לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2007, 21:46
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
מה ששניכם אמרתם פה שטויות במיץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ye11ow-Hell שמתחילה ב "שאלה בקשר לכפתור הSLEEP במקדלת!"

יש הבדל גדול בין לכבות את המחשב לבין מצב המתנה/שינה
בכיבוי המחשב מכבה את כל החלקים וגם מוחק את הזיכרון ,וגם בהדלקה אז המערכת הפעלה ניטענת מחדש...

במצב המתנה/שינה המחשב מכבה רק חלק מהחלקים שבמחשב והוא לא מוחק את הזיכרון זאת אומרת שאם המחשב היה איטי ביגלל שהזיכרון תפוס ואז מבצעים מצב המתנה ומעירים את המחשב אז הזיכרון התפוס עדיין נישאר תפוס ולא מיתפנה... גם המערכת הפעלה לא ניטענת מחדש אלא ממשיכה מאותו מקום שביצעו את המצב המתנה.....

במצב שינה- ברוב הלוחות אם הדיסקים קשיחים מיתכבים , יש סוגים של לוחות אם שמשאירים את הלוח אם ואת הדיסקים קשיחים דולקים ולא מכבים אותם..לי היה לוח אם פנטיוטם 3 (p3v4x) שלא מכבה את הדיסקים קשיחים...

בכיבוי המחשב- המחשב מכבה את עצמו לגמרי כל חלק מיתכבה (חוץ מהביוס שעובד על סוללה שזה לא קשור)

לסיכום:
כיבוי המחשב לא אמור ליגרום לנזק למחשב אלא להפך כיבוי המחשב הוא שומר על אריכות ימי המחשב מכל כיוון לדוגמא קטנה: אבק... שהמשחב פועל הוא מיתמלא באבק(אלא אם כן יש קירור מים/גז)
גם ההרדיסק נישמר ולא הולך מהר...

ועוד משהו:

מי שמשאיר את המחשב דלוק קבוע הוא לוקח סיכון מאוד גדול בזה שהמחשב ילך לעולמו מהר...
שהמחשב מכובה לדעתי שום חלק לא יכול להיפגע, מי שמשאיר את המחשב פועל אז כל החלקים סתם מיתחממים ונישחקים למש ההרדיסק שהוא כל הזמן מיסתוב שהמחשב פועל וזה סתם שוחק אותו באויר על מה אני לא יודע למה אנשים משאירים סתם מחשב פועל
אני משאיר את המחשב פועל רק שאני נימצא עליו או שאני מוריד משהו ואז משאיר אותו דולק רק מספר ימים
אבל יש אנשים שהמחשב אצלם פועל ללא כל פעולה מסויימת שהמחשב מבצע אלא סתם פועל באויר ולאף אחד אין תשובה לזה ששואלים אותו "למה אתה משאיר סתם את המחשב פועל?"
אני לא מבין מה קטע.. אפשר לכבות אם המחשב ומתי שרוצים להישתמש בו אז לוחצים על לחצן ההפעלה שלו וממתינים מקסימום 3דקות והמחשב מוכן לפעולה... וגם שהמחשב מכובה אז אתם לפחות חוסכים קצת בצריכת החשמל
*ויש לי רעיון אני כבר יעשה סקר..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר