לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2006, 00:03
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
הניתן להשתמש ב e6300 ו e6700 יחדיו על אותו לוח-אם?

אקבל בקרוב e6700 וכבר יש לי e6300 בשימוש אז אוטומתית חשבתי למכור את ה e6300 ואז הבנתי שלא ממש יקפצו לקנות מעבד שהיה בשימוש חודש כמעט.
שלא תבינו לא נכון, הוא תקין ועובד מעולה, אך הוא כבר לא חדש וה e6700 יותר טוב במהירות שעון פלוס זיכרון, תעשו חשבון לבד בראש מה עדיף...
(שמרתי את האריזה שלו והכל.)

* אם ניתן לחבר את שניהם יחדיו, צריך לקנות רכיב מסויים כנ"ל קירור נוסף זה ברור.
(אם הרכיב קיים בכלל)
יש בכל זאת רק מקום אחד למעבד על הלוח-אם, אבל אם קיים רכיב שנותן אופציה כזאת, שווה לרכוש אותו ואם הוא קיים האם הוא אמין?
* שווה למכור את ה e6300, אם לא ניתן לחבר אותם יחדיו?
(כי על ה e6700 אחריות לא תהיה לי, כמו על ה e6300)

*המקור של ה e6700 אמין, הוא עובד אינטל שלא צריך אותו (קיבל אותו בחינם מאינטל, מצידו זה יכול להיות מחזיק מפתחות, שעולה כמה אלפים טובים) ומוכן להביא לי אותו.

*יש לי לוח-אם של gigabyte ds4 chipset 965p

ממתין לתשובות בעניין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 17-12-2006 בשעה 00:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2006, 01:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "בטח שיהיו קונים ל e6300,"

*לא, זה לא נסיוני ה e6700, הם מיועדים מיועדים לשימוש מלא והם חדשים. (סגורים והכל)

עובדי אינטל קיבלו אותם חינם לשימוש אישי, כפי שציינתי עובדי אינטל יכולים לעשות מהם מחזיקי מפתחות.
עכשיו ברצינות, בקרוב יוצא מכרז של m.d.s אלירן, שדרכו יוכלו עובדי אינטל, להרכיב מחשב מתאים למעבד e6700 כך שאינטל "חסכו" לעובדים שלהם לקנות מעבד e6700 ונשאר להם לשלם על שאר המחשב בלבד.
נחמדים אינטל לא? חילקו ל 1000 עובדים עד כמה שידוע לי 1000 מעבדים כאלה מתנה. (חילקו יותר מ 3 מיליון ש"ח מתנה.)
* מה שכן הייתה פעם שכל עובדי אינטל קיבלו שבבים "פגומים" עם תעודת תודה מאינטל, כמתנה על עזרה בפיתוח chip של תיקשורת.

* אם חייב להחליף לוח-אם, כדי להשתמש בשניהם עדיף למכור את ה e6300 כבר ולהשאיר את ה e6700.
סתם מעניין כמה עולה לוח-אם עם ציפסט של 965, שעובד עם יותר ממעבד אחד פיזי, מאיזה מחיר זה מתחיל?
(סתם מתוך סקרנות, לא יותר מזה.)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר