לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 11:38
  מגזניום מגזניום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
הצעת ייעול בפורום מתגייסים.

לגבי פורום מתגייסים
כמעט כל הזמן יש פה חבר'ה ששואלים על בעיות ת"ש- מאז הקמת הפורום.והתשובות שעונים להם הם לא מקצועיות ולפעמים אף מטעות (גם אלו ע"י המנהלים ). תשובה מקצועית אפשר לקבל רק ממשקי"ת ת"ש. לכן אני מציע שתיהיה פה משקי"ת ת"ש כמנהלת או באשכול עוגן.
אני רק חייב לציין שאם יש משהו שהפורום הזה חזק בו זה מענה על שאלות לפני הגיוס(בזכות חתולים) או סיירות ויחידות קרביות אבל החולשה של הפורום כאן הוא במתן תשובות לתפקידים אצל ג'ובניקים /חבר'ה עם בעיות כלכליות וכל העניינים שעוסקים בחיילים עורפיים בדר"כ .אין פה למשל משקי"ת ת"ש בפורום בעוד שבפורום של וואלה חיילים שאני גם גולש בו יש שם כמה משקיו"ת ת"ש!! שעונות על תשובות מאוד מקצועיות ולכן אני חושב שיש לבצע שני שינויים (וזה לא בשמים) . לצרף לפה משקי"ת ת"ש כמנהלת ושיהיה גם מנהל שהוא מבין בשאלות של ג'ובניקים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 12:36
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
יש מליון תפקידים בצבא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "הצעת ייעול בפורום מתגייסים."

תסכים איתי שזה לא יעיל מליון מנהלים שכל אחד מהם מתמקצע בנושא אחד.
תפקידו של מנהל הפורום זה בראש ובראשונה לשמור על הסדר
אף אחד לא מצפה שהוא יהיה מעורב בכל הנעשה בצבא
(הרי גם הרמטכ"ל לא יודע מה קורה בכל בסיס ובסיס ובכל תפקיד ותפקיד)
לכן פורום בראש ובראשונה בנוי מהגולשים שלו.
הייחוד בו שהוא מורכב מחיילים בעבר, חיילים בהווה וחיילים לעתיד ולכן כל אחד מהגולשים יכול לענות על הנושאים שבהם הוא מבין
אם שמת לב אז המנהלים עושים גם עבודה רצינית בהבאת בעלי תפקידים שיענו על השאלות בדומה לאשכול האירוח עם ד"ר דבורה שני
לכן מיותר שמנהל פורום יהיה בעל תפקיד ספציפי כי אז כמו שאתה שואל למה אין מנהלת מש"קית ת"ש, מישהו אחר ישאל למה אין מנהל ממשטרה צבאית למשל

ישן 20-01-2007, 14:08
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "הצעת ייעול בפורום מתגייסים."

ברשת יש הרבה מאוד אתרים למתגייסים וסדירים, לכל פורום יש את הייחוד שלו: יש פורומים שבנויים בעיקר ממתגייסים, בדרך כלל הפורומים האלו הם פורומי "רעל" מפני שלא ניתן לקבל בהם מידע, יש פורומים שמורכב בעיקר ממתגייסים וממספר מועט של אנשי מקצוע, שבו ניתן לקבל תשובות ייבשות אך קשה לקבל מידע של מה שיקרה בת'כלס (ותתפלא כמה לפעמים ההבדלים הם משמעותיים) כמובן שיש עוד כמה פורומים חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות.

ויש את הפורום פה בפרש, שמורכב ממתגייסים, מסדירים וחיילים משוחררים, איננו מתימרים להיות דובר צה"ל או ספר פקודות מטכ"ל, אנחנו לא מסוגלים לתת מענה לכל השאלות שקיימות, הצבא הוא גוף ענק ולאף אחד אין תשובות להכל.

הנקודה החשובה היא שהצלחת הפורום לא נמדדת בנו המנהלים ורמת הידע שלנו, אלא בתרומה של כל חברי הפורום, ואני באמת מאמין שפה בפרש אנחנו מציעים את "השירות" הכי טוב - באיזה עוד פורום יש כל כך הרבה מאמרים רציניים של מלש"בים על תהליכי הגיוס שלהם ועל גיבושים ומיונים? לאיזה עוד פורום יש "אח גדול" כמו צו"ב, שאנשים בו - חלקם קצינים בכירים, חלקם אנשים שפשוט אוהבים את הצבא, קופצים גם לפורום מתגייסים כדי לתת עזרה?

מה שיש לנו לתת זה ניסיון ואני מאמין שבזה יש לנו מגוון גדול של אנשים שמוכנים לתרום מזמנם הפרטי כדי לעזור לאנשים ככל שהם יכולים.

בקשר למנהלים - בסופו של דבר ניהול הוא הרבה עבודה שחורה, למחוק, לערוך, להזיז ולקבוע ולאכוף את הנהלים, כמובן שיש גם את הצד המקצועי, אך אין זה הצד החשוב ביותר של ניהול.

לעומת זאת יש את המומחים בפורום, אלו שמסומנים בכוכב - מדובר באנשים שיש להם ידע רב והם מוכנים לתרום מזמנם לפורום. ויש את המצול"שים שגם הם אנשים שתורמים רבות לפורום.

אנחנו לא יכולים להביא אנשים בכוח, אם תגיע מש"קית ת"ש שתרצה לעזור ולתרום היא תקבל כוכב, אבל ביננו, התשובה הכי טובה תגיע מהמש"קית ת"ש של היחידה שלך ולא משום מקום אחר, כמו בכל מקום בחיים גם בעיניין הזה יש הרבה תחום אפור - ולכן יכול להיווצר מצב שמישהו נתן לך תשובה והתוצאה אחרי זה הייתה שונה. כמו בכל דבר אנחנו יכולים לתת רק מתוך ניסיון. (אתה יכול ליראות לדוגמא את האשכול בקשר לאיבוד מחסנית - בכל יחידה מתייחסים לזה באופן שונה)

בקשר לעזרה ללא לוחמים - באמת ייחסית אין לנו הרבה משתמשים בפורום שיכולים לתת תשובות למי שאינו לוחם, וזה נובע משתי סיבות: א. כנראה שיש קשר בין היותך קרבי לרצון לתרום מהידע.
ב. המערך הלא קרבי הוא מערך ענק, הרבה יותר גדול מהמערך הקרבי, ולכן הרבה יותר קשה לכסות את כל התפקידים בו.
כמובן שנשמח על כל אדם שיצטרף ויתרום עוד מהידע שלו.

ישן 20-01-2007, 15:52

לצערי אתה לא מבין את התמונה הכוללת שהצגתי.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ברשת יש הרבה מאוד אתרים..."

אם אתה תסתכל על פורום אחרים של חיילים . אתה תראה שעל כל שאלה מקבלים תשובה מקצועית וממי???
מחיילים כמו : משקי"ת ת"ש לשאלות ת"ש. מד"כי לשאלות בנושא כלא. רכז כ"א/שליש לנושא שלישות וקורסים וכוד"מ .

הפורום הנ"ל עוזר רק למתגייסים ולא לסדירים. חד משמעית.

חייל בסדיר שבא ומבקש לדעת משהו כאן בדר"כ הוא לא מקבל תשובה שתעזור לו משום שהחבר'ה פה לא יודעים .
לכן אני ממליץ לכם שחיילים מהסוג הזה תפנו אותם אוטמטית לפורמים אחרים של חיילים או שתנסו לשפר את המצב.

לא חייב להשים משקי"ת ת"ש ישר מנהלת אלא אפשר להביא לה כוכב ואני אישית יכול לסדר משקי"ת ת"ש לפורום הנ"ל.או שהיא פשוט תביא לי את התשובות . אבל כהקדמה אתם צריכים גם ליזום ולתת אשכול עוגן לשאלות ת"ש.
ישן 21-01-2007, 11:19

בדיוק המילים הללו שאת אומרת מבאטים את הבעיה אצלכם בפורום - אצל המנהלים!!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "עכשיו נשאלת השאלה מה עוד נוכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
עכשיו נשאלת השאלה מה עוד נוכל להוסיף בתור עוגן ואת מי עוד בתור מנהלים:

עוגן בנושאי שבוע שדאות
עוגן בנושא הסוואה
עוגן בנושא קבילות
עוגן בנושא הופעה נכונה
עוגן בנושא שפצו"ר

ועוד ועוד.. כפי שאתה רואה- הרשימה לא נגמרת. אם יש ביכולתך לצרף לפורום מש"קית ת"ש, נשמח מאוד לשאוב מהידע שלה ואם תתאים, לשיקולנו, היא תקבל גם מומחה.

אין אפשרות להביא ממגוון התפקידים בצה"ל לנהל בפורום, זה לא יעיל ולא מעשי.

את חושבת שבגלל שהיית (כמדומני) רכזת מתגייסים ומאבחנת אז את הכי מבינה בעולם בנושאי גיוס וסדיר -כאן הטעות שלך.
לגבי משלבי"ם אני מסכים איתך שאת מבינה וגם עידו (אצל הקרביים) אבל בנושאים של סדיר יש לכם בורות גדולה . אני אישית לפני שפתחתי פה את האשכול הנ"ל עלעלתי בפרום שלכם בשאלות על ת"ש ועל קב"ן ועל ג'ובניקים או תומכי לחימה בזמן השירות וראיתי שהתשובות שניתנות הם מטעות מאוד ולא נכונות ברוב המקרים.
כפורום שמכבד את עצמו ושמחשיב עצמו אם אתם כותבים גם סדירים אז צריך להיות מענה לכל הסדירים . אם יש מענה אמיתי רק למלשבי"ם ולחיילים הקרביים . אז אני מציע לכתוב :
" פורום מתגייסים ליחידות אכותיות בעיקר או סדירים קרביים . ג'ובינקים למינהם ,שאלות קב"ן ,תומכי לחימה בזמן השירות - מקומכם אינו כאן "
הבורות שלך אם יורשה לי לומר נובע משום שאינך רואה מה הולך בפורמים אחרים . יש באתר אחר פורום של חיילים שהוא נפרד בפני עצמו ופורום מתגייסים בפני עצמו ושם התשובות למלשבי"ם והן לסדירים הם טובות מאוד . את יודעת ממה זה נובע ?? מפתיחות ויוזמה של המנהלים. מה שפה אין כי הגאווה שלכם היא מעל הכל . אתם הובלתם בפורום למה שאתם רוצים -דהיינו שיהיו בפורום רק חיילים אכותיים כגון :סיירות או חובלים .. רק שתדעי לך שזה מנמיך מאוד מרמת הפורום.

ההתנהלות הזו- אם תמשך רק תוריד מערכה של פורום "מתגייסים סדירים"-(אני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה פורום סדירים)
ישן 21-01-2007, 11:24
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "בדיוק המילים הללו שאת אומרת מבאטים את הבעיה אצלכם בפורום - אצל המנהלים!!"

יפה שאתה מכניס לי מילים לפה, אני ממש אוהבת שעושים את זה!
מעולם לא אמרתי ולא אומר שאני "הכי מבינה" בנושא כזה או אחר. בנושאים מסוימים אמנם יש לי ידע רב יותר כי התמקצעתי בנושא, אך "מכל מלמדיי השכלתי".
אני חוששת שאתה טועה בנוגע לגאווה של המנהלים- אנחנו דווקא מנסים לתת מקום לכל התפקידים בצה"ל, העניין הוא שיש מאסות רציניות של מיועדים לקרבי שמציפים את הפורומים (וזה דבר חיובי לכל הדעות!) כך שתומכי הלחימה והערפיים מקבלים קצת פחות מקום (באופן טבעי, ולנו אין שליטה על כך).
אני לא יודעת מאיפה הבנת שאני נגד להביא איש מקצוע, להיפך, אבל אם יש צורך, אחזור על כך- אנחנו מעוניינים באנשי מקצוע, נשמח ללמוד מהם, אין לנו כל התנגדות, אתה מוזמן להביא וכו' וכו' וכו'...

אני מקווה שזה מספיק ברור

ישן 21-01-2007, 12:56

אין לך בכלל גאווה - ממש לא!!לכי תעבדי על מישהו אחר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "יפה שאתה מכניס לי מילים לפה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
יפה שאתה מכניס לי מילים לפה, אני ממש אוהבת שעושים את זה!
מעולם לא אמרתי ולא אומר שאני "הכי מבינה" בנושא כזה או אחר. בנושאים מסוימים אמנם יש לי ידע רב יותר כי התמקצעתי בנושא, אך "מכל מלמדיי השכלתי".
אני חוששת שאתה טועה בנוגע לגאווה של המנהלים- אנחנו דווקא מנסים לתת מקום לכל התפקידים בצה"ל, העניין הוא שיש מאסות רציניות של מיועדים לקרבי שמציפים את הפורומים (וזה דבר חיובי לכל הדעות!) כך שתומכי הלחימה והערפיים מקבלים קצת פחות מקום (באופן טבעי, ולנו אין שליטה על כך).
אני לא יודעת מאיפה הבנת שאני נגד להביא איש מקצוע, להיפך, אבל אם יש צורך, אחזור על כך- אנחנו מעוניינים באנשי מקצוע, נשמח ללמוד מהם, אין לנו כל התנגדות, אתה מוזמן להביא וכו' וכו' וכו'...

אני מקווה שזה מספיק ברור

למען האמת שהגאווה שלך היא זו שפוגעת בפורום . אני יכול לומר חד משמעית ששאלות שלא נסובות על מלשבי"ם או יחידות מובחרות לא נענות כלל באופן רציני בפורום.
את רוצה להנהיג את הפורום לפי ראות עיניך ולא לפי טובת כלל הגולשים ובגלל זה גם סוגי הגולשים בפורום הוא אחיד -לרוב מלשבי"ם או חבר'ה מיחידות קרביות.
מבחינתך את חושבת שהבעיה שאין מענה לסדירים כאן הוא בסדר וזה לא נורא . את ממש טועה!!
אוקיי . אני מבחינתי התייאשתי כבר לדבר איתך כי הראש שלך הוא כמו בונקר את רוצה ומוכנה להקשיב רק לעצמך או למי שחושב כמוך.
כל רצוני הוא שהפורום הזה יהיה מיועד לכלל המלשבי"ם והסדירים ולא רק ע"פ ראות עיני המנהלת "חתולים" -זה גם יביא יותר גולשים לפורום.
נראה לי שפנייה למנהלים מעליכם אולי תועיל ואם לא אז חבל מאוד כי הפורום במתכונתו הנוכחית מיועד רק לסוגים ספציפים של חיילים ולא לכל החיילים.

נ"ב: הצעה שלי .. תתקני את המילה סדירים ותכתבי "סדירים קרביים ואיכותיים בלבד".

חבר'ה בעד מי אתם מצדדים??

נערך לאחרונה ע"י מגזניום בתאריך 21-01-2007 בשעה 13:00.
ישן 21-01-2007, 13:21

אורי - לגבי מה שאמרת.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "פתחת אשכול במטרה להעביר ביקורת, ולהציע שיפורים - והפכת אותו לאשכול השמצות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אם אתה רוצה שמנהלי פורום מתגייסים וסדירים (שהביעו נכונות ועניין לדון איתך בהצעות שלך),
יגיבו להצעותיך - כדאי שתחשוב על הדרך הראוייה לנסח את ההצעות האלה.
ההשמצות האישיות שאתה מכוון פה, יגרמו רק לסגירת הדיון איתך, ואתה זה שתפסיד מכך.
בשורה התחתונה, קיבלו בעין יפה את הצעתך להביא אנשי מקצוע ולדרגם כמומחים, אבל אתה
מחפש בהצעה הזו רק את השלילי (למרות שאתה זה שהעלה אותה). מסיבה זו נוצר הרושם שעיקר
מטרתך כאן היא לקנטר ולריב עם מנהלי הפורום - ולא לכך נועד פורום משוב.

1.לגבי חתולים - נתתי מבט חטוף לקורות חיים שלה אני אומר לך את האמת גאוותנית כזאתי כבר הרבה זמן לא ראיתי. וזה שהכנסתי את עניין הגאווה שלה . (דוגרי, אני לא מכיר אותה ולא אכפת מה האופי שלה אבל כאשר האופי שלה פוגע בפורום אז נראה לי שיש צורך להכניס את זה לויכוח) . ואני הבאתי כמעט את כל ההסברים לכך.
והיא הופכת את הפורום למה שהיא רוצה להפוך במקום שהפורום ילך בכיוון של טובת רוב הגולשים.
2."ההשמצות האישיות שאתה מכוון פה, יגרמו רק לסגירת הדיון איתך, ואתה זה שתפסיד מכך."- אני אישית לא יפסיד שום דבר .לפי דעתי הפורום הוא זה שיפסיד עקב ניהול לא מוצלח ועקב אי רצון של המנהלים להיות פתוחים ליוזמות ואי רצון להקשיב לגולשים(כמו שהייה עם רוטר בזמנו). אתה רוצה לראות מה פתיחות ומה זה פורום מצליח ומשגשג - תן מבט חטוף בפורומים אחרים של חיילים. כגון פורום סדירים בתפוז .
3. לסיכום הפורום הנ"ל לא נותן כלל מענה ראוי לסדירים אע"פ שכתוב פורום מתגייסים וסדירים. ואם היא חושבת שזה בסדר -שיבושם לה.

נערך לאחרונה ע"י מגזניום בתאריך 21-01-2007 בשעה 13:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר