לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2007, 22:50
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nGzG שמתחילה ב "לא מפסיק לחשוב עליה..."

שמע..הייתי בגילך אותו הדבר (בעצם עד היום).

לא יעזור לי שיגידו לי "אחי, מה כבר יקרה?! תיגש תדבר איתה!"...לא יקרה כלום, והשמיים לא יפערו את שערייהם וברק לא יפול עליי משם אבל...אבל אני ארגיש לא נעים(אפילו אם יהיה ברור שהיא מעוניינת).

עצות?

ראשונה - תוותר. תשכח מזה. היא לא תהיה שלך. אתה לוזר בקטעים האלה. אתה לא בן אדם שיתחיל עם מישהי וזה מי שאתה. סוף. אין מה לעשות.

שנייה - תתגבר על הפחד וזהו. תלך על זה ושישרף העולם. אני עשיתי את זה כמה פעמים. זה מפחיד אבל ההרגשה אח"כ מדהימה.

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2007, 23:39
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי zoharim שמתחילה ב "שמע, אני מבין אותך, לא כל אחד..."

זהרונים צודק חח...

כל מערכה גדולה מתחילה מאיסוף מודיעין .

תנסה בהתחלה סתם ליצור אינטרקציות רגעיות.

נגיד אתה לומד איתה משהו ביחד (אותה מגמה...). תשאל "מה היו הבלה בלה בלה". ככה בכלל תוכל לדבר איתה. אח"כ תשאל שאלה יותר מסובכת שתדרוש ממנה הסבר קצת יותר ארוך שבמהלכו מאולי תפתחו שיחה קצרצרה. משם תגיד לה "היי" וכאלה...לפעמים תוותר על זה כדי לראות אם היא אומרת לך. ככה אתם עוברים למצב של "היי-ביי"...משם קצת קשה. תנסה לתפוס מצב לשיחה יותר ארוכה. זה קשה אבל זה אפשרי. תבדוק מתי יש לה שעות חופשיות או משהו. תבריז משיעור או שמהו בשביל לדבר איתה (תדאג להשלים את החומר, כן?! היא לא שווה בעיות של הבנה בבצפר...). תשב איתה "בטעות" תדבר על משהו.
אל תחפור לה בשכל. תהיה עם היד על הדופק. כשאתה רואה שהיא משתעממת תעביר נושא או שתלך או משהו עם הלמצה קטנה על זה שחפרת לה שלא תחשוב שאתה לא שם לב שאתה חפרן או שמהו...
הבנת קיצר...

וככה לאט לאט תגיע ללקחת את האייסי, את המספר תדבר יותר תגלוש לנושאים יותר אישיים ולאט לאט תגיע ללהיפגש איפשהו...

זה יקח לך כמה חודשים.

יש את הדרך המהירה - להזמין אותה לצאת. אין הרבה סיכויים אבל זה יכול להיות...מוזר ונחמד.

ויש את הדרך הכי מהירה שלעולם לא מצליחה אבל לא דורשת ממך כלום.
תבוא אלייה " וולאכ, חמודה? לא חבל?"

בהצלחה.

כשאתה מפחד תגיד לעצמך משפטי רעל...

"המעז מנצח", "No Guts No Glory", "No Pain No Gain"...."הפחד רגעי - התהילה נצחית"

נערך לאחרונה ע"י Tyr בתאריך 03-01-2007 בשעה 23:43.
ישן 04-01-2007, 10:48
  nGzG nGzG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי zoharim שמתחילה ב "שמע, אני מבין אותך, לא כל אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zoharim
שמע, אני מבין אותך, לא כל אחד בנוי ככה לבוא לשיחה עם בנות.

אני מתאר לעצמי שהסיבה יכולה להיות שבעצם אתה לא יודע על מה תדברו? מה תבוא לה סתם בדיבור לא קשור?

תנסה לשבת עם עצמך ולחשוב איך אתה בעצם יכול להכיר אותה...תראה איך היא מתנהגת בבצפר..תנסה להכיר את תחומי ההתעניינות שלה...כך שתוכל לבוא אם כבר במילה או שתים ישר על מה שמקודם שמעת שהיא אוהבת..(מצידך שזה יהיה על בתי שימוש....) אתה מתחיל לדבר ולזרום....

רק עוד כמה שאלות כדי שנוכל לעזור לך, מה המצב בינכם? יצא לך לדבר איתה בכלל? רואה אותה בהפסקות? משהו בכלל??

הכרתי אותה במפגש כלשהו, גם אז וגם היום זה רק שלום שלום מידי פעם, יצא לי לצ'וטט איתה מספר קטן של פעמים דרך האינטרנט לזמנים קצת יותר ארוכים. היא איתי בשכבה אז מידי פעם יוצא לי לראות אותה בבניין... תודה לכולם
ישן 04-01-2007, 19:16
  moshe_m_ moshe_m_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
מה אני באמת מתפלא אתה ב18 וכלום

אחי אני ב16 וחצי (ובלי להשתחצן או משהו) והרשימה ארוכה אבל נעזוב את זה לך תדבר איתה זאת האפשרות היחידה!
אני לא קונה את כל הלוזר או המפסידן שאומרים פה (לא קראתי הכל אבל קראתי כמה תגובות) שטויות! זה הכל רק בראש בפעם הראשונה זה באמת מפחיד אבל זהו אחרי הפעם הראשונה זה כבר יזרום ולא יפסיק (במיוחד אם זה יהיה כן) כך את עצמך בידים בנאדם אתה בן 18 אם לא עכשיו אז מתי?
מקווה שתעשה את זה גם אם אין לך סיכוי תתאמן! זה גם בסדר לשמוע לא! חבל שזה ישאר בבטן זה יעשה לך רע

מצפה שתפתח אשכול או שתרשום כאן איך היה.. בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י moshe_m_ בתאריך 04-01-2007 בשעה 19:18.
ישן 05-01-2007, 00:25
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05

אממ אתה דיי טועה
יש אנשים שזה בא להם דיי בקלות ויש כאלה בלי בטחון עצמי ובלי ידע שפשוט מפחדים כמו הבחור שלנו כאן וגם כמוני (כן אין מה להתבייש )
גם אני בן 17 וחצי עדיין בתול ועד לפני חודש וחצי הייתי בתול שפתיים , מתרגש מזה? לא , לא הייתי אומר שאני לא רוצה לשכב עם מישהי אבל זה נראה לי סתם טיפשי לעשות את זה עם סתם מישהי שרמוטה היו לי הזדמנויות פשוט לא רציתי , יכול להיות שתגיד שאני הופך את זה יותר מדיי מיוחד אבל לא בקטע של לשכב עם מישהי שרמוטה לפחות לא בפעם הראשונה.
אני וואי אני מכיר חבר של אחי שגם עד גיל 19 וחצי היה בתול שפתיים והיה ביישן והכל אבל היום זה בא לו בקלות , פשוט צריך להתחיל עם זה מתי שהו וזה כבר זורם.

אגב , מניסיון אם אתה לא תנסה אתה תאכל את עצמך הרבה זמן אחרי זה למה לא ניסיתי ומה היה אם וזה יותר מדכא מהלא.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 09-01-2007, 18:43
  תומר תורג'מן תומר תורג'מן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "אממ אתה דיי טועה יש אנשים שזה..."

היי .
אני חדש כאן בפורם ואני חייב להודות שאני באותה הסיטואציה .
מישהי שאני מאוהב בה כבר 3 שנים ועד היום אני לא מסוגל לגשת .
כל פעם שאני מנסה הפחד גובר ובסוף אני יוצא לוזר כמו שהחברים אומרים לי .
אבל אני מזה מאוהב בה !!!!! כל הזמן אני חושב עליה וזה אפילו משפיע על הלימודים שלי .
ורק שתדעו שחבר טוב שלי אמר בערך מה שהצוות אמר אבל אני פוחד שזה נכון .
כי אני לא סתם אוהב אותה .
ויש מצב שהיא אוהבת אותי , ובזמן האחרון זה מתגלגל בכל השכבה .
כבר דיברתי אתה לפני איזה שנה ואז היה לה חבר והיא נפרדה ממנו ושוב באה להתחיל איתי .
מה לעשות ? אני משתגע פה !!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר