לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2007, 09:54
  *+Rotem+* *+Rotem+* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.06
מה עושים איתו? [אקס מטרידן].

לפני קצת יותר משבוע נפרדתי מחבר שלי מכיוון שהוא לא התאים לי, מבחינת האופי הוא היה די מעצבן, אדיש ועוד כל מיני ... מבחינת מראה- ממש לא הטעם שלי.
נתחיל מזה שאני חושבת שהתאהבתי בו בגלל האופי, כי באמת למרות החסרונות יש לו אופי מיוחד... אבל זה לא מספיק.
חשבתי על פרידה הרבה זמן יחסית, בסופו של דבר נמאס לי מהקשר אז חתכתי.
הוא לקח את זה מאוד קשה והוא לא מוכן לוותר. הוא מתקשר המון, שולח SMSים כל הזמן הוא רושם לי שהוא לא מוותר שנתחיל קשר חדש מההתחלה מבלי שאף אחד ידע וכ'ו...
הוא פשוט לא קולט שאני לא רוצה אותו!
הגעתי למצב כזה שאמא שלי דיברה איתו כבר 3 פעמים. בפעמיים הראשונות הוא כל הזמן אמר בסדר ולמרות זאת המשיך להתקשר ולהטריד בפעם האחרונה, אתמול, הוא הפסיק להתקשר, ז"א הוא התקשר רק פעם אחת ושלח הודעות. אח שלי גם דיבר איתו בתקיפות ואולי גם איים עליו.
אני כבר לא יודעת מה לעשות!
אתמול חבר שלו שלח לי הודעה לאיסי ואמר שהוא מתכנן משהו גדול בשבילי :S ואני ממש לא רוצה שום קשר איתו!! הוא יצא לי מכל הכיוונים.
מה עושים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2007, 15:05
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
לבחור יש אובססיה לגבייך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *+Rotem+* שמתחילה ב "מה עושים איתו? [אקס מטרידן]."

יש לו אובססיה לגבייך ובמקרה כזה מה שצריך וחייב לעשות זה לדבר איתו.
כי זו בעיה פסיכולגית ולא יעזור לך אמא ואח וחברים.. אתה צריכה לשבת איתו ולהסביר לו ולהגיד לו שאם אכפת לו ממך אז שיעזוב איתך ואז אולי תוכלו להשאר ידידים ואז כל ההטרדות יפסיקו כשהוא יבין.
בנתיים הוא חושב כנראה שיש לו זיכוי איתך בדרך שלו, אתה צריכה לדבר איתו על זה.. רק עדיף שתעשי את זה בבית שלך מי יודע לאן האובססיה שלו הגיעה או תגיע.. ויש הרבה גברים עם אובססיות..

אז דברי איתו ב-4 עניים, רק אל תבחרי במקום מבודד שאם יקרה משהו יהיה לך קשר עם מישהו , מקום ציבורי או אצלך בבית אפילו... שיהיה לך באמת מכל הלב, ב-ה-צ-ל-ח-ה ומקווה שעזרתי במשהו..
gamzo5
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img294.imageshack.us/img294/9310/love15zx9.gif]
ישן 04-01-2007, 20:01
  moshe_m_ moshe_m_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
טוב אז מניסיון..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *+Rotem+* שמתחילה ב "מה עושים איתו? [אקס מטרידן]."

טוב בערך בכיתה ח' או ט' לא זוכר גם לי היה מקרה כזה רק שזה היה הפוך אני הייתי האובססיבי..(מאז זה ממש לא ודברים השתנו זה אני בחיים לא יגיע לאותו מקום (מניסיון של הבאות אחריה) ואני שמח על כך!)

אני יכול להבין אותך אחרי שזה נגמר והתכלתי אחורה הבנתי כמה סבל זה גרם וכמה עצבים וכ'וזה עלה לה..

למרות שאני לא הייתי כזה אובססיבי לא כל היום ובקיצור לא כמו שאת מספרת המקרה שלך זה משהו באמת חריג (אני לא הייתי רוצה להיות במקומו) דרך אגב ייקח לו המון זמןלהתגבר על זה אני זוכר שלי זה לקח שנה אפילו יותר..(ואמרתי כבר שאני לא הייתי כזה אובססיבי אז יכול להיות שאיתו זה ייקח הרבה יותר זמן תנחומי חחח..) בכל מקרה לערב את המשטרה זה קיצוני מידי.. הייתי מציע לך למצוא חבר ומהר! אחד לא אוססיבי! זאת האפשרות הכי טובה ככה הוא יפסיק וגם החבר שלך יתעצבן אם הוא ימשיך (לפחות רוב הבנים) לערב את ההורים שלו זאת גם אפשרות אבל לא תיהיה לזה השפעה כמו שאם יהיה לך חבר

אבל זאת רק דעתי... בהצלחה בכל אופן ושלא יהיו יותר מתרידים (אמן סלע חחחח..)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר