לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2007, 13:25
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
חוק חדש שאני רוצה שייכנס לתקנון הפורום. רק הצעה, אסאניה, אני לא גונב לך את עבודה

כבר פתחתי לפני כחודש אשכול בו אני מוחא על שחיטות שגיליתי בפורום - לקיחת קרדיט. אנשים לוקחים קרדיט על עבודות שלא הם כתבו, וחלק מהם אפילו לא לוקחים קרדיט, פשוט מעלים את השיר ולא כותבים מי כתב. כמובן שהם מקבלים המון מחמאות.

באשכול הזה ענו לי אסאניה ורחל כי הן בדקו את העניין, ואני צודק, וכי הן יטפלו בזה.

היום נתקלתי בשיר: "אלה קורות חיי". אני קורא את השיר, ופתאום אני נזכר שכבר העלו אותו לפורום, ומי שהעלה אותו לא ציין שהיצירה לא שלו.

אני ממש מתוסכל. אני מאוד אוהב את הפורום והפורום חשוב לי, וכזאת הולכת-שולל לא באה-בחשבון. לכן אני מבקש ממך אסאניה את הבקשה הזו:

אני מבקש אסאניה, שתכתבי חוק, שאומר שאם אתה מעלה יצירה לפורום, אתה חייב לכתוב של מי זה. עדיין יהיו כאלה שייקחו קרדיט, אבל זה יכול קצת לעזור.

הלוואי והדברים האלה לא היו קורים בפורום הזה,
puzpuz.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר