצת נראה שבישראל כל עבריין שנושע בב.מ.וו חדשה ולא עובד מסתובב חופשי חופשי.

3. חיקוק חוקים ברוח השעה על מנת להאבק באלימות - לדוגמה עונש מאסר חובה לכל נושא סכין או מאסר - אפילו קצר לכל בליין שגורם לאלימות במועדונים.

4. העלאת הרף של מאסר עולם ל-50 שנה כמו בכל מדינה מערבית

5. יד קשה נגד שוטרים שסורחים.

6. אפס סובלנות לעבירות תנועה שמסכנות חיי אדם.

7. אפס סובלנות ויד קשה ועיקשת במאבק בסמים ובאלימות.

אני יכול להמשיך רבות אם תרצה אך לא זה המקום - אני כן עושה זאת בפורומים מתאימים ומול מי שאמור לקבל החלטות אך תמיד מעדיף לטמון ראשו בחול - הרי שינו לטובה לא חל בתחום מזה שנים רבות וההתדרדרות רק ממשיכה

לא צריך הרבה - רק לפתו עיתון מקומי ולראות על פרשיה חדשה יומית
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:53

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר