לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2007, 17:39
  sod name sod name אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
קצת עצווב לי.. :( + שאלה..

אני כבר בת 14 וחציי (ט') והחבר האחרוןן שהיה לי היה בכיתה ו' וגם זה לא היה רציניי בכלל..!! כאילוו לא היה לי קשר רציני עם בן , ושלא נדבר על זה שלא התנשקתי בחייים ...!! ואני לא מתאהבת בקלוות!!!! את רווב הזמן אני מבלה עם חברוות שלי ויש לי מעט מאווד ידידים שהם בנים , ואני כל כך רווצה כבר קשר רציני וזה נוורא מבאאס אותי זה נראה כאילוו אף אחד לא שםם עליי.. !! ולא מנסים להתחילל איתי ,, וזה לא שאניי מכוווערת , אני לא הכיי יפה זה בטווח אבל ראיתי יילדוות מכוערוות ממני..
התייעצתי עם בת דודה שלי היא אמרה לי להתחיל לעשות "עיניים" לבנים שמוצאים חן בעיניי , האם לדעתכם זה עצה טובה? אם כן איך עושים את זה?? :'(
תודדה לעוזריםם ..!!

נערך לאחרונה ע"י sod name בתאריך 06-01-2007 בשעה 17:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2007, 18:06
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
האמ האמ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "קצת עצווב לי.. :( + שאלה.."

את לא היחידה שלא התנשקה, יש מלא אנשים בנים ובנות שלא התנשקו והם היו יותר גדולים ממך, אתן לך דוגמא אישית, אני למשל בן 15 וחצי ביישן, בפה אף פעם לא התנשקתי ואף פעם לא הייתה לי חברה,
בקשר לזה שאת רוצה להתחיל קשר רציני עם מישהו, פשוט תתחילי לדבר עם בנים, אני למשל מדבר עם בנות, ויש אחת שאני ממש התאהבתי בה ופשוט משוחח איתה שיחות ארוכות ואני מאמין שזה תורם לקשר, אז לדעתי את צריכה לעשות את זה גם כן אם את רוצה להתחיל עם בנים.
כלומר, בואי נניח שמישהי הייתה באה אלי (נגיד בכיתה ובלי הקשר לזאת שאני אוהב), ומתחילה לדבר איתי על כל מני נושאים, אז הייתי מדבר, איתה, וגם ביום למחורת וככה עד שהיינו ממש מסתובבים ביחד ומדברים ואז הייתי מתקדם בקשר ומזמין אותה לצאת או משהו.
עוד הצעה, תצטרפי לתנועת נוער (אני למשל במכבי צעיר) ושם הכרתי את הנערה שאני אוהב ואנחנו ממש מגובשים שם ומנשקים בלחי
ודבר אחרון, אני לא חושב שעם מישהו בכיתה ו' יהיה קשר בוגר כזה, למרות שיש יוצאי דופן..
בהצלחה
ישן 06-01-2007, 18:10
צלמית המשתמש של Blood
  Blood Blood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
תשובה+חיזוק התשובה שמעלי(?)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "קצת עצווב לי.. :( + שאלה.."

האם את אוהבת מישהו?
-אם כן תנסי את להתחיל איתו אבל בצורה המינימלית ביותר,פירושו של דבר זה הוא:
לשחק איתו במשחקים,לעזור לו בדברים שהוא מתקשה ולשאול שאלות "נחמדות" כגון:מה נשמע?
איך אתה מרגיש? הכל בסדר עם ה...?(במידה שכאב לו משהו וכדומה).

את בטוחה שאף אחד לא "שם עליך"?
-תנסי להיות חכמה יותר,רגועה יותר,אם מישהו שואל אותך איך הבגד שלו תגידי משהו בסגנון של:
יפה מאוד,מדהים וכו'.זה אמור למשוך בנים(זה מושך אותי בכל אופן..).

בקשר לנשיקות:
המלצתי היא לשחק באמת וחובה,באמת עוזר(מנסיון-התנשקתי בפה עם מישהי בגיל 10,זאת אומרת עם המישהי שאני אוהב אותה)

הסלנג,צורת ההתבטאות שלך קצת מציקים לי.
אם אני רוצה להיות חבר של מישהי אני אבדוק לפי השלבים הבאים אם היא מתאימה לי:
שלב א'-פנים,גוף ויופי: :-).
שלב ב'-צורת התבטאות- :-(.
......

מקווה שעזרתי.

נערך לאחרונה ע"י Blood בתאריך 06-01-2007 בשעה 18:14.
ישן 06-01-2007, 18:34
  Michali :) Michali :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06

מותק, לאן את רצה?!
ברצינות, את בסה"כ ואני מדגישה בסה"כ בת 14 וחצי! בגיל שלך לא חשבתי על בנים בכלל..
אני לא מבינה את הדחיפות הזאת לרוץ כל כך מהר..

בכל אופן, זה פשוט בא לבד. לא משנה כמה תחפשי וכמה תרצי אהבה באה כשאת בדיוק לא מחפשת. כמה שזה מופלץ ונשמע מטומטם ככה זה ממש נכון..
תראי זה דיי ברור שאם את נראת טוב אז יש יותר סיכוי שיתחילו איתך בחורים אבל אלו גם האנרגיות שאת משדרת והשפת גוף שלך. את יכולה להראות הכי טוב שיש אבל אם את עצובה פשוט יראו את זה עלייך וזה ירחיק אנשים ממך. את יכולה להראות מעולה והכל טוב ויפה אבל אם האופי שלך מחורבן אז לא משנה כמה תהיי יפה עדיין לא יהיה לך אף אחד.

לדעתי, את צריכה לקחת את זה בקלות.. לא לחשוב על זה יותר מידי ולא לחפש את זה יותר מידי אחרי הכל את רק בת 14. יש לך את כל החיים לפנייך ואני בטוחה שלא יחסרו לך קשרים בעתיד.
אולי כדאי שתחפרי בתוך עצמך, תחפשי מה מרחיק בחורים ממך ותשפרי את זה. בכל זאת, לא הכל זה יופי.

בקשר לעיניים, איך עושים את זה?! מסתכלים על מישהו כשהוא קולט אותך תעשי את החצי חיוך החמוד והתמים שלך ותשפילי מבט, אם הוא בעיניין הוא יבוא לבד (:

ישן 06-01-2007, 18:46
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Michali :) שמתחילה ב "מותק, לאן את רצה?! ברצינות,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Michali

בכל אופן, זה פשוט בא לבד. לא משנה כמה תחפשי וכמה תרצי אהבה באה כשאת בדיוק לא מחפשת. כמה שזה מופלץ ונשמע מטומטם ככה זה ממש נכון..

ממש לא, אהבה לא תבוא לבד אם תשבי על התחת ולא תעשי כלום!
זה כמו לומר שהציפור תבוא אליך כשהיא מפחדת ממך.

צריך לפעול ולעשות כדי לקבל אהבה, צריך לתת.

נושאים שאת יכולה לדבר עליהם, למשל: חדשות,רכילות,בידור,חוויות-לשתף ולהשתתף,סרטים והופעות,מוסיקה,טיולים,ביה"ס ולימודים כמו מקצועות ומורים,בע"ח,פוליטיקה,טלוויזיה,משחקים ותחביבים,בילויים,ספורט,ספרים,צחוקים,משפחה,מאכלים.

אלו העיקריים שבני נוער כמונו מדברים עליהם, לנסות ולהתנסות.
ישן 06-01-2007, 19:36
  DontSpankMeTooHard DontSpankMeTooHard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל DontSpankMeTooHard שלח הודעה דרך MSN אל DontSpankMeTooHard
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Michali :) שמתחילה ב "מותק, לאן את רצה?! ברצינות,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Michali :)
מותק, לאן את רצה?!
ברצינות, את בסה"כ ואני מדגישה בסה"כ בת 14 וחצי! בגיל שלך לא חשבתי על בנים בכלל..
אני לא מבינה את הדחיפות הזאת לרוץ כל כך מהר..

תראי זה דיי ברור שאם את נראת טוב אז יש יותר סיכוי שיתחילו איתך בחורים אבל אלו גם האנרגיות שאת משדרת והשפת גוף שלך. את יכולה להראות הכי טוב שיש אבל אם את עצובה פשוט יראו את זה עלייך וזה ירחיק אנשים ממך. את יכולה להראות מעולה והכל טוב ויפה אבל אם האופי שלך מחורבן אז לא משנה כמה תהיי יפה עדיין לא יהיה לך אף אחד.

לדעתי, את צריכה לקחת את זה בקלות.. לא לחשוב על זה יותר מידי ולא לחפש את זה יותר מידי אחרי הכל את רק בת 14. יש לך את כל החיים לפנייך ואני בטוחה שלא יחסרו לך קשרים בעתיד.
אולי כדאי שתחפרי בתוך עצמך, תחפשי מה מרחיק בחורים ממך ותשפרי את זה. בכל זאת, לא הכל זה יופי.

בקשר לעיניים, איך עושים את זה?! מסתכלים על מישהו כשהוא קולט אותך תעשי את החצי חיוך החמוד והתמים שלך ותשפילי מבט, אם הוא בעיניין הוא יבוא לבד (:

כל מילה נוספת מיותרת P:
ישן 07-01-2007, 23:16
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr

בת 14 ועוד לא היה לך חבר?!!?!?

איך?!!??!!?

בנות בגילך כבר מסתובבות עם 3 ילדים, תאומים בבטן ונטיות לסביות אחרי שהשיגו גט מבעלן השלישי והבינו שגברים זה לא בשבילן!
חומד, את בת 14. מערכת יחסים רצינית לא תהיה לך עד גיל 17-18 וגם אז, בגיל 20 תביני שזה היה משהו שטותי...
אין לך מה לעשות עיניים, אין לך מה לחפש חבר ואין לך מה לדאוג.
בנים בגילאים שלך רק מתחילים..."לשחק עם עצמם" ובקושי ידועים משהו מהחיים שלהם. בנים גדולים ממך לא יסתכלו עלייך כ"כ בגיל הזה גם כן.
תני לעצמך זמן ויהיה טוב...

ישן 13-01-2007, 17:42
צלמית המשתמש של !G@d
  !G@d !G@d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי aviad12 שמתחילה ב "זה שמעליי קודם כל ממש חזק המשפט הראשון.."

שני דברים:

דבר ראשון ברצוני לברך את Tyr על שאמר את התשובה הלגיטמית והנכונה ביותר לפותחת האשכול.

דבר שני, aviad12, אתה סתם חרטטן. אם לא שמת לב רשמת שני דברים מנוגדים לחלוטין בהודעתך...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי aviad12
בכיתי מרוב צחוק....דבר שני אני בן 14 וחצי היו לי 13 חברות והיתנשקתי בפה בגיל 9!!!אני יודע שזה נישמע מוגזם אבל היה לי מזל...עד היום לא אהבתי את אחת החברות שלי ולכן לא היתנשקתי איתן....אין לך מה למהר כשיגעה הזמן את תיתנשקי....ואם את מחפשת חבר אני פנוי...

אז תפסיק לומר שטויות, ובמקום זה תנצל את הזמן לדברים חשובים יותר, כמו ללמוד לכתוב ללא שגיאות כתיב ---> "יגעה" ???? מה זה, מילון אביעד בן-שושן לעברית החדשה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר