לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2006, 00:07
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
מעולה!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "ישראל - משום שאין עוד מקום כזה בעולם !"

תמונות מעולות (לא מפתיע), אבל יש כמה דברים טכניים שמאוד פוגעים בחוויה לדעתי
*לפי הסדר הזה:

א. להעלות את המצגת לשרת אחסון של מישהו פרטי (אפשר אולי לבקש מ-fresh שיאשרו חריגה, אני בטוח שהם לא יתנגדו), אמנם אני תמיד שמח לפגוש בחורות מהאזור, אבל זה לא מתאים ונראה חובבני.

ב. מוזיקה! - מאוד מאוד חסר פה, צריך לבחור איזה שיר נחמד (עדיף באנגלית אם אתם מתכוונים להפיץ את זה בחו"ל), זה פשוט דומם מדי. קחו לדוגמה את הסרטון (המעולה ד"א) הבא (

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. ), תראו אותו פעם אחת בלי מוסיקה ואז עם, הבדל עצום.

ג. להוציא את זה כסרטון בשתי גרסאות - איכות גבוה להפצה במקביל למצגת, ובאיכות בינונית להעלות ב-youtube ושאר אתרי שיתוף סרטונים, זה הדרך הכי טובה להביא אותו להרבה אנשים. לא אכפת לי לעשות את זה (למרות שאני לא משהו), אבל אני לא יוכל לפני יום שני.

ד. להוסיף ליד כל תמונה את שם המקום.

חוץ מזה מצגת מעולה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2006, 23:49
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
התמונות מעולות, אבל יש הרבה הערות לגבי המצגת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "ישראל - משום שאין עוד מקום כזה בעולם !"

1. פייד אאוט נורמלי לתמונות.
2. מקום, צלם, זמן אם אפשר. לדעתי זה חובה במצגת שמכבדת את עצמה. זה לא פרומו לסרט, אין מה לעשות.
3. אחדות בין התמונות - מסגרות וכו', עדיף גם אחדות בגודל היחסי במסך. שוב - מצגת שמכבדת את עצמה ואינה רק אוסף של תמונות צריכה אחדות.
4. מנגינה כמובן וכמובן שזה חובה בכדי להשאיר עניין במצגת - משהו שקט, שמדבר על ישראל, עדיף באנגלית בכל זאת.
5. המשפט בפתיחה די נדוש וגם כתוב בצורה נורא מסובכת - בתור דובר אנגלית זה די הפריע לי. אני בעד משהו קצר, קולע, ולא צ'יזי - משהו כמו שלום בכמה שפות (מילה שמייצגת את הארץ כבר הרבה זמן) או Uniqueness - Versatility - Holiness.
6. זאת רק אופציה - סידור התמונות לפי מעברי נושאים - ירושלים, מישור החוף, המדבר, הגליל והגולן, ערים ואיזורים עירוניים. אני בעצמי לא בטוח שזה טוב אבל ציון המקום וקשר בין תמונות הוא חובה.

יש הרבה לאן לשפר את המצגת הזאת - בינתיים התמונות יפות, מאוד יפות, ותו לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר