לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2006, 11:51
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
אנשים, רע לי ...

פשוט, משעמם לי אבל אני מתעצל לעשות משהו ...
- פשוט כל הזמן הזה, עד היום פשוט ישבתי בבית כל הזמן וצפיתי כל הזמן בטלוויזיה (לרוב בערוץ הילדים או ערוץ המדע) או לחילופין, שיחקתי במחשב או גלשתי פורומים ...
- כמובן שאני הולך כל יום בבוקר לבית ספר למרות שאני נזכר להתכונן למבחנים רק ביום שלפני המבחן ובסוף אני מקבל ציון בין 60-80
- אבל בכל זאת אין לי חיים, לא תחביבים ולא פעילות, אני מרגיש שהחיים שלי בזבל ...
- אין לי גם חברים
ואני יחסית מדוכא כל הזמן

ניסיתי כבר
- ללכת לחדר כושר ובמגביל לשמוע מוזיקה, אבל זה כבר נמאס לי
- ביקשתי מכמה חברים להזמין אותי אליהם, אבל אף אחד לא מזמין, גם אני הזמנתי כמה אלי אבל כולם עסוקים
- ניסיתי גם לשנות את הרכב החדר שלי, לעשות שולחן אחד ארוך ומאורגן כדי שאוכל להתארגן בחיים וגם רציתי לעשות ארונות עם מדפים - איך שאני רוצה, אך לא היו לי את הכלים המתאימים וגם העץ שהרכיב את הרהיטים הללו היה גרוע ביחס לכך שהיה לי רק פטיש וכמה מסמרים, אז פשוט הרהיטים נהרסו ולא הצלחתי להשיג כלום ועם זאת גם השנה הקודמת ושנת הלימודים, עברה בצורה ממש לא מוצלחת (למרות שלשנה הזאת אמא שלי קנת חדשים)

אקיצר, אני לא יודע מה לעשות, אני בן 18 בכיתה י"ב וכל החיים שלי ישבתי בבית מול הטלוויזיה/ מחשב, אין לי חברים, אין לי תחביבים אחרים וכבר נעלמו לי כל המטרות בחיים, אני מדוכא ואיני חושב שמשהו יכול לעודד אותי, ובנוסף לכך יש לי על הראש את הלחץ של הבית ספר על הבוקר, מבחני הבגרות והצבא - ז"א שאין לי זמן להתערגן עם עצמי וגם ככה אני לא עושה כלום עם עצמי, אז למה לתרוח ...

אם יש לכם מה להציע, אשמח לשמוע ...
תודה מראש.

נערך לאחרונה ע"י MCGP בתאריך 30-12-2006 בשעה 11:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר