לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2007, 23:02
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
צילום Nikkor ED 70-300mm VR

ביקורת על העצמית החדשה של ניקון
אני אישית מאוד חיכיתי לביקורת רצינית
--לינק--

בעיקרון מה שהוא מנסח שמ-200 עד 300 יש חוסר חדות בצמצם פתוח לגמריי.
כמו הסיגמה רק שבניגוד לסיגמה הנ"ל ניפתר בהעלאת סטופ אחד בלבד.

עדשה תחליפית מעולה לסיגמה 70-300 עם המייצב שלה והאופטיקה היותר רחבה, מנוה מהיר מאוד!!! AF-S שלפי הבחינה יותר מהיר מ-AF-S סטנדרטי.
בקיצור לדעתי שווה כל שקל מה-3500 שקל שהיא עולה בפוטו הדר.

לא מתחרה כל כך ב-70-300 IS של קנון מבחינת ביצועים אופטיים אבל מבחינת מבנה עוקפת אותה
רק הרעיון שהפוקוס פנימי והעדשה לא מסתובבת בפוקוס וזום הם שיפור רציני (פולריזר וקוקין) ובהשוואה
ל-70-300 הישנה של ניקון פשוט עוקפת אותה בכל הרמות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

נערך לאחרונה ע"י גודלן-ארז בתאריך 09-01-2007 בשעה 23:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2007, 23:10
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גודלן-ארז שמתחילה ב "Nikkor ED 70-300mm VR"

עדשה בינונית + דיי מאוכזב מניקון להגיד את האמת... אישית הייתי בטוח שזאת תיהיה עדשה מופלאה ותעקוף את שאר העדשות בטווח הזה... מקריאה ברשת ובדיקת קרופים במאה אחוז אין כול כך הרבה הבדל אופטי בינה לבין הסיגמה המקבילה מבחינת מיבנה מהירות פיקוס מייצב וכו.. היא אכן עוברת אותה ולי אישית דברים אלו באים שניים אחריי איכות אופטית מקסימלית.
nikkor 70-300 vr =3633
sigma apo dg 70-300=1050
הבדל של 2583 ש"ח תמורת מייצב טיפה יותר מהירות ואיכות אופטית זהה +- לדעתי לא העסקה הכי משתלמת שיש.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 10-01-2007, 00:37
צלמית המשתמש של kiagt
  kiagt kiagt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל kiagt
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "עדשה בינונית + דיי מאוכזב..."

איזה שטויות לא מבוססות אתה פולט???
בסס את טענותיך ואז נראה אם יש על מה לדבר.
TED בחן אותה וטוען שהיא מצויינית, מהירה, לא מהירה כמו AFS רגיל ולא כמו ה18-70 אך מהירה מספיק והיא שדרוג רציני לעומת ה70-300 ללא המיצב.
ולא רק TED, קראתי עוד שתי ביקורות מעמיקות עליה, וכולן טוענות לאיכות אופטית נהדרת, בקצה הטלה שלה קצת פחות אבל עדיין מצויינת.
בנייה פלסטית אך טובה דייה(מתכת הייתה מיקרת ומכבידה על העניין), ובטח שטובה למחיר.

אז על מה אתה מדבר ועוד משווה אותה לסיגמא ששווה לצינצנת חמוצים?
כמובן שזאת לא ה70-200VR AFS, אך עדיין, בתמורה למחיר היא מצויינת ובטח לא רואה ממטר את אף אחת ה70-300 הוותיקות.

ישן 10-01-2007, 00:46
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי kiagt שמתחילה ב "איזה שטויות לא מבוססות אתה..."

בוריס הנכבד..... ממתי ted הפך להיות הבוחן מספר אחת בעולם בידיוק?????

אגב היא כן מהירה כמו AF-S (מה זה רגיל ומה זה לא בכלל?) לגביי איכות אופטית אתה קצת מגזים.. ובמיוחד שהיא עוקפת את ה70-300 של סיגמה מבחינת איכות תמונה נטו... אני לא יודע מאיפה אתה מביא את הסקירות שלך אבל מכול מה שאני קראתי ואני דיברתי עם כמה אנשים שיש להם את העדשה הזו כולם טוענים שהיא ממש לא מה שהם ציפו..... ורוב המאמרים טוענים שזה אבסורד לשלם כול כך הרבה כסף על תמורה לא הכי גבוהה....
ו70-300 של סיגמה היא לא צנצנת חמוצים זה שאנשים לא יודעים תמיד לנצל אותה עד הסוף לא אומר שהיא לא עדשה טובה... מבחינתי אין שום הבדל הניראה בעין בינה לבין הניקון.... תוכיח לי אחרת ואני מוריד את הכובע... זה שניקון טיפה יותר קונטרסטית והדבר גורם למראה חד יותר זה לא חוכמה אפשר לעשות את אותו הדבר עם הסיגמה... מוזר שה70-300 של ניקון החדשה לא גורמת לחצי מהסערה שגרמה ה18-200 שלהם.... זה רק אומר שהיא לא עד כדי כך ניחשקת כמו שאתה חושב...
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 10-01-2007 בשעה 00:56.
ישן 10-01-2007, 08:20
צלמית המשתמש של SilverCivic
  SilverCivic SilverCivic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל SilverCivic שלח הודעה דרך MSN אל SilverCivic
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "בוריס הנכבד..... ממתי ted הפך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolpix
מוזר שה70-300 של ניקון החדשה לא גורמת לחצי מהסערה שגרמה ה18-200 שלהם.... זה רק אומר שהיא לא עד כדי כך ניחשקת כמו שאתה חושב...

אולי לא נחשקת , אבל ה18-200 לא נפלאה כמו שכולם חושבים.
אני קראתי לה "להעביר טווח מרחב לטלה בצורה בינונית".
הVR הזה רק מציק ולא עוזר (אולי בטווחים יותר רציינים יעזור אבל זה פשוט בדיחה של דבר מיותר).

כמו שאמרתי , ואני יגיד לך גם בוריס.
אמנם טד בוחן המון עדשות , ואני קורא ונהנה מכתבות שלו , אבל אי אפשר להגיד שהוא לא טיפה משוחד.
כל עדשה אצלו "פנטסטית" , "חדה ג'ילט" וכו'..
כך גם היתה ה18-200 , כשאני ואבא שלי בדקנו אותה זה היה אחרת לגמרי.

לא אומר שהיא גרועה.
למי שעצל להחליף עדשות ומתפשר באיכות ובמחיר (כי 17-55 ו70-200 עולים יחד 17 אלף מול עדשה של 5).
היא מתאימה לו , אבל שלא יצפה לאיכות.

כל ההרצאה הזאת היתה אולי מיותרת , אבל זה פשוט הטענה שאין להסתמך על ביקורות אינטרנט.

ישן 10-01-2007, 15:12
צלמית המשתמש של kiagt
  kiagt kiagt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל kiagt
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "בוריס הנכבד..... ממתי ted הפך..."

אז ככה, כמו שאמרתי, גם טד וגם אחרים, כן אני יודע שטד אצלו גם צנצנת דבש(אבל לא צנצנת חמוצים שים לב) שיש עליה תווית של ניקון/ניקור הוא נגנב, אבל לכל סוקר וכתב יש את הגישות ונטיות שלו, מכל סיקור אני מוציא את העיקר ומה שמענין אותי.
קראתי עוד שני סיקורים, אחד מהם הוא של KenRockwell המשוגע, שמספר לי שהוא היה מעדיף את ה10.5MM במקום ה70-300, כי יש לו כבר את ה18-200 שהוא מאוד אוהב, אבל לכל השטויות האלה אני לא מתייחס, אני מתייחס לעובדות ולשניות שבהן הוא אובייקטיבי, הוא אומר שהיא טובה מכל 70-300 שיוצרה עד היום("It performs better than any of the previous 70-300mm lenses")
כן הוא אומר שהיא פלסטית ויקרה, ושהוא מעדיף את ה80-200AFD שלו ושהיא יותר עמידה וטובה(וואלה לא ידעתי באמת תודה KEN).
הפיקוס, הפיקוס שלה נהדר("
Autofocus is as fast as my super-fast 80-200 AFS.")
מהירות!?
"It's as fast, or maybe a little slower, as the 18-200mm VR.
It's much faster than the pokey 80-400mm VR and the other 70-300mm class lenses.
It's as fast as my super-fast 80-200 AFS."
אז היא מהירה דייה.
הבנתי שהצבעים שלה יחסית טובים.
אין לה פלר כמעט...

ואחד ההבדלים הגדולים שלה מבין שאר הצעצועים, שסגירת סטופ אחד, עושה את ההבדל בין איכות לבין טלה, ולא כמו הצנצנות הישנות שצריך להגיע לצמצם11 בכדי לקבל איכות.

לשחר יש 70-210, בשבילו היא נהדרת, אולי הסיגמא שלך עבורך היא סבבה, אבל ברמת העקרון, זה טלה צד שלישי מאוד לא משהו.

אז לספר שהעדשה שלך יותר טובה פה ושם, אולי אתה קרוב משפחה של KEN....

אם ציפית לקבל 70-200VR עם עודף של 100ממ ובשליש מחיר, אז כן אתה תתאכזב.
אבל היא טובה מכל הדורות הקודמים של 70-300, היא מיוצבת, מהירה, וחדה(יחסית).

בברכה, בוריס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר