לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2006, 19:34
  ben_shap2 ben_shap2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
להורדה| אוסף תוכנות ג'אווה (S40) לסלולר+טפטים מדהימים

עריכה: מנהלים, רק כרגע ראיתי שפתחתם אשכול תוכן חדש, מהפעם הבאה אפרסם רק בו. עמכם הסליחה!

העליתי לכם אוסף תוכנות שיעלו על רוב הטלפונים של החברים פה (החל מ s40 של נוקיה..בין השאר זה כולל את 6280 ו6230I ) הכולל בין השאר את:

Bluetooth.Remote.Control.v1.0-DVT-bZ - שלמעשה הופך את המכשיר שלכם לסוג של שלט רחוק על המחשב.
OperaMini 2.0 - דפדפן אינטרנט
Moby ExPLORE - דפדפן אינטרנט מעולה, גירסא פרוצה
מיני אקסל
ועוד....

סה"כ מדובר ב-12 תוכנות מצוינות לטלפון שלכם!!

בנוסף,הוספתי 27 רקעים מדהימים לפלאפון (240X320, מתאים ל6280, N73 ודומיהם) של מכוניות, נופים, חיות ועוד...

לינקים:

http://rapidshare.com/files/8807427/Bluetooth.Remote.Control.v1.0-DVT-bZ.rar

http://rapidshare.com/files/8807925/s40_soft_and_pics.rar

לא עשיתי לוק-דאון למרות שזאת העלאה שלי, מקווה לתגובות שלכם! {הקשבתי ושמתי את כל התוכנות באותו קובץ, חוץ מאת הREMOTE CONTROL שמשום מה הווינראר לא רצה להכניס אותו לקובץ ראר אחר.זה עוד דקה אחת לחכות לקובץ אחד בלבד הפעם.. } תהנו!!

ולמנהלים, שלא תחשבו שלא קורא את הערותיכם, הנה תגובתי להערה הקודמת, שתקפה גם לפה:
שלא תחשוב שזה לא להקשיב לחלוטין לכם - אם אתה רואה בזה כמפריע לפורום, כמנהל, אתה רשאי למחוק את ההודעות.
כשאני מתאמץ ומעלה, אני רוצה שכמה שיותר אנשים, גם כאלה שאין להם את העצבים להסתכל על שרשור לא נוח לעין עם מאות הודעות, יוכלו להוריד אותם..אחרת לא הייתי מעלה, לא ככה..?

אני מעלה עכשיו עוד כמה תוכנות, ואפרסם אותן גם בפורום וגם באשכול.

כאמור, כמנהל פורום אתה רשאי למחוק את הודעותיי באם לדעתך הן מפריעות להתנהלותו התקינה של הפורום. {לא ככה? :-) }

עריכה: מנהלים, רק כרגע ראיתי שפתחתם אשכול תוכן חדש, מהפעם הבאה אפרסם רק בו. עמכם הסליחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר