לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2006, 20:05
צלמית המשתמש של Daniel310RO
  Daniel310RO Daniel310RO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.03
צודק בהחלט
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "כמה שיותר חוויות קניה על חנויות יותר טוב."

כרגע אני יכול להוסיף המלצה לפומפה - מערכת ה5.1 שלי X-530 שנקנתה מהם הגיעה תוך 3 ימים ואני נהנה ממנה מעל ומעבר.
כמו כן 2 ה320GB של WD והגיגה זיכרון שקניתי מטרוניקס - הגיעו תוך 3 ימים (כתוב 7 ימי עסקים..) ארוזים היטב ובמחיר הזול ביותר שמצאתי לאחר חיפוש ממושך. אך אוסיף נקודה קטנה: עד רגע זה (שבועות לאחר קבלת ההזמנה) עדיין כתוב בסטטוס ההזמנה: הזמנה חדשה, אז כמובן שלא יכולתי לעקוב אחרי מצב המשלוח.

בקשר לשאר חלקי המחשב (לוח אם, כרטיס מסך ומעבד) הייתי מספר על TIGERDIRECT אך אני מהמר שרוב חברי הפורום קונים מחנויות בארץ אז כנראה לא כאן המקום לספר בשבחם..
Samsung 840 Pro 256GB, Dell 2408WFP
Seasonic G650, Fractal Design Define R5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2006, 14:48
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Daniel310RO שמתחילה ב "צודק בהחלט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Daniel310RO
כרגע אני יכול להוסיף המלצה לפומפה - מערכת ה5.1 שלי X-530 שנקנתה מהם הגיעה תוך 3 ימים ואני נהנה ממנה מעל ומעבר.
כמו כן 2 ה320GB של WD והגיגה זיכרון שקניתי מטרוניקס - הגיעו תוך 3 ימים (כתוב 7 ימי עסקים..) ארוזים היטב ובמחיר הזול ביותר שמצאתי לאחר חיפוש ממושך. אך אוסיף נקודה קטנה: עד רגע זה (שבועות לאחר קבלת ההזמנה) עדיין כתוב בסטטוס ההזמנה: הזמנה חדשה, אז כמובן שלא יכולתי לעקוב אחרי מצב המשלוח.

בקשר לשאר חלקי המחשב (לוח אם, כרטיס מסך ומעבד) הייתי מספר על TIGERDIRECT אך אני מהמר שרוב חברי הפורום קונים מחנויות בארץ אז כנראה לא כאן המקום לספר בשבחם..

מה כול ההתלהבות שזה מגיע מאוד מהר?? להפך זה יכול להיות יותר גרוע מכיוון שפשוט אף אחד לא מזמין או קונה מהם אז אתה בין היחידים שמזמין משם וזה מגיע מהר בגלל שאין יותר הזמנות בגלל שסתם חנות לא מוכרת תחשוב על זה
ישן 30-12-2006, 17:25

חבל על המילים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "[QUOTE=Daniel310RO]כרגע אני..."

אין שום דבר רע בלפרגן לחנויות שעושות את העבודה כמו שצריך. הם צריכים לאחר את המשלוח כדי שאחשוב שהם חנות גדולה ומצליחה?! (כמו הבדיחה על הפולניה שמחכה שהטלפון יצלצל לדקה לפני שהיא עונה - 'שיחשבו שיש לה בית גדול') הרי ברגע שאחרו עם ההזמנה חויית הקניה שלי הופכת לגרועה - ומשם אני יודע שיותר לא אקנה.
המשלוחים שציינתי אכן הגיעו בזמן (או לפני) - וכל מה שבאתי להגיד זה שאני נהנתי להתעסק איתם וייתכן בהחלט שאעשה זאת שוב. לחשוב שההזמנה הגיעה מהר כתוצאה מהשיעמום שלהם מחוסר הזמנות זה טיפשי וקצת ילדותי.
[בארה"ב לדוגמא, חברה ענקית כמו אמזון שמתעסקת עם מליוני מוצרים, מתחייבים שכל ההזמנות יגיעו תוך 3-7 ימי עסקים, וכמובן שכל מה שהזמנתי הגיע בו בשבוע. האם אני היחידי שמזמין מהם? טענה פטאית.]

ישן 30-12-2006, 19:08
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
אתה צודק 100%, זמן תגובה של הזמנה מחנות באינטרנט של פריט שכיח צריכה להיות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Daniel310RO שמתחילה ב "חבל על המילים"

לא יותר מ 48 שעות (בהנחה שאתה משלם על משלוח מהיר, ולא דואר רגיל שבוא זה יקח שבוע).

פריטים כגון דיסקים וכרטיסים פופולרים יש בדרך כלל במלאי של החנויות האלה
ואם לא הם יקבלו אותם למחרת היום שבו קיבלו הזמנת לקוח וישלחו ליום שאחרי
דווקא האתרים הגדולים והעמוסים הם אלה שמצטיינים בלוחות הזמנים
אתרים קטנים תלוים לעתים בהבאה פיזית של הציוד ממחסן הספק
דבר שמאריך לעתים את זמן האספקה.

כלומר מי ששולח מהר הוא בדרך כלל עמוס יותר בעבודה לכן לא
משאיר שום דבר למחר, עובד מסודר, ולא מחפש קומבינות שיעכבו אותו בעתיד,
לכן מומלץ יותר מן הסתם
ישן 30-12-2006, 20:52

טוב..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "חוויות קניה מחו"ל גם מענינות מאוד, דגש על איך וכמה זה עולה"

כידוע, ישנם מס' דרכים לקנות בחו"ל. אפשר להזמין מחנות ששולחת לארץ (למשל נגני MP3 מHOTMP3GEAR נשלחים לארץ בתוספת 40$ וכן AMAZON ועוד חברות מאפשרות לשלוח חלק ממוצריהם מעבר לים). אפשרות נוספת היא להזמין לכתובת בארה"ב ולהביא לארץ בעצמך או ע"י חבר או קרוב. אז כמובן צריך לוודאות שהחברה מאפשרת שהBILLING ADDRESS והSHIPPING ADDRESS יהיו שונים בהזמנה.

לאחר שBARNES & NOBLES אחרו בכמה ימים טובים בהזמנה היחידה שעשינו מהם, עברנו לAMAZON, ואני יכול עכשיו להגיד שלא סתם החנות הזאת מצליחה.
אחת ההזמנות שעשינו, שכללה דיוידים וספרים בשווי 200$+, ביקשנו שישלחו לארץ. יום לאחר מועד ההגעה המשוער, כשמעקב המשלוח טען שההזמנה כבר אצלנו שלחנו לAMAZON אימייל. הם התנצלו והסבירו שקשה מאוד לעכוב אחר משלוחים בינלאומיים והבטיחו לשלוח את ההזמנה שוב. לאחר 3 ימים קיבלנו בדואר את שניהמשלוחים! כששלחנו עוד אימייל לאמאזון וסיפרנו מה קרה - הם אמרו בפשטות - תתרמו את ההזמנה השניה לקהילה.. (הלוואי ובישראל היינו רואים כזה דבר..). כמובן שהם לא היו מצפים שנשלח את ההזמנה חזרה, אך בכ"ז יחס כל כך רציני כשטובת הצרכן בראש, לא רואים כל יום.
AMAZON מוכרים גם בשביל חנויות אחרות (ז"א חנויות אחרות מוכרים דרכם). כך, שכשחיפשתי מעבד-כרטיס מסך-לוח אם - המוצרים שהHIGH END שלהם בארץ עולים הון תועפות יותר מבחו"ל, מצאתי מספר אופציות קניה. בחרתי בTIGERDIRECT מאחר והם היו הזולים ביותר. הייתי קונה מהם ישירות אך השיטת תשלום היתה מעט מסורבלת לטעמי. AMAZON לקחו את ההזמנה וTIGERDIRECT שלחו. בכל רגע נתון יכלתי לעקוב אחר מצב המשלוח בFEDEX. ההזמנה הגיעה תוך פחות משבוע ארוזה היטב. לצערי חלק קטן מהHEATSINK היה עקום, אך מאחר וזה לא היה בצד המחובר ללוח עזבתי את זה, בהנחה שהפגיעה היא אסתטית בלבד.
מחירים - מעבד - 195$, לוח אם - 215$, כרטיס מסך - 290$. משלוח 10$ לשלישיה.

סה"כ מחירים מעולים, יחס אדיב, שרות מהיר ובאופן כללי - חוויית קניה טובה.

ישן 28-12-2006, 16:20
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "אולי מצאת כמה מוצרים זולים,..."

המפרט שם יוצא בין הזולים בארץ - הכי זול מבין החנויות שאני סומך עליהן (שזה רוב החנויות). קניתי שם מחשב לחבר, בדקתי אופצייה לגבי מחיר של הזמנת חלקים שונים מחנויות שונות והרכבה עצמית כפי שעשיתי במחשב שלי, אך בשל עלויות משלוח מרובות (דמי משלוח לכל חנות בנפרד) זה יוצא יקר יותר. התקבל טלפון לאחר ההזמנה בכדי לתאם משלוח, ואכן הגיע בזמן שהובטח ללא כל בעיה. המחשב הגיע אליו הביתה מורכב עם כל האריזות הריקות, המדריכים והתקליטורים.
לאחר מספר שבועות צצה לו תקלה מסויימת והיא טופלה טלפונית בצורה אדיבה וסבלנית להפליא (מסתבר שמקור ה"תקלה" היה בהגדרות ווינדוס XP ולמרות שזו לא היתה התקנת ווינדוס שלהם הם עזרו עד לפתרון).
גם בשבילי קניתי ספק (ליברטי 400W), ובהחלט כשיגיע הזמן לקנות חלק נוסף (אני מתכנן כבר על החלפת מעבד) הם יהיו המקום הראשון אליו אפנה.
המפרט שהוזמן:
E6400
GA-965P-S3
1GB Twinmos DDR2 667
7600GT
מארז + ספק 6A19B 400 TRT

עוד לא יצא לי לשלוח חלק או את המחשב לתיקון או לממש אחריות, כך שאיני יכול לומר משהו לגבי השירות הספציפי הזה, אבל בהחלט נותנים לך שם הרגשה שתמיד יש עם מי לדבר, כך שאני מאמין שיהיה בסדר גם בקטע הזה.
מקווה מאוד שימשיכו ככה ושהגידול במכירות לא יביא לפגיעה בשירות כפי שקרה בלא מעט חנויות בעבר.
ישן 05-01-2007, 15:13
  YAIR PERETZ - IQPC YAIR PERETZ - IQPC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yanhak שמתחילה ב "מאחד שלא מבין. הבעיה עם זול..."

שלום !! אנו מאמינים בשקיפות מלאה בכל נושא ונושא, ולכן אם יש לכם שאלות בכל נושא (אחריות, קודים של מוצרים, מוצרים חשדים) אנא תשלחו מייל ל - mail.iqpc.co.il, ואז נוכל לענות לכם בהקדם !!
ל - yanhak לא כ"כ הצלחתי להבין את כוונתך, מדוע קשה להשוות את המחיר ??
בכל מקרה חשוב לדעת, שבמידה ומרכיבים מפרט מחשב - עדיף לעשות זאת דרך "בנה לך מחשב", ולא דרך בחירת מוצרים ב"נפרד" מהצד.
לגבי עניין המסכים הדקים - כל אחד שרוכש מאיתנו מסך ישירות מהחנות יכול לבוא לבדוק את תקינותו של המסך לפני לקיחתו. תודה !!
נ.ב - נשמח לשמוע הערות והארות לגבי האתר.....
ישן 30-12-2006, 13:18
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nelik777 שמתחילה ב "חווית קניה מiqpc מחשבים."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nelik777
בימים הקרובים אזמין מסך 22" מ iqpc.חשבתי לפתוח אשכול כבר עכשיו כדי להמליץ על החנות.דף מוצר:http://www.iqpc.co.il/Home/showItem...p?id=3084&Pname.
המחיר מהנמוכים בארץ.בינתיים שלחתי כמה מיילים והתשובות היו מצוינות.יחס אישי והמיילים נשלחו חזרה מהר.המשלוח אמור להגיע בימים הראשונים של ינואר ואיתו כמובן יבוא גם התשלום.בקרוב פרטים נוספים.

אחי אל תקנה תמסך אם לא ראית אותו קודם אתה ממש תתאכזב המסך הזה נורא קטן נראה, ורחב כזה עיצוב על הפנים ואיכות גם

ממש אבל ממש לא נראה כמו 22 אינצ' נראה כמו איזה 15 אינצ'
אני מציע לך להסתכל עליו קודם

דרך אגב החנות לא הכי זולה, פנדה ו KSP יותר זולים ויותר איכותיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר