לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2007, 04:57
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
תשובה אמיתית וכנה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "ויכוח קטן עם אחותי"

אני אגיד לך את זה ככה..

רזות אני לא אוהב .. שהם רזות מדי באמת אין במה לתפוס ..
ואני הייתי עם מלאות .. רזות .. אנורקסיות .. ורגילות .. (למזלי לא הייתי עם שמנות..)
למרות שאני אישית הולך על אופי ואישיות .. (אם זה למטרת קשר..) ואם למטרת סטוץ אז מין הסתם רושם ראשוני ..

מה שכן אני הכי אוהב רגילות ואולי טיפה מלאות .. לא יודע לא נמשך לרזות במיוחד .. זה פשוט נחמד לראות אבל לא נחמד להיות ולהרגיש..

אני אוהב בחורה שאוהבת את עצמה .. טבעית.
לא כמו כל אלה שכל פיפס אני אוכלת רק סלט בלה בלה בלה... תאכלי סטיקיים ... תאכלי !!! אל תאכלי דברים משמינים .. אל תהיי שמנה... אבל אל תתחילי לזיין ת'שכל על כל שטות ..
בחייאת דינאק אני אוהב בחורות שאוהבות לאכול .. (מהסוג האלה שהם רגילות.. ולא משמינות ברמות.. ואני לא מדבר על אלה שאוכלות סרטים שכן)

אוקצור לי יש טעם מיוחד .. אני אוהב בחורה בלי איפור ובלי כל השטויות האלה .. אולי טיפה להדגיש את היופי אבל לא יותר מזה.. אני אוהב בחורה שאוהבת את עצמה.. ולא אוכלת סרט על כל שטות.. שיודעת לצחוק ואם היא לא שרוטה אין מצב שאני אהיה איתה..
בסופו של דבר איך שאת מציגה את עצמך זה איך שיראו אותך .. :]

מקווה שזה ענה לך על השאלה.. שלא תביני לא נכון את נראת בסדר גמור .. אבל גם אם היית אוכלת וקצת עולה במשקל (ונהיית "רגילה") היית נראת עדיין בסדר גמור ..
לא יודע איך זה הולך אצל אחרים אבל אני מסתכל דבר ראשון על העיניים .. ואז פנים .. ואז גוף.. (מין הסתם יש מקרים חריגים חח..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:05

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר