לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2007, 21:00
  yoavbitton yoavbitton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavbitton
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir89 שמתחילה ב "יאללה מתי החברה חוזרים מהיום סיירות?"

חלק ככה וחלק ככה.. תלוי איפה הקבוצה שלך ממוקמת.. אצלי למשל זה היה מלמעלה למטה... מרחק באמת גדול..

חבר'ה היום הזה באמת קשה.. מאוד.. כמה שאתם מתים לפרוש.. אל תפרשו.. אתם תיהיו גאים בעצמכם כל כך כשתראו את הזימון ותגידו שהצלחתם לעשות את זה למרות כל הקושי... זה שווה את זה..

אני כאחד שכבר כמעט פרש.. התחיל לחשוב על הדרך חזרה הביתה.. וכמעט רשמו אותו בדף של הפורשים.. החליט ברגע האחרון להמשיך.. ולהגיד שהוא לא פורש.. ובסוף קיבלתי שייטת..

וואלה כל מי שקיבל זימון היום.. לא משנה מטכ"ל שייטת או חובלים.. או שפיץ
אוהב אותכם

עמית לכושר - אין מקום אחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2007, 21:34
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
טוב לסדר כמה דברים כי אין לי ממש כח לכתוב מאמר עכשיו:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir89 שמתחילה ב "יאללה מתי החברה חוזרים מהיום סיירות?"

קודם כל עברתי לשייטת ניראה לי הייתי הכי מאושר שם היו מלא שסימנו שייטת עדיפות שלישית וקיבלו את זה אלוהים יודע למה היו ממש מבואסים אמרתי לכולם ללכת להזדיין שייטת שולטים

זחילות לא היו

ירד טיפטוף בבר-אור

לבנות אוהלים זה כיף חיים

הכי הרבה עברו למטכ"ל קודם כל, ממש המון. ממש טיפה עברו לשייטת משהו כמו עשרים ומשהו חבר'ה, ועוד מלא לחובלים, ולא היו כל כך הרבה חבר'ה שלא קיבלו כלום.

סתם על תוצאות שלי:

בבר אור הלך לי חרא.
כל שאר היום קרעתי את עצמי והייתי אחלה וקיבלתי מה שרציתי.

העיפו כמה ילדים על זה שהם דיברו בפלאפון ממש בסוף היום זה היה ממש חבל לראות את זה.

והיו לכל המדריכים מהשייטת מעילים ממש מגניבים
ישן 02-01-2007, 10:03
  מורעל89 מורעל89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.06
מבואס רצח

הייתי אתמול (1.1) ביום סיירות. הבר אור הלך לי באמצע כזה- עשיתי 52 שמיכה מקום שני מהקבוצה שלי, 50 בטן למרות שבבית עשיתי יותר ובריצה סיימתי 16 מ40 ומשהו. באמצע.
אחר כך בדיונות היה ספרינטים מלאאאא בלי סוף. כמעט פרשתי. הספרינטים הרגו אותי. מתחתי שריר הלכתי לרופא הוא שם לי ולטרן ואמר לי שאני יכול להמשיך אז המשכתי. מאותה נקודה נתתי הכל. לא ראיתי בעיניים. תפסתי באלונקה 5 או 6 פעמים. מרוב שהזניקו אותנו אז כבר אף אחד לא יכול לספור במדויק. אח"כ בשקים הייתי ראשון מהקבוצה עשיתי 25 עליות הייתי שמח רצח אפילו הייתי מופתע מעצמי שהצלחתי ככה ות'אמת לא יודע למה זה היה לי קל. אבל כגודל השמחה כן גודל הבאסה. נראה לי הבוחן לא האמין לי כשאמרתי 25 הוא היה נשמע מופתע כזה ואמר לי: אתה בטוח? כן אני בטוח!!! נראה לי הוא חשב שאני לא אמין ובגלל זה נדפק לי כל היום וקבלתי בסוף חובלים כמו טמבל. לפי דעתי, חוץ מהקטע שהלכתי לרופא ושהוא פקפק בי בשקים, הייתי צריך לקבל מטכ"ל כמו עוד 63 בערך אנשים. כי תכלס בקבוצה שלי לפחות (קבוצה 17) אף אחד לא היה סוס עולמי כולם היו די אותו דבר פחות או יותר.
סתם כל הגוף שלי תפוס בשביל מה? בשביל חובלים.

יש למישהו מושג האם יש דרך כלשהי לא משנה איזו דרך, שיהיה לי יום סיירות נוסף? כי חובלים מה זה לא נראה לי בכלל. אם כבר אז עדיף טייס.
כי למשל אתמול ראיתי אחד שכבר עבר גיבוש שייטת! והתקבל אבל הוא בא ליום סיירות כי הוא רצה מטכ"ל.

נקודה למחשבה: לאלה שעוד לא היו ביום סיירות: אתם בטח קוראים סיקורים של אנשים ואומרים טוב נו ספרינטים שקים דיונות הכל בנשימה אחת כי כשקוראים את זה באינטרנט ככה זה נראה שטויות כולה 4 שורות אבל תאמינו לי וגם אני הייתי כמוכם שעד שאתה לא נמצא בזה ממש אתה לא יודע כמה זה קשה.

נערך לאחרונה ע"י מורעל89 בתאריך 02-01-2007 בשעה 10:10.
ישן 02-01-2007, 15:34
  amit40404 amit40404 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי מורעל89 שמתחילה ב "מבואס רצח"

תשמע אחי עצם זה שבאמצע היום הלכת לרופא והפסדת חלק מהתרגילים מביא אותך למצב שהיית "נחות" מבחינת הבודקים . כלומר ברור לך בתרגילים הבאים היה לך הרבה יותר כוח ולכן קשה להם לקבל הערכה מדויקת כלפיך....

דבר שני 25 סיבובים עם השקים נראה לי מוגזם לאלה נכון שזה תלוי מאוד במסלול אבל אפילו אצלנו הכי הרבה היה 12 סיבובים(אני ועוד אחד עשינו) ככה שנראה לי שאולי בטעות ספרת כל סיבוב פעמיים או משהו... אבל איך בכלל היה מקום לטעויות.? הוא לא אמר לכם כל סיבוב להגיד תמספר סיבוב שלכם?

בכל מקרה לפני היום סיירות חשבתי לעצמי שגם חובלים זה אחלה - זה גיבוש די קל פיסית שאפשר לסיים ואז לקבל אחלה גיבושי המשך! בקיצור אחי תתעודד זה לא סוף העולם ויש עוד מלא יחידות שתיכול להגיע אליהם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:23

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר