לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2006, 01:27
  dj shay dj shay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.02
נגנב הארנק, ת.ז, רשיון נהיגה, חוגר, 3 כרטיסי אשראי ומאתייים ש"ח

זה לא קורה לי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! לאאאא אני לא מאמין שזה קורה ליי !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ימח שמו של הבן זונה שדחף לי ת'יד לכיס האחורי

ותסלחו לי אם אני מקלל אבל זה נראה לי הערב הכי חראאאאא שהיה לי בחיים.............

כמו שכבר שמתם לב הלך הארנק עם כל מה שהיה בפנים...

הסיטואציה: מחכים בכניסה למועדון (דום-ווקס), עמוס וצפוף בצורה מטורפת ומישו מזדיין מחליט שהוא דופק לי תארנק...
אם רק הייתי מרגישששש את זה אם רק הייתי תופס אותו על חם... אתם לא רוצים לדעת מה הייתי עושה לו

(ועזבו את זה שלא נכנסתי בכלל כי למפיק ההומו משום מה יש משו נגד צלמים של אטרף)
בקיצר אנשים יקח לי זמן והרבה עצבים להתאושש מהלילה...

רק רציתי שתלמדו מהטעות שלי, טעות שאני עושה כבר שנים על גבי שנים בלי להקדיש לה שנייה של מחשבה

אל תשימו ארנק בכיס אחורי!
ארנק או כל דבר אחר שבולט ושיכול להיות בעל ערך למישו אחר...
-
-
-סעמקקקקקקקקקק

נערך לאחרונה ע"י dj shay בתאריך 18-12-2006 בשעה 01:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2006, 16:48
  dj shay dj shay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj shay שמתחילה ב "נגנב הארנק, ת.ז, רשיון נהיגה, חוגר, 3 כרטיסי אשראי ומאתייים ש"ח"

טוב אני רוצה לעשות קצת סדר בבלאגן

ציטוט:
עכשיו לך לתעשה על החוגר משפט (ורוב הסיכויים שתצא זכאי) ואז ללכת להוציא חדש (בשלישות ברמת גן לא?) ולבטל כרטיס אשראי וללכת להוציא חדש, ללכת להוציא ת.ז חדשה... קיצר סרט רע אחי, בטח הארנק גם היה יקר.. |:

-בעיקרון אני אמור לצאת זכאי כי אצלי זה לא בדיוק מקרה של רשלנות, זה מישו בא והכניס ת'יד שלו לכיס שלי...
בהתחשב בסיטואציה זה יכל לקרות גם לכל אחד מכם בלי שהייתם מרגישים...כי אם הגנב חלקלק, אז מספיק אפילו דחיפה קלה והוא יצליח למשוך לכם ת'ארנק מבלי שתרגישו.
-כרטיסי אשראי כבר ביטלתי.
-להוציא ת.ז חדשה - עוד מאה ש"ח.
-ארנק עור - סעממקק.

ציטוט:
וואלה אחי מצטער לשמוע,
אבל למה למה למה למה הלכת למסיבה שם?! מסיבה של ילדים קטנים, בן דוד שלי בן 14 הלך לשם.

למה? כי אני טמממבלללל...זה למה
חבר שלי רצה ואני הסכמתי לבוא איתו...שתבין אחי אני בן 20, נראה לך שיש לי מה לחפש שם?!
ואיך שהגענו וראיתי איזה "פוקימונים" וערסים בני 13 מסתובבים שם אכלתי סיבוב ואמרתי לחבר שלי שאנחנו צריכים ללכת...
אבל הוא ההומו הפדופיל הזה התעקש שהוא רוצה "רק לחוות מסיבת נוער" כמו פעם...ובגלל ה"מוזה" שלו למסיבת נוער נדפקתי חזקקק

ציטוט:
למה ללכת עם ארנק??...תז??...רישיןו??...כולה בשביל להכנס למסיבה..צריך תעודה מזהה..
אני נכנסס עם רישיון למשל..וכסף מזומן..זהו!!...בלי ארנק ובלי שטויות...
להבא...שתידע...

כי זה נוח, שכל מה שאתה צריך ביום יום כבר נמצא במקום אחד...בשביל זה הארנקים של היום מצויידים בהרבה חריצים והרבה כיסים לכל מה שלא תצטרך לשים בפנים...

נערך לאחרונה ע"י dj shay בתאריך 18-12-2006 בשעה 16:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר