לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2007, 20:23
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי י''ש שמתחילה ב "זה לא משנה"

אתה רוצה להרצות בחברות או ביהדות? אני יותר ממוספק אם כל מה שתגיד אני כבר יודע, רק שמעבר לכך צריך להיות גם בם אדם.
"עם עקש תתפל" - כתוב באותה תורה!
אם משתמש משקר במצח נחושה, וכדי לנסות פסיכולוגית להוכיח שהוא לא שיקר ועובדה שלשקריו הקודמים היתה השפעה, הוא פותח אשכול חדש, אין סיבה שנתייחס אליו בכפפות.
על "רחמן על אכזרים" שמעת? (גם את זה כתוב בתורה, ואני משער שתדע היכן גם מבלי שהזכיר לך את הסיפור המדובר). הצדקת שקריו של משתמש זה פוגעת חינם במנהלי אותו פורום שהוא לחינם התלונן עליהם ועל עבודתם הנאמנה. אז במי עדיף לפגוע? בגולש ששיקר והעליל על מנהלי הפורום שכאילו אינם עושים עבדותם נכונה או במנהלים שאין בהם אשמה?
בקיצור, העולם לא שחור לבן, בתורה כתוב איך להתייחס עם בני אדם, אך גם איך להתייחס עם "לא בני אדם" (אז אם משם רצית להביא הוכחה שטעינו...).

לפותח האשכול:
מותר לאדם לטעות, עוד יותר מכך מותר ורצוי שהוא התחרט. אבל בנסיון לחפות על הטעות ולשקר אולי גם את עצמו, הוא עלול לגרום לכך שהענין לא ישכח, וחבל... אני מקווה בשבילך ובשביל כולנו שהאשכול יגיע מהר מאד לדפים הפנימיים.
ובבקשה למי שאפילו לא יודע מה הסיפור, נא לא להוסיף שום הערה, שמענו, קיבלנו, החכמנו ונסתפק ברצון הטוב שלך להוסיף...

המשך גלישה נעימה לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 21:16
צלמית המשתמש של י''ש
  י''ש י''ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
אני לא אמרתי שפותח האשכול צודק
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "אתה רוצה להרצות בחברות או..."

בס''ד

להיפך נעשה אבל לדעתי למנהלי הפורום שעליהם הוא התלונן ואני תומך תמיכה מלאה בגולשים שהגיבו כנגדו אך (עם וגם בלי קשר לתורה) אין לזלזל בו
אם הבנתי נכון אתה לקחת את תגובתי כהצדקתו של פותח האשכול וזאת לא כוונתי כוונתי היא שעל מנת שאותו פותח אשכול יבין את טעותו יש להסביר לו זאת בנועם בלשון רכה כי כך לדעתי אותו אדם יבין את טעותו ולא יחזור עליה להבא
יכול להיות שאני טועה (ואני כמעט בטוח שאני לא טועה) אבל גולשי פרש אינם רוצים ליצור שנאה בקרב גולשים מסוימים רק בגלל תלונה שאינה במקום.
במקום לכתוב דברים כמו (וסליחה שהדבר מופיע בהודעה שלי):
זיינת תשכל
חבל שלא הגבת לתגובות שנתנו לך באשכול הראשון שלך פה!
הן היו טובות.
אני סבור שהיה אפשר להסביר לאותו גולש את טעתו באשכול זה כמו שעשו את זה יפה באשכול הקודם
בלשון רכה להראות לו דוגמאות של הודעות קודמות שאותם מנהלים הסבירו יפה את החוקים להעיר לו על קריאת דבר המנהל תסכים איתי שבקרב הגולשים זה יהיה הרבה יותר נעים
בלי זלזול.
תחשוב ש''מחר'' יקרה מצב שאותה הגולשת שלה הערתי תשאל שאלה ופותח אשכול זה יבחר לא לענות לה כיוון שהוא זוכר את תגובתה כאן
חבל מאוד שתיווצרנה שנאת חינם ואני מדבר פה בעיקר מבחינה מוסרית כמובן שגם דתית אבל העיקר שברצוני לומר הוא שזלזול לא מגיע לאדם ובטח שלא במקרה כזה

נ.ב

בנוגע להרצאות ביהדות וחברה קטונתי מלעשות כאלה דברים
ישן 14-01-2007, 23:07
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי י''ש שמתחילה ב "אני לא אמרתי שפותח האשכול צודק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי י''ש
תחשוב ש''מחר'' יקרה מצב שאותה הגולשת שלה הערתי תשאל שאלה ופותח אשכול זה יבחר לא לענות לה כיוון שהוא זוכר את תגובתה כאן
חבל מאוד שתיווצרנה שנאת חינם ואני מדבר פה בעיקר מבחינה מוסרית כמובן שגם דתית אבל העיקר שברצוני לומר הוא שזלזול לא מגיע לאדם ובטח שלא במקרה כזה

בשביל זה יש את המנהלים שיענו על השאלה.

אם חבל מאוד שתווצר שנאת חינם, למה הוא בחר לא להגיב לתגובות שכתבו לו באשכול הראשון שבו הוא שיקר? בעצם, למה לשקר בכלל?

לא לזלזל בבנאדם שבא להתלונן על מנהלים שמבצעים את עבודתם כראוי, מכיוון שלא נוח לו שנעלו לו את האשכול?
ואז הוא עוד מעז לפתוח עוד אשכול?
לדעתי מגיע לו שיזלזלו בו, כי לתגובות באשכול הראשון הוא לא ענה, אבל עוד אשכול הוא ידע לפתוח.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר