לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2007, 21:58
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
ערב טוב לכולם...

...ושוב באפריקה, שם רחוק. רק יומיים פה וזה מרגיש כאילו לא הייתי בחופש בכלל.

לא הרבה השתנה פה בחודש ומשהו שלא הייתי פה. יש פה המון אנשים זמניים כאלו שהגיעו לאיזה תקופה קצרה של כמה ימים או כמה שבועות, והאמת היא שאני בקושי מצליחה לעקוב בדיוק אחרי מי זה מי, ועד שאני כבר מצליחה הם הולכים. ופה נשארים אנחנו, האנשים שגרים פה, ומסתכלים עליהם באים והולכים במעין מבט ספק משועשע ספק מתגעגע.

אין פה הרבה מה לעשות, בחתיכת אפריקה הזאת שלנו. עובדים רוב היום, ובערב יושבים על המרפסת, שותים קפה או בירה מזדמנת, ומסתכלים לתוך החושך. קצת מדברים, אבל כמה פעמים כבר אפשר לדבר על אותם דברים עם אותם אנשים כל יום? אז שותקים. בוהים לתוך אפריקה שמקיפה את הריבוע הקטן שלנו. ואח"כ הולכים לחדר, קצת אינטרנט, אולי ענייני עבודה שדחופים למחר, ולמיטה. הנה נגמר עוד יום טיפוסי, ומחר בבוקר שוב הוא יתחיל מחדש.

זה לא שלא קורה פה כלום, כי קורים דברים. הפרוייקט שלנו מתקדם, יש פרות, יש תרנגולות, המדגרה הוציאה השבוע מחזור ראשון של אפרוחים ומכון החליבה נכנס לפעולה, ואולי אפילו נכין גבינה. הכפרים מתמלאים לאט לאט, ומקבלים יותר ויותר צורה של מקום שגרים בו אנשים. זה מטורף, לנסע בתוך אחד מהכפרים האלו, במיוחד בתוך כפר 1 שהוא הכי, ולחשוב שזה אנחנו עשינו. קודם לא היה פה כלום ועכשיו יש כפר, עם אנשים ושדות ובעלי חיים וילדים ובית ספר. סוג של "סים סיטי" כזה, אבל על אמת. לפעמים אני חושבת: אנחנו עושים להם טובה בזה שאנחנו מביאים את ה"קדמה" הזו אליהם? בלילה כשאני נוסעת ועוברת על פני בתי הבוץ, ורואה אנשים שמחים ועייפים יושבים עם כל המשפחה והחברים מול פתח הבית, אני לא בטוחה בזה בכלל, אבל יכול להיות שגם הגעגוע לבית ולמשפחה משחק פה תפקיד.

תכף תסתיים מנת האינטרנט שלי להלילה (גם כך האינטרנט בקושי זז כאן, רוחב פס לוויני של 128 לא ממש מספיק ל 30 איש) ואני אכנס לי למיטה עם הספר שלי. האמת היא שבכלל רציתי לדבר איתכם קצת על ספרים, בעיקר על ספר ספציפי אחד, אבל הנה העיניים מתחילות למשוך לי למטה, והאייקון של הסקייפ שמתנתק ומתחבר מספר לי שכמעט ואין תקשורת ושכדאי לי לשלוח מהר את ההודעה, כי תכף לא יהיה לי פס בכלל. אז אולי מחר או מחרתיים אני אפתח איזה אשכול על ספרים, או על ספר, או משהו.

ובנתיים אני אשים מים ואעשה כוס תה ואדליק קטורת, ואקרא קצת ואתגעגע קצת ובסוף אלך לישון. לילה טוב לכולם, שם וכאן ובכלל. תישנו טוב הלילה, אה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר