לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2007, 12:41
  timtim timtim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
יום סיירות 8.1

אז ככה אנשים אתמול היה לי את יום הסיירות בתאריך ה 8.1.2007

אני לא אתחיל לפר על מה שהלך שם למה זה הכל אותו הדבר במשך הלא יודע כמה שנים האחרונות בסוף המאמר אני אצרף קישורים למאמרים שנכתבו כבר ע"י אנשים...

עכשיו אתם בטח שואלים נו אז אם אתה לא מפרסם מה הלך שם אז למה אתה כותב מאמר?!?!

אני כותב מאמר מכיוון שכל אותם המאמרים גורמים לשאננות בקרב אותם אנשים אשר מיועדים להגיע ליום הסיירות....

אני הגעתי לשם התחלתי כמו כולם....אבל כאשר הגענו לשלב של לקראת סוף הספרינטים במעלה הדיונה לא חשתי בטוב והלכתי לחובשוס שד"א היה בנאדם נורא נורא נחמד פשוט היו שם דיי הרבה שהלכו אליו אז היה תור וחיקיתי דיי הרבה...

חזרתי לא רציתי לפרוש ולא רציתי לדחות את יום הסיירות ליום אחר החלטתי להמשיך....כפי שאמר המפקד החביב שלי יום הסיירות הוא מבחן עצמי..ברגע הזה שהחלטתי להמשיך אני עברתי את המבחן שלי ובהצטיינות.....שכאשר הייתה לי האופציה לפררוש או לדחות לא עשיתי זאת ובחרתי להמשיך...וידעתי שזה יעלה לי בכך שאני לא אקבל כלום כי הפסדתי תרגיל נורא חשוב את האלונקה סוציומטרי אבל עדיין בלב שלם המשכתי....

עכשיו אני רוצה לומר משהו בנוגע לכל המאמרים....כל האנשים שם מציגים את יום הסיירות כקלי קלות...לא נורא וכו'.....או שהם מינימום סופרמן או שהם מבלפים לא יודע מהוא הנכון מבין השניים אבל זה לא משנה את העובדה שליום הסיירות אתה צריך לבוא עם כושר...כושר דיי טוב למה זה לא קל שלא תחשבו המדריכים קוראים בפורומים הם יודעים מה הולך שם(לפחות המדריכים שלי חחח)

ולפי זה הם יודעים שצריך לקרוע לכם ת'תחת יותר...יום הסיירות מתבסס על שני דברים כח רצון וכח פיזי...שני הדברים האלו פועלים בצורה מדהימה יחדיו אבל כאשר אחד מהם "בוגד" הכל מתחרבש לפחות אצלי זה ככה מה שאני בא לומר זה שבחיים אל תתיאשו לא משנה כמה קשה לא משנה כמה אתם צמאים לא משנה לא יודע מה זה יעבור בסופו של דבר..כשמסתכלים על זה לאחור על כל היום הזה...זה לא כזה סיוט אם באת מוכן אתה תצא משם באחלה הרגשה....וגם אתה תראה שזה לא כזה נורא זה עובר ואפילו דיי מהר..ככה שלא להישבר...

אני בסופו של דבר צדקתי לא קיבלתי כלום..קרחצן נדה גורנישט חח....אני מרגיש שחברים שלי התבאסו יותר ממני כי הם רצו לראות אותי שם אבל מה אני אעשה הנטל היה כבד מנשוא...אבללל...כן כן כן יש אבל...נכון שזה משביז נכון שזה מבאס..אבל(שוב אבל חח) לא קרההה כלום זה לא סוף העולם ממשיכים הלאהה חברים.....בוא נגיד ככה שאם נשברתם בגלל שלא התקבלתם לשם כראה שטוב שכך כי אתם לא מתאימים לשם...החוכמה היא להפיק לקחים....כל סוף הוא התחלה של משהו אחר....אז לא נורא לא נקבלל את הסופר סיירות....ביג דיל...יש יותר מתאימים שיעשו את העבודה בצורה נהדרת...החוכמה היא כשהרצון שלך לתרום הוא עז..הוא לא צריך להיעלם כי נפלת מהסיירות הסופר מובחרת...מי שחושב כך רצה להתקבל לשם אח ורק בגלל השם וההילה שעוטפת את אותן יחידות....הרצון צריך להיות יותר חזק כי מעכשיו אתה צריך להוכיח לעצמך שאתה מסוגל להרבה יותר שאתה חייב להתמי יותר להילחם ביצרים של עצמך לא להיכנע...וככה תוכל להמשיך את השירות שלך בסבבה מאושר לתת הכל ביחידה שלך לא משנה מה זה גדוד שמה גדוד....העיקר להרגיש שלם עם עצמך ולא להתבאס...ממשיכים הלאה...זה לא סוף העולם...

אז לכל אלו שלא קיבלו כלום כמוני חח....לא להתבאס...זה סתם יהווה עוד מכשול בדרך שלכם מכשול שאתם יצרתם לעצמכם...

אז שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך חבובים נתראה בפרק הבא בעלילות"תימור וצבא ההגנה לישראל" חחח

ד"א קבוצה 19 אחלה של קבוצה באמת אנשים טובים אחד אחד...באמת נהנתי לעשות איתכם את היום הזה...למרות שדיי הפסדתי אותו..יישר כוח!!!!!

נערך לאחרונה ע"י timtim בתאריך 09-01-2007 בשעה 12:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר