לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2006, 16:17
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
אני רוצה לעבוד בתחנת דלק זקוק לעצות ועזרה קצת

נגיד אני שם למלא מיכל מלא של דלק והדלק מגיע עד הסוף אז אני אמור לעצור אותו שלא ישפך או שהוא יעצר אוטומטית כשהמיכל דלק של הרכב יהיה מלא? אין מצב שהמיכל יתמלא וימשיך לצאת דלק מחוץ לרכב או שיש?

צריך גם הסבר קטן אם אפשר איך למלא רכב חברה, איך למלא עם אשראי ואיך למלא עם מזומן ואיך בכלל אני שם למלא מיכל מלא..

אני יודע שלכול דבר יש פקודה קצת שונה במחשב של התחנה הכוונה פעם צריך לכתוב פה סכום ולהעביר כרטיס עובד ופעם לא צריך סכום ואז מכניס כרטיס עובד מוקדם וכדומה דברים כאלה..

אם מישו פה עבד בתחנת דלק או לפחות יש מושג מחברים שלו שעובדים ויכול לעזור לי אני יודה לו מאוד
אני יודע שעוברים הכשרה אבל עדיין אני רוצה שיהיה לי יותר קל להתחיל..

תודה לכול העוזרים

נערך לאחרונה ע"י PathFinder בתאריך 22-12-2006 בשעה 16:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2006, 16:51
  serg_kol serg_kol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.06
שלח הודעה דרך ICQ אל serg_kol
אין לך מה לדאוג.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "אני רוצה לעבוד בתחנת דלק זקוק לעצות ועזרה קצת"

1. המשאבה יודעת לעצור לבד כאשר המיכל מלא, אלא אם יש תקלה.
2. לא בכל המשאבות אפשר לתדלק רכב חברה. איך זה עובד בעצם - בדרך כלל יש התקן ליד פתח מיכל הדלק שהמשאבה(לא כל משאבה) יודעת לתקשר איתו. מה שצריך לעשות זה פשוט לפתוח את הפתח, להכניס את הפיה פנימה ולחכות כמה שניות עד שתראה על הצג של המשאבה שאפשר להתחיל לתדלק.
יש גם כאלה שמקבלים בעבודה כרטיס עם ברקוד ועל המשאבה מותקן מכשיר שיודע לקרוא את הברקוד הזה. אז מה שצריך לעשות זה לקחת מאותו נהג את הכרטיס הזה, להצמיד אותו לקורא הבקוד ולחכות לאישור, ברגע שהתקבל אישור ניתן לתדלק.
3. אתה יכול להגביל את הסכום, בדרך כלל ע"י לחיצה על לחצן "הגבל סכום", להקליד את הסכום אותו הנהג מעוניין לשם, לאשר ולתדלק.
4. תשלום בכרטיס אשראי - להעביר את הכרטיס ולהקיש את הפרטים הדרושים(כתוב על הצג), בדרך כלל מספר ת.ז. ומספר הרכב.
5. תשלום במזומן - צריך להעביר כרטיס עובד במקום כרטיס אשראי ולקחת מהבן אדם כסף.

ממש לא מסובך - אין לך מה לדאוג, אתה תלמד מהר מאוד.

בהצלחה בעבודה!
ישן 22-12-2006, 22:41
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי serg_kol שמתחילה ב "אין לך מה לדאוג."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי serg_kol
1. המשאבה יודעת לעצור לבד כאשר המיכל מלא, אלא אם יש תקלה.
2. לא בכל המשאבות אפשר לתדלק רכב חברה. איך זה עובד בעצם - בדרך כלל יש התקן ליד פתח מיכל הדלק שהמשאבה(לא כל משאבה) יודעת לתקשר איתו. מה שצריך לעשות זה פשוט לפתוח את הפתח, להכניס את הפיה פנימה ולחכות כמה שניות עד שתראה על הצג של המשאבה שאפשר להתחיל לתדלק.
יש גם כאלה שמקבלים בעבודה כרטיס עם ברקוד ועל המשאבה מותקן מכשיר שיודע לקרוא את הברקוד הזה. אז מה שצריך לעשות זה לקחת מאותו נהג את הכרטיס הזה, להצמיד אותו לקורא הבקוד ולחכות לאישור, ברגע שהתקבל אישור ניתן לתדלק.
3. אתה יכול להגביל את הסכום, בדרך כלל ע"י לחיצה על לחצן "הגבל סכום", להקליד את הסכום אותו הנהג מעוניין לשם, לאשר ולתדלק.
4. תשלום בכרטיס אשראי - להעביר את הכרטיס ולהקיש את הפרטים הדרושים(כתוב על הצג), בדרך כלל מספר ת.ז. ומספר הרכב.
5. תשלום במזומן - צריך להעביר כרטיס עובד במקום כרטיס אשראי ולקחת מהבן אדם כסף.

ממש לא מסובך - אין לך מה לדאוג, אתה תלמד מהר מאוד.

בהצלחה בעבודה!

סבבה תודה אחי אבל לא הבנתי בידיוק למה התכוונת ב-4.. כשאמרת להעביר כרטיס התכוונת להעביר כרטיס אשראי? אך ורק כרטיס אשראי ולא צריך כרטיס עובד? כי נראה לי צריך קודם כרטיס עובד ואז אשראי אבל לא בטוח בגלל זה שואל

בכול מקרה תודה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר