לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2007, 22:07
  blabla12345 blabla12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.06
צריך עזרה

שלום אז ככה
אני ועוד איזה ילדה אחת שמתי לב שאנחנו מלפני ככה חודש התחלנו לדבר אחד עם השני ומאז אנחנו ידידים סבבה אבל מהימים האחרונים הרגשתי שאני פשוט התאהבתי בה ואני לא יודע מה לעשות...
יש הרבה פעמים שיצא לי ולה להיות ביחד ונגיד היא רשמה תשם שלי והשם שלה = חמודים מתוקים וכאלה וגם כל מיני אנחנו רושמים אחד על השני חמודים יפים וכו ואני שם לב שהיא רוצה להגיד לי משהו אבל היא פשוט מתביישת.. וגם אני מתביש להגיד לה שאני אוהב אותה.. כי בוא נגיד את זה ככה, היא יותר 'מקובלת ממני'
הקטע הוא שעכשיו אני לא יודע מה לעשות... כאילו אני לא יבוא אליה סתם ככה ויגיד לה אני אוהב אותך או משהו בסגנון כי זה קצת נשמע דבילי לא?!
אז למישהו יש רעיון מה אני צריך להגיד כדי שאנחנו ניפגש? חוץ מהזמנה לסרט או לאנשהו אחר?

תודה

נערך לאחרונה ע"י blabla12345 בתאריך 05-01-2007 בשעה 22:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2007, 10:05
  blabla12345 blabla12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "צריך עזרה"

כנראה לא הסברתי את עצמי טוב...

תחשבו שניה על הילדה הכי יפה בכיתה/בשכבה שלכם ותחשבו עליכם
סביר להניח שאתם לא מדברים איתה אלא אתם סתם חושבים שהיא 'כוסית','יפה' וזהו.. וגם סביר להניח שהיא יותר 'מקובלת' ממכם
אז אני, גם חשבתי ככה על ילדה אחת שיותר מקובלת ממני שהיא יפה וכוסית אבל מלפני כמה ימים התחלנו לדבר טיפה יותר ממה שבערך דיברנו (או שאפילו לא דיברנו אף פעם) וגיליתי שהיא לא רק סתם כוסית אלא יש בה מיליון תכונות יפות והתאהבתי בה...
עכשיו גם היא אומרת שאנחנו ביחד חמודים ומתוקים וכל זה ואני מרגיש שהיא מתביישת פשוט להגיד את זה שהיא אוהבת אותי.. גם אני מתבייש להגיד לה אותו דבר...

עכשיו שהבנתם.. מה אתם מציעים לי לעשות? פשוט לבוא אליה מתישהו ולהגיד לה שאני אוהב אותה?...
אמרתי לה את זה מלא פעמים וגם היא אמרה לי את זה אבל יענו לא ממש רציני אלא כל מיני משפטים 'את יודעת שאני אוהב אותך','גם אני אוהב אותך' וכו..... אבל זה היה סתם לא משהו רציני...

איך עכשיו אם אני יבוא אליה היא תחשוב שזה רציני ולא עוד פעם 'סתם' כזה..
ישן 06-01-2007, 10:49
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "כנראה לא הסברתי את עצמי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי blabla12345

סביר להניח שאתם לא מדברים איתה אלא אתם סתם חושבים שהיא 'כוסית','יפה' וזהו.. וגם סביר להניח שהיא יותר 'מקובלת' ממכם
אז אני, גם חשבתי ככה על ילדה אחת שיותר מקובלת ממני שהיא יפה וכוסית אבל מלפני כמה ימים התחלנו לדבר טיפה יותר ממה שבערך דיברנו (או שאפילו לא דיברנו אף פעם) וגיליתי שהיא לא רק סתם כוסית אלא יש בה מיליון תכונות יפות והתאהבתי בה...
עכשיו גם היא אומרת שאנחנו ביחד חמודים ומתוקים וכל זה ואני מרגיש שהיא מתביישת פשוט להגיד את זה שהיא אוהבת אותי.. גם אני מתבייש להגיד לה אותו דבר...

עכשיו שהבנתם.. מה אתם מציעים לי לעשות? פשוט לבוא אליה מתישהו ולהגיד לה שאני אוהב אותה?...
אמרתי לה את זה מלא פעמים וגם היא אמרה לי את זה אבל יענו לא ממש רציני אלא כל מיני משפטים 'את יודעת שאני אוהב אותך','גם אני אוהב אותך' וכו..... אבל זה היה סתם לא משהו רציני...

אולי כמו שאתה זרקת לה "סתם" שאתה אוהב אותה ואתה באמת אוהב אותה גם היא אותו דבר, אוהבת אותך וזרקה לך ב"סתם" שהיא אוהבת אותך..
תחשוב אופטימי ודבר איתה עוד קצת..

ישן 06-01-2007, 23:20
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
הבנתי אותך... מקווה שהכל יהיה טוב!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "כנראה לא הסברתי את עצמי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי blabla12345

טוב אני לא יגיד לך כמו כולם, כי אני מבין את האנשים הביישנים.
זה קשה ללכת ולהגיד את זה פתאום לילדה שאתה אוהב ולהתוודות על רגשותיך...
אז אם ממש קשה לך הכי טוב שתביע את עצמך בכתיבה רשום לה מכתב מהלב צרף לה איזה שוקלד לב או פרח .. תשאיר לה בתיק או בכניסה לבית ותדאג שהיא תראה את זה ראשונה.
ואז ככה גם לא תתרגש יותר מדיי כי המכתב יסביר מצוין מה אתה מרגיש... ואני בטוח כשהיא תקרא את זה היא תתרגש ואז אם היא תהיה בעניין היא תחזור אליך וכשתפגשו תשאל אותה אם היא ראתה ומה היא אומרת ומשם אני כבר בטוח שהיא שלך!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img158.imageshack.us/img158/9116/love30nb4.gif]

ב-ה-צ-ל-ח-ה אחי, מקווה שעזרתי במשהו...
gamzo5
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img294.imageshack.us/img294/9310/love15zx9.gif]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר