לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2007, 21:02
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
צימצום נזקים שעברו על השיער והקרקפת - איך?

אוקיי בלי לשים לב השתמשתי הרבה שנים בווקסים שומניים וישנים, ואפילו בכיתה ד' בג'ל.. הג'לים של פעם בהשוואה לשל היום כנראה שלא ממש בריאים לשיער חח זה היה עושה לי אותו קש אבל אהבתי את זה חח..

עכשיו רק התחלתי להבין שזה עניין של בריאות השערה אז התחלתי להשתמש בג'לים וווקסים של חברות מוכרות כמו ג'ל של אינדולה או ווקס של נטורל פורמולה

הייתי גם פעם עובד שעות בשמש כשהיה לי על השיער ג'ל.. הג'ל נמס אל הקרקפת, וכל זה על בסיס יומי וקבוע.. זה ממש לא טוב

איך אני יכול עכשיו יענו "לחדש" את השיער ואת הקרקפת? אולי ע"י שימוש בשמפו בריא?
אני כרגע משתמש בהד אנד שולדרס (Aזה גם נגד קשקשים) אבל משום מה יש לי הרגשה שזה לא מי יודע מה טוב לשיער (אנערף חומר נגד קשקים וזה..)

תודה לעזרה
חזרה לפורום
ישן 08-01-2007, 12:18
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "צימצום נזקים שעברו על השיער והקרקפת - איך?"

כן, הד אנד שולדרז עוזר לבעיית הקשקשים בצורה מעולה... (מניסיון)
מומלץ אבל לעבור לשמפו הרבל אסנסז שעולה באותו מחיר ואפילו פחות, מריח יותר טוב, ועובד על השיער הרבה יותר טוב...
בגלל הסוג של השיער שלי אני משתמש ב-2 שמפו ומרכך אחד: שמפו נגד קשקשים, שמפו לשיער מלא, ומרכך לשיער יבש (יבש/צבוע/פגום)
לגבי טיפוח נוסף, יש "קרם לחות לקרקפת" של סבוקאלם שעולה כרגע 35 ש"ח בסופר פארם (זול והכמות גדולה- בא בשפורפרת בתוך קופסה).
הוא עוזר מאוד למי שיש לו קשקשים ולמי שעושה פן בשיער... צריך לשים אותו על שיער לח או יבש (או לאלה שעושים פן- לפני הפן) וזה תורם לשיער ולקרקפת.
כמו שאמרו, יש גם מסיכות לשיער... יש לי של נטורל והיא אחלה... תנסה משהו יותר טוב מזה בכל אופן אם תמצא ותזכור- להתאים שמפו/מרכך/מסיכה וכו' לסוג השיער שלך.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר