לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2007, 23:26
  zoharim zoharim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
איש הכמעט........ (פריקה)

אני תמיד מרגיש שכל החיים אצלי הם "כמעט" אחד גדול..

אז זיינתי לכם ת'שכל על כך שאני גרוע בלימודים, היום המורה אמרה לי בביתספר שאני יגורש בקרוב.
אז מה אני עושה בעצם בכל החרא הזה? אתה רוצה פשוט למות, אתה מרגיש שאם הדבר הזה קורה אתה עם החיים שלך סיימת.........אבל אני? למות? אני עדין לא מיציתי כלום בעצמי....!!!!

בנות? אני תמיד יתאהב במי שלא צריך........תמיד טעות אחרי טעות......תמיד אני יאכל ת'לב למה לא ניסיתי? אני ישתפן ויחכה.............יתרגש שאני יתקשר אבל אם השיחה לא תלך טוב אני יגיד לעצמי : " היא לא רוצה אותי"........בדרך יהיה לה חבר ואז זה דיכאון של כמה ימים....

אם הייתי יכול לתת ציון לאורך חיי בימים אלה הייתי אומר שזוהי התקופה הקשה בחיי

האמנם? בחודשים האחרונים הכרתי לא מעט בנות למזלי הרב.........באחת מהן אני מאוהב ......זה ממש נחמד שאתה עוד מאוהב בטריות.........אתה חושב עליה כל היום.....זורק לחברים הטובים כמה שאתה מת לראות אותה......שאתה מתקשר אליה (בתירוצים של קיבינימטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט מי יודע איך אני מגיע אליהם) אתה כולך נמס! אתה מנסה לעשות שיחה טובה, מנסה להזמין אותה למשהו..יש מצב שתקבל איזה תשובה סבבה.........אם אתה במצבי אתה פשוט תרצה לחבק מאושר את הבנאדם הראשון שתראה.......אם תקבל תשובה לא טובה אתה תרגיש שזהו סוף העולם, וזין שכולם כאן מקריאה בפורום רושמים ש"מי שמתבייש - מיתייבש" .. לקבל "לא" זה יותר חרא מכל דבר אחר אפשרי.....אתה עם עצמך בבאסה שלך שבוע-שבועים. הבאסה השניה היא שאתה צריך לראות אותה....יכול להיות שאתה תיהיה במצב כמו שלי ואתה לא תראה אותה הרבה..יכול להיות שאתה תיהיה במצב כמו של מישהו אחר שהבת זונה במקרה מהבצפר שלך..ואז אתה רואה אותה כל יום..וכל יום אתה רואה את זאתי שסירבה לך, שברה לך ת'לב , אבל מה? אתה ממשיך הלאה....
מכיר עוד אחד ושוב פעם מפתח ציפיות......אבל יוזם? בטח שלא........

סתם פריקה ברגע של תסכול ובאסה.......מחר נקום ליום חדש נעשן סיגריה ונעביר עוד יום מסריח/ בלתי נשכח כאן.......

לילה טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2007, 07:01
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zoharim שמתחילה ב "איש הכמעט........ (פריקה)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zoharim
אם הייתי יכול לתת ציון לאורך חיי בימים אלה הייתי אומר שזוהי התקופה הקשה בחיי
לילה טוב

עדיין לא עברת שמינית מחייך וכבר נתת ציון ?

אז נכון שלאהבה השפעה כה גדולה ומשמעותית מחיינו -אך האם זה הדבר היחיד ?
האם זה המאפיין שלפיו נקבע הצלחה בחיים או לא ?

יצאתי עם כמה עשרות של בנות בשנים האחרונות, חוויתי אכזבות לצד ריגושים, חוויתי שברון לב - אך מכל אירוע בחיים יוצאים מחוזקים, מנוסים יותר, בטוחים יותר.

זה כל הכיף בחיים... לחיות.
להסתכל קדימה בציפייה, בהשתוקקות - לחכות ל"הרפתקאות חדשות", לאהוב את המשפחה שלנו, חברים קרובים, להשקיע בתחומי עניין ותחביבים, לסייע לזולת, לקבל מהזולת.

לא תוכל לתת ציון לחיים שלך.... אם בקושי התחלת לחיות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר