לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2006, 23:14
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
תראה,
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "כשאני הייתי במיונים לשייטת..."

לפי מה שאמר לי מי שאחראי על המיונים לבנים בחיל הים הוא הסביר שזה מפרופיל 82 ומעלה.
יכול להיות ש72 ומעלה מדובר על כאלו שעשו גדנת צלילה בכיתה י"א הרי עדיין אין לחלקם פרופיל ואז אולי מתגמשים איתם...כמו שאמרתי,ניתן ליצור איתם קשר באתר השאלות האלו מופנות לאנשים שעוסקים בזה הרבה יותר ממני.

בכל מקרה, הסבר אחד למה לשייטת לא ניתן להתקבל עם משקפיים זה כי תחשוב בהגיון, הם עובדים המון בצלילה ומן הסתם מסכות של צלילה עם משקפות מיוחדות למי שיש לו סעיפי ראיה עולות המון המון כסף והצבא לא יוציא כל כך הרבה, וכמובן נדמה לי שגם מבחינת מקצועיות , תחשוב על זה זה דיי קשה להם אולי לבצע משימות עם משקפיים,על עדשות אין מה לדבר עדשות זה בעייתי, ונגיד וכן מימנו לך מסכה מיוחדת והיא נאבדה או שהלחץ לא מאפשר לך לחפש דווקא את שלך...לא יודעת זה בעיות הגיוניות שיכולות לקרות בשטח...
אז לגבי הסעיף הדמיוני שלך אני לא יודעת עד כמה הוא דמיוני , כמו שאמרתי מעל חצי זה לא קביל לשייטת,גם בדר"כ בגיל הזה המספר במשקפיים עוד עולה...אז מי שמתחיל עם זה לא ידוע אם המספר ישאר או יעלה ולא תמיד לוקחים סיכון, כמובן שלכל כלל יש גם יוצא מן הכלל,אבל נדיר מאוד מאוד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר