לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2007, 22:57
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roz שמתחילה ב "[שאלה]מה ההבדל בין Boxל-Tray"

מעבד BOX, זה מעבד שנארז באינטל ונמכר בקופסא סגורה ללקוח, מיועד ללקוחות פרטיים בודדים.
מעבד Tray זה אותו מעבד, אבל הוא לא מגיע בבודד, אני עבדתי בחברה גדולה שמספקת לאירגונים מחשבים, והרכבנו כמויות של עשרות מחשבים ליום.
לנו הגיעו המעבדים במגש גדול שמחולק למרובעים, אם אני לא טועה זה היה 6X6(סתם אם זה מעניין מישהו, לא שזה לא יכול להגיע בגדלי מגש שונים כמובן), בכל מרובע ישב מעבד, וכל פעם שהרכבנו מחשב שלפנו משם מעבד והרכבנו אותו למחשב, ככה לא היינו צריכים לפוצץ את המעבדה במאות קופסאות ולפתוח אותן, היה הרבה יותר נוח שיהיה לוחות של מעבדים.
גם גופי הקירור הגיעו באריזה גדולה של המון גופים ביחד.
את האחריות וכל זה נתנו ללקוח במסודר לאחר מכן.

בעיקרון המוצר זהה, אין הבדל.

אבל!!!

אתה לא יודע מה עבר על מעבד כזה שהיה במגש, כמה זמן הוא עמד בחוץ וספג אבק, באיזו טמפרטורה הוחזק וכו וכו...
חוץ מזה, היותו חשוף מסוכנת בארץ, כי יבואנים **** ** **(מגוון השמצות וגידופים) מחליטים להדביק מדבקות על המעבד, דבר שהוא אסור כמובן, בחברה שעבדתי בה לא היינו מקבלים מעבדים עם מדבקות וגם לא היינו מדביקים.
לא שזה מותר לשחק אם המעבד עם הוא tray, גם אז הוא צריך להגיע בדיוק כמו שאינטל נתנה אותו, אבל שהוא עובר כל כך הרבה ידיים, והוא חשוף, בארץ שלנו עם כל מיני משוגעים שמחלטים החלטות לא שפויות ואסורות, וכמובן אין חוק ואין פיקוח, עדיף לך לקנות BOX, ככה תיהיה רגוע.

שוב, בעיקרון המוצר זהה לחלוטין, רק האריזה שונה, הבייתה אתה לא יכול לקחת tray, זה רק להרכבה במקום, אולי יתנו לך אותו בשקית מי יודע ^^.

כנס לאשכול שאני פתחתי כבר דרך אגב, שם תיראה שגם את מוצרי ה BOX כניראה פותחים ביבואן.

עצה שלי: תבקש להיות נוכח במעמד פתיחת הקופסא והתקנת המעבד ותתדחה כל מעבד שמגיע עם מדבקה או שניראה לך שהוא שונה מאיך שהוא יצא מהמפעל, כל דבר כזה הוא לא נעשה ע"י אינטל, שלא ימכרו לך סיפורים.
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

נערך לאחרונה ע"י balvan64 בתאריך 04-01-2007 בשעה 23:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2007, 03:03
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
טכנית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roz שמתחילה ב "[שאלה]מה ההבדל בין Boxל-Tray"

אין הבדל, המעבד הנו זהה.
מוצר BOX כולל בד"כ את הגוף קירור בנוסף על המעבד בעוד המחיר של מעבד Tray לא בהכרח כולל גוף קירור כלל. לעיתים תקופת האחריות על המעבד שונה בין מעבד BOX ומעבד Tray.

אמת שמעולם לא קניתי מעבד Tray בישראל וכל הסיפורי זוועה על המדבקות די מדהימים, אבל כן קניתי לעצמי מעבד Tray בתאילנד לפני 4 שנים שעובד מצויין עד היום (במחשב של חבר) ומעבד Tray באוסטרליה שהנו המעבד הנוכחי שלי במחשב כבר 3.5 שנים (שניהם מעבדי AMD). כמו כן קניתי מספר מעבדי Tray ללקוחות בעבר (באוסטרליה) ומעולם לא הייתה לי בעיה איתם (כולם מעבדי AMD ללקוחות שרצו גוף קירור לא סטנדרטי).

אם אתה שוקל לקנות גוף קירור שונה מהמקורי שמגיע מהייצרן קניית מעבד Tray הנה אולי פתרון עדיף עבורך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר