לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2006, 01:20
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
איך לדעת אם היא אוהבת אותי באמת !!!

אלהן... או שאני תסביכן או שאני סתם פרנואיד .. ואני ממש מפחד לאבד את האהבה הכי גדולה שיש לי !!! ואולי בגלל שאני כזה "דפוק" אני יכול לאבד אותה ..
אבל אני חייב לדעת.. לפעמים אני מרגיש שירד לה החשק ממני ...ואני לא רואה עליה את האהבה בעיניים .. ככה לפחות אני מרגיש ! היא אומרת לי את זה , היא אפילו הפתיע אותי בקרפ צרפתי בשביל להביא לי הרגשה טובה בלילה ... באמת היא בחורה נשמה !!
אבל תחושה כזאת מוזרה שלפעמים היא לא מראה שהיא אוהבת אותי אם זה בהודעות או סתם במילים יפות שתגיד לי בלי שאני יזום מילה שהיא צריכה להגיד אחרי למי שמבין - כמו שאני אומר לה שהיא אוהבת אותי אז היא מחזירה לי בחזרה "גם אני אוהבת אותך " ... אני רוצה להרגיש את זה ממנה..
אבל איך עושים את זה ...
הדוגמא הכי טובה זה באמת שלא ראינו אחד את השני יומיים אחרי יום יום שאנחנו רואים אחד את השני ... כי היא התחילה לעבוד אז לא היה לנו זמן להיות ביחד !
ואני משתגע בלי לראות אותה ממש מתחרפןןן ואני מנסה לא להראות לשמור בבטן שהיא לא תגיד שאני קרציה וכאלו דברים .. אז אני מתקשר ושולח הודעות אבל לא בטירוף ואם אני שולח הודעה היא מחזירה אבל קצת קרירה .. כיאלו שהיא לא מתה מגעגועים - כאילו לא כל כך מזיז לה ומפריע לה שהיא לא ראתה אותי ....... אז מה לעשות ? איך לדעת באמת מה היא מרגישה ?
ודיברנו פעם על משהו דומה.. והשיחה לא נגמרה יפה ואני לא רוצה לחזור על זה שוב בגלל כל מיני מחשבות שיכולות להיות סתם מתוך פארנוייה אליה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2007, 12:00
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "תנסה להחזיק עוד כמה ימים.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LoneWolf
עם רק הודעה או שתיים בכל יום, לא יותר.

תראה אם היא עושה את הצעד של להתקשר וליזום פגישה.
אם לא (בתום כמה ימים, לא היום) תשאל אותה למה היא לא מתקשרת ולא מראה אכפתיות, אבל לא בכעס, פשוט תשאל אותה רגיל כזה.

בדיוק, זו הדרך לבדוק ולראות אם גם לה אכפת ממערכת היחסים הזאת כי אם כן היא תרגיש בחסרונך ותשאל מה קרה ותתקרב אליך לבדוק מה קרה אם לא זה אומר שמערכת היחסים לא ממש חשובה..
מקווה שיקרה לך כמו שקרה למר סמיילי הזה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img404.imageshack.us/img404/2526/love48jp6.gif]

או שאולי יש לה עומס בחיים, עבודה וכל זה.. לכן הייתי באמת נותן לה כמה ימים של שקט ובודק אם אכפת לה..

שיהיה לך ב-ה-צ-ל-ח-ה ועדכן אותנו בהמשך.
gamzo5
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img294.imageshack.us/img294/9310/love15zx9.gif]
ישן 29-12-2006, 14:06
  koncho koncho אינו מחובר  

יש משהו במה שאתם אומרים אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "איך לדעת אם היא אוהבת אותי באמת !!!"

אתם צודקים אולי שאם היא לא הייתה אוהבת אותי היא כבר לא הייתה איתי .....
אבל אני מרגיש שמה שהיה ביננו זה לא כמו פעם !
היא לא מוצאת את עצמה בחיים וזה משפיע על מערכת היחסים ביננו .... דיברתי אתה פעם על זה !
היא פעם אמרה לי שאני לא אוהב אותה והיא יודעת שזה לא נכון .. אולי מתוך תירוץ לזה שהיא לא מרגישה אלי כמו פעם ! והיא אמרה לי גם פעם שזה לא אותו דבר .. התשוקה של ההתחלה ביננו
אנחנו ביחד כבר 8 חודשים בערך והתקדמנו מהר בכל דבר כמעט שבני זוג יכולים להתקדם בהם ! בזמן קצר יחסית.....

יכול להיות שלא נעים לה.. יכול להיות שטוב לה ככה שיש מישהו שדואג לה ויתן מעצמו הכל בשבילה
והיא יודעת שאני ככה ... ופשוט היא מנצלת את זה !
יכול להיות היא באמת מרגישה ככה והיא לא יודעת איך לאכול את זה איתי ואיך לסיים את זה כי אין תירוץ ממשי ... אוףףף אולי אני באמת פרנואיד אבל אני יודע שמה שהיא מרגישה זה לא חזק כמו שאני מרגיש אליה ! אז איך לגרום לה כן להחזיר את מה שנעלם בה ... את התשוקה את הרגש החזק שהיה ביננו ?!
ישן 02-01-2007, 15:33
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
אממ זה לאו דווקא לא אוהבת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "איך לדעת אם היא אוהבת אותי באמת !!!"

יש אנשים שזה האופי שלהם.. =/ יש לי חברה כזאת..
היא פשוט בן אדם קריר... אל תקפוץ ישר למסקנות שהיא לא אוהבת או משו...
אולי תנסה לדבר איתה על זה..? =/ בדרך עדינה כזאת... שלא תפגע...
ותסתכל אם זה בא לידיי ביטוי לא רק בתהתנהגות שלה... שהיא לא שולחת
הודעות ולא מביעה אהבה.. כי יש אנשים כאלה :| שהם יותר קרירים יותר אדישים...
ולא יודעים.. או לא רוצים.. ממש להביע אהבה וחום.. .
אז פשוט תנסה להבין ממה זה נובע.. היא כזאת? או שאולי באמת ירד לה...
נראה לי שלדבר איתה על זה זאת הדרך הכי טובה.. ואל תבוא מנקודה תוקפנית
תדבר על זה בהכי עדינות...

בהצלחה

ישן 02-01-2007, 23:54
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr

יודע מה? לפני...שנה היית שואל אותי את השאלה הזו הייתי מאשים אותך שאתה פרנואיד ומגונן על המסכנה ש"צריכה אויר" בלה בלה בלה.

אבל!...

אבל לא כיום...No Sir...
אתה עומד מול ההתמוטטות הגדולה. מי יתן ואני טועה!
היה לי אותו סיפור. בהתחלה היא יוזמת בלה בלה בלה ואח"כ זה מתקרר. היא לא עונה להודעות, היא עסוקה, אין לה זמן, צריכה לחשוב...וואטאבר, אני אומר!
אתה יכול לנסות לא ליזום ולחכות ואני מקווהשבאמת אניטועה אבל מהניסיון שלי :
לא תתקשר כמה ימים ולא תשלח הודעה...היא לא תיזום.

הייתי אומר להכין חגורות הצלה, כי הספינה הזו תובעת.

ישן 05-01-2007, 14:55
  koncho koncho אינו מחובר  

היא לא קרירה זה בטוח ! אני לא הכרתי אותה ככה....

בזמן האחרון באמת אני מרגיש שהיא לא מתנהגת אלי עם כל החום האהבה שאני דורש ורוצה..
כי אני בחור מאוד של חום ואהבה !
היא לא אומרת לי כל פעם שהיא אוהבת אותי .. ואם היא אומרת זה ממש בקטנה כזה..
אפילו שאנחנו יישנים ביחד אין לה כוח והיא הולכת לישון !
ולא רק זה .. רציתי פעם אחת לנשק אותה השבוע והיא אמרה לי כזה בעדינות שהיא לא רוצה משהו כזה ... וזה היה לי מאוד מאוד מאוד מוזר !!! ועד עכשיו אני לא מבין מה עובר .. זה בא לה בהדרגתיות... הדרגתיות ממש מוזרה ! אני מפחד מאוד מהפרידה ממנה כי היא ממש החיים שלי ואני אוהב אותה כל כך ! פעם דיברנו על זה והיא אמרה שזה לא מה שהיה אותו דבר התשוקה של ההתחלה וזה די ברור אבל היא לא מתנהגת ומראה סימן שהיא רוצה לחדש או לגרום לריגושים חדשים ! שוב- אני יודע שהיא אוהבת אותי אבל אני לא רואה את זה עליה כמו פעם !
כאילו מין הרגשה שהיא עושה לי טובה שהיא איתי ואין לה את החום והאהבה שהיה לה בהתחלה.
היא לא מחבקת אותי כמו פעם ולא מנשקת אותי בהתלהבות כמו פעם !!
אוףף אני כבר לא יודע כלום .. אני יודע שאם היא לא הייתה אוהבת אותי היא לא הייתה איתי
אבל אולי היא לא יודעת איך לאכול את זה כי טוב לה איתי בכל זאת כבר אנחנו 8 חודשים ביחד וזה הכי רציני בעולם ! אני פוחד לדבר איתה כי זה יכול לגרום למצב יותר גרוע כי זה מהבחורות שחושבות יותר מדי ומסיקה מסקנות קיצוניות !
אני כבר לא יודע מה לעשות.. ואיך לגרום לה לדמעות ההתרגשות שהיה ביננו בהתחלה !!
אני כל כך אוהב אותה אין לכם מושג עד כמה.. הגעתי למצב שבכיתי בגללה ...אני חושב עליה 24 שעות על 7 ימים ! זה לא נורמלי .... !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר