לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2006, 16:01
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "לפי מה שאני זוכר היא התנהגה..."

I've got no clue
מה שאני יודע שהיא גררה אותי מבית-ספר לביתה שלה ודרשה ממני לעלות איתה למעלה לחדר שלה. אני וויתרתי על התענוג של לעלות איתה לחדר.
והיא כבר איזה שבוע שולחת לי הודעות כל יום ומנסה לנהל איתי שיחות.
לפני זה ההמרחות הייתה יותר בקטנה, סתם לבוא להתיישב לידי ביציאות לדחוף את היד שלה לתוך היד שלי וכל מיני שטויות... בזמנו הערתי לה על זה והיא איזה שבוע התרחקה...

בקיצור זאת הזדמנות מצויינת לחזור אליה, במיוחד כשאין אלטרנטיבות ראויות וכשאני יכול לדרוש שתתגמש בכל מיני דברים שהיא לא הסכימה אליהם קודם לכן.
הממ טוב נראה לי שאני כבר החלטתי את שלי.
סופשבוע כשאני אחזיר אותה הביתה או משהו כזה אני אעלה איתה למעלה ונסדר את העניינים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2006, 15:43
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
לשאלה שלך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "חזרה לאקסית - מה אתם אומרים?"

אחלה דיון...(נחמד למצוא אשכול מעניין מידי פעם)..
בקשר לשאלה שלך אני מייעץ לך (לא אומר לך) לא לחזור אליה.

אני לא מכיר אותך אישית אבל אני יודע על מה אני מדבר,תבין עכשיו אתה חזק נפשית תאמין או לא החוויה הקטנה הזאת ביגרה אותך קצת,ואם אהבת אותה אז בכלל.

מה שאתה רוצה לעשות עכשיו זה לקחת כמה צעדים אחורה,ואני לא מבין למה לך לעשות כזה דבר המשכת בחיים שלך והיא כנראה שלא הצליחה להמשיך בלעדייך...אז סבבה נקודה אחת לך כתוב על הקיר תחרוט על איזה עץ...אבל היחסים בניכם עדיין ישארו מצולקים בצורת איקס.

נעשה את זה יותר פשוט: אתה באמת חושב שזה מה שאתה רוצה?,אתה באמת רוצה להתחיל את כל העניין הזה שוב עד שהיתגברת עליו לחפור בעבר ולהוציא שלדים?
תחשוב על מערכת היחסים כמו על מירוץ משוכות ברגע שעברת אחת לא חוזרים אחורה.

בהצלחה.
ישן 28-12-2006, 19:44
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
קראתי פה הכל ויש לי מה להגיד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "חזרה לאקסית - מה אתם אומרים?"

קודם כל, אני מקווה שאתה לא החלטת לחזור אליה כי עכשיו היא תתפשר איתך על דברים שהיא לא הסכימה להם קודם...זה ממש הרגיז אותי לקרוא את המשפט הזה כי זה מראה ניצול...

דבר שני, אני בטוחה שרוב האנשים פה מכירים מהחברים שלהם, מהסביבה שלהם דוג' לזוג שנפרד וחזר ונפרד וחזר והם ביחד שנתיים שלוש ואפילו יותר....לפעמים החזרה הזו טובה ולפעמים היא לא... לפעמים היא טובה כי אז אפשר לדבר על מה טעינו קודם לכן ולתקן את הטעויות שלנו שלא ראינו קודם...ואז הקשר הרבה יותר טוב.
חוץ מזה,במהלך הזמן שלא הייתם יחד הספקתם בוודאי להתגעגע אחד לשני ולהבין שכן חסרתם אחד לשני וזה כן מעצים רגשות...אם זה באמת ככה אצלך אז סבבה אולי מומלץ אפילו שתחזרו, וחוץ מזה שנסיון עם בנות אחרות תמיד יכול להיות אחר כך אם תפרדו.... למה לוותר על משהו שיכול להיות הרבה יותר טוב? למרות שמצד שני זה נכון, יש פה איפהשהו סוג של פשרה אבל פשרות אנחנו עושים כל החיים שלנו...ונכון זה לא תמיד טוב להתפשר...אז פשוט תחשוב טוב טוב מה יותר חזק ממך... ותלך כמובן לפי הלב בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר