לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2007, 13:29
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moshe_m_ שמתחילה ב "עצה שלי"

נתחיל עם זה שגם אתה קטן ואני בן 16 ושמונה חודשים שום דבר לא הופך אותך ל"יותר" ממנו
או אותי ליותר ממך

מעבר לזה אני חושב שאתה צריך להסביר לה שזה לא לעניין שהיא נוגעת בך ואתה לא יכול לגעת בה אפילו לא קצת ושאם היא לא נותנת לך לגעת בה אז שגם היא לא תגע בך וכמובן שתאמר לה את זה בצורה הכי רגועה שיש ובלי לריב אפילו לא קצת
תגיד לה את זה בצורה יפה משהו כמו: "אני מת להתקרב אלייך קצת יותר אבל אני לא יכול את לא נותנת לי אני מרגיש חסום או מוגבל אני כל כך נחשק ורוצה לגעת בך תני לזה צ'אנס אני מבטיח לא להתקדם מהר מדי אם לא הולך או לא מתאים לך אני אפסיק"
אני בטוח שאם היא אוהבת אותך היא תבין ותתן לזה צ'אנס

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2007, 08:08
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "לדעתי זה רעיון גרוע. אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי netaneldj
לדעתי זה רעיון גרוע.

אם אתחמק ממנה, היא תיעלב, ואם אחזיר לה תשובה כמו "את לא יכולה לגעת בי ולא להרשות לי לגעת בך", יכול לגרום למריבה וחוץ מזה אני באמת אוהב אותה! לא איכפת לי לא לגעת בה בישבילי נשיקות חיבוקים ואהבה זה מספיק

וכשאמרתי לגעת, התכוונתי לחזה
טוב נו אנחנו בני 15

תראה כשהתחלתי לצאת עם חברה שלי היא נתנה לי תוך שני מפגשים בערך או שלושה בבית שלי לגעת לה בחזה אני מדבר על מפגשים ולא תקופה כי היא גרה רחוק ולא יכלה לבוא כל יום למרות שזה היה בחופש הגדול ואם בכל זאת אתה רוצה תקופה זה יוצא משהו כמו שבוע וחצי בערך חחח וגם את זה היא לא הכי אהבה שעשתה והרגעתי אותה שזה שטויות (אני החבר הראשון שלה והיא בת 15 קטנה ממני בשנה)
אבל החברה הקודמת לעומת זאת גרה קרוב אליי ולמדה איתי בבצפר היינו אז בכתה ח' בני כמעט 14
לקח לי חודש וחצי בערך עד שהצלחתי לגעת לה בחזה כמו שצריך חחחחח אתה מבין ?
כל אחת והזמן שלה תן לה עוד קצת זמן אבל תתקרב בזמן שאתם מתנשקים תתקרב כזה לאט לחזה נסה לנשק אותה בצוואר ולרדת לאט לאט לחזה ותגיד לה שאתה אוהב אותה (ותגיד את זה הרבה כי זה עוזר להן לתת לך)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר