לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 12:10
  zfardea zfardea אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי maxim k שמתחילה ב "תגיד.. איך לעזאזל זה קשור..."

מעניין איך אתה לא מבין מה הקשר לבניית אתרים.
אסביר לך.
כשאתה בונה אתר, אתה רוצה שאנשים ימצאו אותו במנועי החיפוש בכלל ובמנוע של גוגל בפרט.
יש כללים וחוקים כדי לגרום לכך שהאתר שלך יופיע במנועים ויש טיפים וכללים שייגרמו לאתר שלך להופיע במקום בולט וראשון אם תבנה את האתר לפי הכללים.
לגוגל יש מדדים כדי לדרג אתר ולהצביע על הרלוונטיות שלו למלה זו או אחרת. רוב המדדים נסתרים וחסויים ואפשר רק לנחש אותם. (יש תעשיה שלימה של ניחושים כאלה).
יש מדד אחד שהוא גלוי ומפורסם והוא ה-PR. ה-PR מדורג בין 0 ל-10. ככדל שהמספר גבוה יותר, האתר שלך נחשב לאתר חשוב יותר. למשל: ל-FRSH יש דירוג ש ל 7, לעומת אתרים פחות פופלריים.
וזה הקשר לבניית אתרים. אם לא תבנה אתרים ידודותיים למנועי החיפוש, יהיה לך קשה להתחרות במליוני האתרים הקיימים במרחב האינטרנטי וכשמישהו יחפש אתר בנושא שלך, הוא פשוט לא ימצא אותך כי אתה תופיע בעמוד ה-100,000.
אם יש לך עוד שאלות, אשמח לענות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2007, 21:23
צלמית המשתמש של maxim k
  maxim k maxim k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל maxim k
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Silver Strike שמתחילה ב "מה בדיוק גורם לך לחשוב שה-PR של גוגל..."

לתשומת ליבך,
אמרתי איפשהו ש PR לא קשור לבניית אתרים? לא. הוא אמר:
ציטוט:
בשעות אלה מתבצע עדכון PR, החזיקו לי אצבעות

ואני בתגובה שאלתי:
ציטוט:
איך לעזאזל זה [החזיקו לי אצבעות] קשור לבניית אתרים?

בוודאי שPR קשור לבנייה ותכנון האתר, אבל לא באשכול הזה. הוא לא שאל: "איך ניתן לתכנן את האתר ואיזה תוכן עדיף וכך הלאה על מנת לקבל PR גבוה?".
הוא גם לא כתב: "עשיתי א', ב', ג' וכעת נראה אם זה תרם לPR"...

הוא רק חלק איתנו את העובדה שהוא רוצה לקבל PR גבוה (surprise!).
אם הוא היה כותב : "בשעות אלה אני עומד לקבל ציון פסיכומטרי, החזיקו לי אצבעות", אתה לא היית חושב שזה מתאים לפורום הזה, נכון? אין שום הבדל.

ציטוט:
מגיבים כאן מספר לא מבוטל של משתמשים ששואלים שאלות שלאו דווקא קשורים בבנייה באופן ישיר - והם גם מקבלים תשובה - כשיש אחת זמינה.

איזה תשובה יש ל "בשעות אלה מתבצע עדכון PR, החזיקו לי אצבעות" ?
"אנחנו מחזיקים"...?

עריכה:
בקשר לאופן התגובה, אולי אתה צודק, אבל אשכול של שורה אחת שמבקש תמיכה נפשית בפורום בנית אתרים נראה לי קצת מוגזם.

נערך לאחרונה ע"י maxim k בתאריך 10-01-2007 בשעה 21:29.
ישן 11-01-2007, 21:44
צלמית המשתמש של maxim k
  maxim k maxim k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל maxim k
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Silver Strike שמתחילה ב "כנראה שהייתה בנינו אי הבנה..."

דבר ראשון, אני התייחסתי ל"החזיקו לי אצבעות", ולפחות אני חושב שניתו להבין את זה מ"התקוות והחלומות שלך בנוגע לאתר שלך לא שייכים לפורום הזה".

דבר שני, בקשר למה שאמרת, שזה ידע "בעל משמעות" - לא הייתי מסכים עם זה מאה אחוז...עדכון כזה מתרחש כל 20 יום פלוס מינוס, ככה שאלא אם כן אתה מצפה למשהו מיוחד בעדכון הזה - אין לו משמעות גדולה. ואם אתה מצפה - אז אתה גם ככה היית יודע מתי יתבצע העדכון.
אני חושב שגם אתה לא היית שמח אם כל שבועיים וחצי היה נפתח אשכול-שורה: "יש עדכון PR, החזיקו לי אצבעות".

בכל מקרה, אני חושב שהדיון על כך מיותר, אני מצטער אם פגעתי במישהו בתגובה שלי אבל לפי דעתי זה אשכול ממש לא במקום, ולמען מניעת אי הבנות בעתיד, אני אשתדל להתנסח באופן שלא ניתן לפרש לשני כיוונים (או יותר).

OK?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר