לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2007, 22:06
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
מה לעשות בקשר אליה..? - היינו שיכורים והתגלגלו העניינים..

בגלל שחשובה לי התשובה אז לא אכפת לי להיות לא "אנונימי" ולמנהלים לוקח יותר מדי זמן (שאין לי כרגע..) לכתוב את ההודעה כאנונימית.. אז שטויות קיצר:

זכר

תוכן:

יש לי ידידה ממש טובה.. בינתיים כולם בטוחים שאנחנו ביחד וכל פעם צריך להסביר מחדש שאנחנו לא. בכל מקום בטוחים שהיא חברה שלי ואני חבר שלה.
המצב ביננו הוא ממש כמו זוג, הדבר היחיד שמפריד זה האינטימיות של זוג.. חוץ מזה ה-כ-ל אותו דבר.
לפני כמה זמן היה לה יום הולדת 18 ויצאנו לחגוג.. היא השתכרה וגם אני..
קרה מה שקרה (עד גבול הטעם הטוב..) היא ניסתה לנשק והכל .. ואני לא רציתי בטענה שזאת טעות והיא תתחרט על זה.. אחרי הרבה הסברים מהצד שלה הסכמתי וזרמנו עד שעצרתי את זה כדי שלא נגיע למקומות שלא צריך להגיע.
ההסברים שלה היו "לא סתם אנחנו יוצאים כל הזמן" ו"אתה לא קולט את הרמזים שלי..?" ועוד כל מיני כאלה..
"אני אוהבת אותך.. אף פעם לא אמרת לי שאתה אוהב אותי.."
וששאלתי למה שהיא לא שיכורה היא לא אומרת ועושה דברים כאלה היא אמרה "לפעמים שיש השפעה של אלכוהול הדברים האמיתיים מתגלים והאומץ עולה .." ואפילו די סיכמנו שאני והיא ביחד .. (זוג..)
הבעיה היחידה שהיא לא זוכרת כלום מהלילה ההוא. ואני מתכוון לכלום ..
(מין הסתם אם היא תקרא את ההודעה היא תדע שמדובר בה.. אבל זה לא מפריע לי .. העיקר שאחרים לא יודעים במי מדובר..)
קיצר יצא איכשהו שאמרתי את זה לחברה טובה שלה ושבאתי להגיד לה היא היתה עיפה ולא רצתה לשמוע או לדבר בטענה ש "תבוא ביום ובזמן נורמלי ונדבר לא באמצע הלילה תמיד.."
בקיצור .. כבר שבוע שלא דיברתי איתה על זה מאז שזה קרה.. ומה שכן חלק מהסיפור חברה שלה אמרה לה (בהסכמה שלי .. בלית ברירה חח) - ואני פה בדילמה על כמה דברים:

1. לא יצא לי לדבר איתה כבר שבוע ואני לא יודע איך להתייחס, כי כל עוד היא לא זוכרת כלום זה כאילו כלום לא קרה.

2. לפי מה שחברה שלה אומרת לי היא רואה בידיד בלבד.. ולא יותר .. ושהיא שיכורה "היא אומרת דברים ומתנהגת ככה.. אתה מכיר אותה.."

3. הבעיה שאני לא יודע מה חברה שלה בדיוק אמרה לה וזה כמו טלפון שבור..

אז אתם תרצו להגיד "לך דבר איתה?" ניסיתי כבר שבוע וכל פעם משהו אחר קורה.. למשל היום היתה אמורה לבוא אלי והיא חולה..
אתמול לא הרגישה טוב ..
שלשום היה מאוחר מדי לדבר.. וכו' .. (אני גם לא מנסה 100% אבל אני נותן 70% לדבר והיא פשוט מחפשת תירוצים או לא יודע מה...)

הבעיה שאני לא רוצה שזה יצא בטלפון .. כי זה משהו שצריך להגיד פנים מול פנים ..
אני כן רוצה להיות איתה ואני כן אוהב אותה.. עד כמה שאפשר .. (ריאליסטי) ואני מתוסכל מזה שאני לא יכול לדבר איתה כי "לא יוצא.."
ומזה שכל השבוע אני כביכול "תקוע" ויש לי חומה לבחורות אחרות .. אבל עדיין אותה אני אוהב, אותן לא. זה ההבדל הקטן שבגלל זה המצב פחות מפריע לי בקשר לאחרות.

כמה הבהרות:
רמזים ממנה רצים בכמויות ... אבל עדיין להבין רמז של בחורה זה תמיד עם היסוס ואף פעם לא בוודאות ..
והמצב הזה כבר הרבה זמן .. פשוט עד עכשיו היה לה חבר ואני לא אחד שיתערב \ יפריד בין אנשים או אפילו יכנס למשהו דומה.

מה לעשות עם המצב הזה..? תעזרו למה אני אובד עצות כבר.. וגם אם לא ילך ביננו בקשר זאת בחורה שאני לא רוצה לאבד כבן אדם לא רק כבחורה.. אם לא ילך אז נשאר כמו שאנחנו וזה הרבה מאוד..

תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 13:28
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
דעתי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "=\"

אממממ דבר ראשון- מניסיון, ידידים כמו שהייתם, ברור שתוכלו להיות! מי שאומר אחרת אומר את זה מחוסר ניסיון ותיאורתית בלבד! הכל תלוי ברצון.

דבר שני- יכול להיות שהיא זכרה, יכול להיות שהיא שכחה. אתה לא תדע אם לא תדבר איתה. ולא תמיד ששיכורים אומרים רק ת'אמת. אני מכיר הרבה אנשים וזה כולל אותי שאני שיכור ואני עם בחורה שאני רוצה, אני אגיד לה מה שהיא רוצה לשמוע כדי שהיא תזרום איתי (לא חייב במובן המיני).
בקיצור, אתה לא יכול לדעת כלום. הדרך היחידה היא לדבר איתה ישירות ולא דרך מתווכים.
אל תפחד ואל תקשיב לעצות של אנשים שיורידו אותך מהעניין. תבוא תדבר אליה ישירות תתאר את כל מה שקרה באותו לילה, היא רוצה? מזל טוב! לא רוצה? לא קרה כלום אבל אל תגיד לה טוב אני רוצה להתרחק כדי להסתדר על עצמי, כי אם תגיד לה יהיה קשה לחזור למצב הקיים של ידידות טובה. אל תתרחק ותמשיך כאילו לא קרה כלום.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר