לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2007, 18:35
  sod name sod name אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
לוותר או לא לוותר ? :(

טוב , אני חושבת שהעליתי את הבעיה הזו לפורום פעם אבל זה נהיה קשה יותר :
אז ככה: יש לי חברה מאווווד ! מאוד! טובה שלי פעם היינו קרובות ממש היא הייתה משתפת אותי בדברים ואני אותה והיינו מדברות הרבה...עם הזמן חל ריחוק בהדרגתיות וכל פעם שהרגשתי שהיא מתרחקת ממני יותר אני נכנסתי לדכאונות...
עכשיו המצב גרוע ממה שהיה .... אנחנו כמעט ולא מדברות , רק היי ביי וכאלה לא יותר מזה ,אנחנו כאילו סתם ידידות כאלה כאילו לא הכרנו !! וזה משגע אותי היינו כל כך קרובות ועכשיו הכל נעלם :'( והיא מאוד חשובה לי ודיברתי איתה על זה פעם שאלתי אותה למה את מתרחקת וזה והיא אמרה לי שזה תקופות ולכן אני לא רוצה לעלות את הנושא שוב..
זה לא שפגעתי בה או משהו שאנחנו ככה גם עכשיו יש לה חברות יותר טובות ממני היא איתן כל הזמן עד כדי כך גרוע שאני איתה אני שותקת אין לי על מה לדבר.. :\
השאלה היא לוותר עליה , לשכוח אותה (בלתי אפשרי אבל ...ננסה) או אם יש משהו לעשות?
סליחה על החפירה.. אני פשוט נואשת :[ אגב.. עוד חברה אחת שלי מתרחקת ממני אולי אני לא בסדר? אני מתנהגת רגיל..וששאלתי מישהי אחרת היא אמרה לי שאני בסדר גמור :'( בבקשה תעזרו לי מה אתם הייתם עושים????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2007, 09:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
תשמעי, אני מכירה את המצב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "לוותר או לא לוותר ? :("

זה באמת עצוב.
ישנם שני משפטים שאני מאמינה בהם בקשר לחברים, אחד "אם אתה אוהב מישהו באמת, תן לו ללכת, אם הוא חוזר הוא שלך לתמיד, אם הוא לא, סימן שאף פעם לא היה שלך".
כלומר תני לה את הזמן, תתרחקי, תהי קרירה, אם היא באמת חברה שלך היא תחזור. אותו מקרה קרה לי.. אז החלטתי להתרחק מעט.. חברה הזאת חזרה להיות נחמדה אליי, ובאמת רואים שהיא חברה.

דבר שני שאני מאמינה בו: חברים ואנשים בחיים שלך באים לתקופה מסויימת, ויש להם תפקיד בחיים שלך, כלומר, החברה הזאת כנראה גמרה את התפקיד שלה בחיים שלך..
שוב, אותו מקרה קרה לי שנה שעברה, הייתה לי חברה מאוד טובה. ב3 שנים הקודמות התרחקנו.. היה מדי פעם שלום.. מדי פעם עוד סיפור על החבר החדש (שלה) לא יותר מזה. בקיץ החברה שלי מספרת לי במסנג'ר כדרך אגב שהתינוק בתמונה שלה הוא אח שלה. והיא לא סיפרה לי שאמא שלה בהריון כי "לא היה מתי.." אחרי זה הבנתי שדי, נגמר וצריך לוותר, היא כבר לא צריכה אותי, והתפקיד שלה בחיים שלי גם הוא נגמר. צריך לדעת לוותר..

אני יודעת ומודה ששני המשפטים האלה נשמעים פלצניים, כאלה שמקבלים במצגות ורודות ודביקות באינטרנט על חברות (כאלה שיש כל מני הבהובים של ורדים ותנוקות.. אני בטוחה שנתקלת בהם בעבר..) אבל הם נכונים.
עצה שלי, תני לה מרחק. ואם היא לא חוזרת אלייך, תשלימי אם זה.. אין מה לעשות.. מקווה שעזרתי. וסליחה שהתגובה ארוכה מאוד.

ישן 22-02-2007, 14:03
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
לא יודעת איך זה אצלך..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "את צודקת ניסיתי להתרחק פעם לא..."

אבל זה מה שהיה במקרה שלי, היא ניסתה להתקרב לאנשים אחרים, ככה שאיפהשהו בדרך היא די התעלמה מאיתנו (זה לא היה רק איתי..) ולא הייתה נחמדה כמו פעם.
מה שעשיתי היה פשוט לא ממש להתייחס אליה, אם היו לה את הרגעים של "אין לי עם מי להיות, ובא לי צומי" לא נתתי לה את תשומת הלב.. (בהתחלה כן, כי חשבתי שזה אומר שהיא סוף סוף קיבלה שכל. מהר גיליתי שטעיתי) זה נשמע קצת מגעיל, אבל זה עבד, בשנה השנייה היא חזרה לעצמה, כפי שהייתה קודם. אצלי עד השנה הייתה עדיין רתיעה, אבל המרחק ביננו למשך שנתיים עשה טוב. השנה הזאת חזרנו להיות חברות טובות.

'קיצר. הכי טוב שתתעלמי ממנה, אם היא רוצה צומי על תתני לה על השנייה.. חכי. תהיה צוננת, לא גועלית כמובן, אבל פשוט לא להתרגש ממנה יותר מדי. הזמן יעשה את שלו. ואני בטוחה שתדעי מתי זה לגמרי נגמר, או מתי היא חזרה לעצמה והחברות שלכן התחדשה.

נ.ב.
מנסיון, דבר כזה משפיע על אנשים.. אתה צונן למישהו, ואם אתה באמת חשוב לו (או אפילו לא רוצה להסתכסך איתו) זה עובד.

בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר