לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2007, 22:29
  You-Hurt-Me You-Hurt-Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.07
נפגעתי מחברה שלי..רוצה להתייעץ אתכם

אהלן חברה ...איך עבר עליכם היום ? מקווה שסבבה....כי אני בבאסה רצינית

אני רוצה לשתף אותכם במשהו שיש ביני לבין החברה שלי ורוצה לדעת את דעתכם...
אבל זה הולך להיות ארוך....אז מי שיש לו כח לקרוא וישאר איתי עד הסוף יכול להתחיל לקרוא...

אז נתחיל..

החברה שלי שכרגע אנחנו פרודים אז היא כבר לא ממש החברה שלי ביאסה אותי ממש בשבוע האחרון

נתחיל ככה..היינו אמורים להיות שנה ו-11 חודש בשבוע הבא אם היינו נשארים ביחד כמובן
ככה שזה עסק לא קטן הקשר שלנו.....

אז ככה...אנחנו היינו ביחד כל יום וכמעט 80 אחוז מהיום ביחד, הייתי ישן אצלה וקם בבוקר
איתה ביחד...היינו יוצאים ביחד תמיד ורק מתווספים אלינו חברים...
בקיצור היינו אחד בתוך התחת של השני....

בזמן האחרון היא התחילה להתנהג אליי אחרת, מה"חברה האוהבת" שלי היא הפכה לחברה השולטת
היא התחילה להתעצבן עליי גם מדברים שעצבנו אותה בלי שום קשר אלי
היא שינתה את הדיבור שלה ודיברה אליי כאילו אני איזה פראייר שלה..
אז כמובן שזה הוריד לי ממנה וגרם לי איכשהו גם פחות לרצות לשכב איתה
התחלנו לעשות את זה פעם בחודש (מצב גרוע ביותר..לעומת כל יום שהיה פעם)
ובקיצור התחיל לרדת לי ממנה אבל שמרתי את זה לעצמי וקיוותי שהסערה תחלוף.

אוקי..אז לפני שבוע היא באה אליי ביציאה כזאת שכדאי שניקח חופש אחד מן השני
כי ככה נעריך אחד את השני יותר ונתגעגע...וכמובן שיהיה לנו גם חופש להפגש עם אנשים אחרים חוץ
מאחד עם השני...
עם זה הסכמתי..אחרי הכל גם אני רציתי לצאת עם חברים ולא איתה
אוקיי....זה בסדר..אבל אז בא הקטע המאכזב...
.
אז ככה..אני מכיר איזה מישהו ממזמן שלא היינו חברים סתם הייתי רואה אותו כי הוא היה
חבר של חבר שלי...שלום ברחוב לא יותר מזה..
לפני חודשים בערך איכשהו נפגשנו כי ידידה שלו חברה של חברה שלי ואז הוא התחיל להיות
איתנו בקשר....עכשיו הבנאדם הזה הוא שקרן ואינטרסנט..מדבר איתנו כשאין לו מה לעשות
או שחברים שלו בבסיס וכשהם בבית הוא יוצא איתם ונעלם לשבוע שבועים...קיצר סתם איתנו
שחברים שלו לא נמצאים וזה גם מה שחברה שלי אמרה עליו...

אבל איכשהו עם הזמן פתאום היא התחילה להתחבר אליו...וכשהיינו ביחד לא הייתי
נותן לה להפגש איתו או ללכת איתו לבד, וזה כי לא הייתי סומך עליו, הוא לא חבר שלי טוב
וכמובן מילא היה ידיד שלה...אבל הוא כולה מכיר אותה חודש.

בקיצור ..בזמן הזה שהיינו בהפסקה פתאום הוא התחיל לבוא אליה הביתה כמעט כל יום
והיא הלכה אליו הביתה כמה פעמים..
ופעם אחת היא הלכה אליו ואח"כ שלא היה לה איך לחזור היא התקשרה אליי ובאתי לקחת
אותה כמו פראייר ושמתי לב שהוא נתן לה לשתות איזה משהו וודקה או משהו........
בכל מקרה..הפסקה בסדר ...אבל מה הקטע של לבוא אליו הביתה והוא יבוא אלייך הביתה כמעט כל יום ???
עכשיו זה לא נגמר...בפעם האחרונה שהוא היה אצלה דיברנו שנפגש יותר מאוחר ...ובערב כשהיא דיברה איתי
ואני הייתי אצל חבר היא אמרה לי "עזוב..מאוחר" שאלתי למה ? אולי היא צריכה לקום מוקדם? אבל התשובה הייתה לא..
שאלתי אח"כ אם היא הולכת לישון ? ...ומה התשובה .."לא הוא אצלי "....אז מה הסיבה שהיא לא רצתה ? רק בגלל שהוא היה אצלה..

בכל מקרה לא רק זה מה שביאס אותי...
לחופש הזה גם נוספה האפשרות שיש מצב שהיא תכיר מישהו באיזה פאב ויש מצב שהיא גם תתנשק אם מישהו כי זה
חלק מלהרגיש חופש אחד מהשני....ועוד גם אמרה לי ללכת ולעשות את זה ....אמרה לי ללכת להכיר מישהי כדי לדעת
ולהרגיש איך זה עם מישהי אחרת!!!
אחרי כ"כ הרבה זמן שאנחנו ביחד....אתם קולטים ?? אמרה לי לעשות משהו עם מישהי אחרת !!!
וזה לא יפריע לה בגלל שהיא טוענת שזה גם יעשה לנו טוב.....

בכל מקרה לא יודע מה אתם חושבים כי עדיין לא קראתי את התגובות שמקווה שיהיו...
אבל מה שהרגשתי זה שהיא לא אוהבת אותי כמו פעם כי לא אכפת לה שאני אצא עם מישהי ואתנשק איתה או משהו,
והרגשתי שאת החופש הזה היא רצתה רק כדי להיות בסבבה עם המישהו הזה שדיברנו עליו. והיא יודעת שאני לא סובל אותו

עקב מה שהרגשתי באתי אליה הביתה לפני יומיים אחרי שהיא אמרה לי שהיא לא רוצה שאני אבוא כשהוא היה אצלה...והתקשרה אליי איך שהוא
הלך ממנה..ועוד אני ראיתי אותו בדיוק בתחנה נוסע הביתה...קיצר עליתי אליה הביתה ישנתי אצלה ובבוקר התפרצו לי
הרגשות אמרתי לה מה שאני חושב שהיא לא אוהבת אותי וכל החופש הזה היה כדי להיות איתו!..
מפה לשם החלטתי לקחת את הדברים שלי ולסיים את זה כי לא מתאים לי שחברה שלי תיקח ממני חופש כדי
להיות עם מישהו שאני לא סומך עליו ולא סובל אותו וגם להכיר אולי מישהו חדש ולעשות איתו משהו.

ארזתי את הדברים שלי, ועמדתי ללכת ..אבל איכשהו זה נגרר לדיבורים ..ולא יודע מה קרה לי התחרטתי, ולא רציתי להפרד לגמרי,
היא אמרה לי שהיא מרגישה שמה שהחלטתי לה בא ממני וזה מישהו הכניס לי לראש למרות שזאת לא הייתה האמת
אבל היא עדיין הרגישה ככה כי דיברתי באמת עם כמה חברים על הנושא אבל מה שעשיתי לא בא בגלל שהם אמרו לי
לעשות את זה......
אז עכשיו אנחנו לא ביחד..ולא בהפסקה..רק ידידים....ולמרות שהתחרטתי היא לא רצתה לחזור.

יום אחרי שזה קרה..(שנפרדנו) היא הכירה מישהו בצ'ט ונפגשה איתו יום אח"כ..היא יצאה איתו להרצליה לבית קפה ואח"כ לפאב
וכמובן אח"כ שהיא חזרה...למי הרימה טלפון ??? אליי!!! שוב כמו מעפן באתי אליה וראינו סרט...
יום אחרי זה , כשבאתי אליה בערב פתאום הבחור החדש מתקשר...והיא ...אומרת לי לצאת החוצה מהחדר...
אני שואל למה ..היא אומרת לי ששש תדבר בפלאפון בחוץ..(כי דיברתי בפלא בדיוק)....ואני שומע מבעד לדלת אותה מדברת איתו ועושה קול נחמד כזה ומדברת איתו
על תמונה שהיא רוצה שהוא ישלח לה והיא תשלח לו...למרות שהם כבר נפגשו..ותוך כדי השיחה היא שרה לו איזה שיר ואומרת לו
שמחר הם נפגשים שוב והיא כולה מתרגשת ממנו ....ואח"כ שהיא סיימה את השיחה היא לא רצתה לדבר עליו
והתעצבנה ישר שניסיתי לשאול אם היא נדלקה עליו או משהו יכול להתחיל בניהם..כי אני עדיין רוצה אותה

אני לא יודע מה קורה כאן אני לא יודע מה לעשות...אולי אני קנאי מידי....או שהיא פשוט לא בסדר ולא נותנת כבוד.
אני לא מאמין שאחרי כ"כ הרבה זמן שאנחנו ביחד ועברנו כ"כ הרבה ביחד והיה בנינו אהבה מטורפת תוך יום אחד
שאנחנו פרודים כבר היא הכירה מישהו ולא נגיד מישהו שהיא מכירה דרך חברה או משהו..
סתם מישהו ככה באקראי מהפאקינג צ'אט ..!!!!

בקיצר אני לא יודע מה לעשות
אני עדיןן מרגיש אליה משהו ומתחרט על מה שאמרתי לה ועל זה שנפרדתי ממנה ושניה אח"כ רציתי לחזור
והיא כבר לא רוצה בגלל זה...

אני לא יודע אם להמשיך לנסות לחזור אליה ....(כי היא אומרת שהוא סתם ידיד)...או פשוט לעזוב אותה כי לא מגיע לי
מה שהולך כאן ?

קודם כל תודה שהשקעתם וקראתם את הכל באמת שתודה מכל הלב

תגידו לי את דעתכם בבקשה..תעזרו לי לדעת את האמת ולא מה שאני רואה בגלל האהבה..

אגב..מי שרוצה לדעת אנחנו שנינו בני 21.

תודה.
ושיהיה לכם יום מקסים ...
ולמי שיש חברה...שלא ידע מה שאני חוויתי בחיים..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2007, 23:13
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
אוקיי..תשמע..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי You-Hurt-Me שמתחילה ב "נפגעתי מחברה שלי..רוצה להתייעץ אתכם"

הרושם שקיבלתי ממה שכתבת זה שהיא חד משמעית רצתה שתיפרדו.
שהיא אמרה "חופש" היא בעצם אמרה "פסק זמן,בוא ניפרד". היא רצתה להמשיך הלאה,כנראה האהבה שלה אלייך ירדה .
בגלל שהייתם כל הזמן ביחד זה כבר "נמאס" לה איכשהו.

אתה עדיין אוהב אותה אני מבינה , אך עם זאת אתה מפחד לשבור את השגרה הזאת. בגלל שאתה איתה כמעט שנתיים אתה לא הולך לדעת איך זה להיות בלעדיה.
אתה לא יודע איך תהיה שגרה אחרת,וכנראה אתה מפחד גם לנסות..

אני לא יודעת מה יחשבו אחרים על זה , אבל דעתי היא שאתה צריך "לסיים".
לא באמת לסיים , כי הרי אתם לא ביחד..אבל לעזוב את זה,להמשיך הלאה..בלעדיה.
ישר אחרי שנפרדתם היא מכירה מישהו אחר? מדברת איתו בהתלהבות? אומרת לך "ששש.."?
אם היא הייתה רוצה להמשיך איתך את מה שהיה ,או אולי לעורר את הרגשות חזרה היא הייתה עושה את זה והייתה עוזרת לשקם את הקשר.
שאוהבים מישהו לא מתנהגים אליו בצורה כזאת. גם ציינת שהיא התחילה להיות שתלטנית..

לדעתי זה לא מגיע לך. זה קשה לשבור משהו אני יודעת , אבל אתה צריך להתרחק ממנה. כל עוד אתה אוהב אותה זה לא יעשה לך טוב להיות לידה. אני מאמינה גם שהיא לא תעשה משהו כדי שתחזרו שוב..

בקשר לזה שאמרת שאתה קנאי-אתה לא. היא זאת שמתנהגת לא בסדר ואל תאשים את עצמך בכלל,התנהגת בסדר גמור.

אני מקווה שעזרתי איכשהו....תתעודד! הכל יהיה בסדר..ושיהיה לך המון בהצלחה!
ישן 11-01-2007, 23:17
  itaya itaya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל itaya
רק בגלל שגרמתי לי לקרוא את הדבר הזה אתה חייב להקשיב לי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי You-Hurt-Me שמתחילה ב "נפגעתי מחברה שלי..רוצה להתייעץ אתכם"

שנה ו11 זה לא צחוק אבל תשמע... נמאס לה ממך והיא מחפשת ריגושים חדשים... לפי מה שאתה אומר היא חתיכת שחקנית ואחרי כל הרבה זמן איתך כשהיא הייתה "מחוץ למשחק" (הכוונה לדייטים, ריגושים חדשים) היא רוצה לחזור ובגדול.... היא מפסידה שניה אחי... קשה לשמוע את זה אבל זאת האמת... היא משאירה אותך כל פעם על אש קטנה למקרה שמשו לא ילך לה ואז מתבשל לאט לאט...
נתק איתה תקשר! לגמרי! אם היא מתקשרת אליך עוד פעם עם כל מיני בקשות תגיד לה "לא!" שתשחרר אותך! היא משחקת לך בנשמה! בשבילך אחי אני לא מציע... אני פוקד עליך!!! תשחרר את עצמך! את כל כך רגיל למצב הזה ששניכם ביחד שאתה מפחד להתחיל משו חדש! ומה זה השטות הזאת שרצית לנתק איתה תקשר ואחרי שניה לחזור?!?!?!?!?!?! מה חשבת לעצמך?!?!?!?!?! שהיא תגיד לך "בא תיקח אותי עכשיו!" אז ראית שזה לא היה ככה! תברח תברח תברח תברח תברח ומ-ה-ר! תמצא לך דברים אחרים ובחורות אחרות להתעסק איתן! אין דרך יותר טובה לשכוח מישהי מאשר להיות עם אחר(ו)ת! בהצלחה אחי!

ישן 11-01-2007, 23:30

וואי תודה לכם על העזרה בבקשה תמשיכו להגיד מה אתם חושבים

רונה לגבי מה שאמרת ש גם אני חושב ככה אבל אני מנסה לחשוב
אולי אני לא הייתי בסדר..אני יודע שזה לא נכון לחשוב למה אתה לא בסדר אבל עדיין
אני לא שלם עם עצמי לגבי הצד שלי...

אוליי הגבלתי אותה יותר מידי וחנקתי אותה ובגלל זה נמאס לה
בגלל שהיינו ביחד כל הזמן ?

אולי בגלל שהיא חושבת שהמחשבות שלי מושפעות מאנשים שאני מדבר איתם ואני פועל לא מעצמי ?

אני לא יודע מה לחשוב...אבל איכשהו אני מרגיש שהיא רוצה אותי לחזור אליי אבל מחכה למשהו מסויים שישתנה בי כנראה הנושא הזה שהיא טוענת שאני הפכפך ומקשיב לאחרים ,
תאמת קרה שפעם פעמים הקשבתי למה שאמרו לי חברים ואח"כ התחרטתי שפעלתי לא מהלב אלא
ממה שאמרו לי ...אבל הסברתי לה את זה שאני כבר לא יקשיב לאחרים ויפעל לפי מה שאני חושב.
ומה שאחרים יגידו לי יהיה רק כדי לשמוע דעה.

מצטער שלא רשמתי את זה פשוט פחדתי להאריך את ההודעה יותר מידי
אבל היא גם התעצבנה עליי שסיפרתי את הסיפור הזה גם לחברה של חבר שלי שלא מכירה אותה
ואני מכיר אותה בדיוק כמה שעות ובכל מקרה אני מספר...אבל הייתי חייב לשפוך את זה
וכמו שאני מספר את זה כאן ..למרות שאתם לא יודעים מי אני ומי חברה שלי אבל עדיין אני מספר את זה
לכל מי שיכנס אי פעם להודעה הזאת ואין לי מושג מי יקרא את זה.

בכל מקרה אני לא יודע לגבי מה שאמרת שהיא לא רוצה לחזור כי אם זה היה ככה היא לא הייתה
עושה שום מאמץ כדי להפגש איתי והייתה מתרחקת ממני כמה שיותר ...אבל היא לא עושה את זה
היא מדברת איתי כל יום ומזמינה אותי לישון איתה...ואנחנו אפילו עדיין שוכבים למרות שאנחנו לא ביחד
וכשאנחנו נמצאים ביחד אנחנו אותו דבר כמו פעם שהיינו חברים רק בלי להתנשק או להתחבק
אבל לשכב עדיין שוכבים איכשהו....מה זה אומר ? שהיא באיזשהו מקום בלב שלה מרחמת עליי כי היא
דיי המשיכה ואני עדיין תקוע ? או שהיא רוצה להשאר איתי אבל מחכה למשהו שיקרה כדי להיות בטוחה בזה? כי היא משאירה אותי קרוב אליה עדיין למרות שאנחנו פרודים....

מה אתם חושבים על זה ??

תודה רבה בנתיים על הכל...עושה לי טוב לדעת שיש אנשים שיש להם לב ויכולים לעזור למישהו שהם
לא מכירים ומקדישים תשומת לב וסבלנות כדי לקרוא מה שעובר עליו!!

אחלה פורום זה!!!! אני אוהב אותכם
ישן 11-01-2007, 23:40
  itaya itaya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל itaya
לפי דעתי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי You-Hurt-Me שמתחילה ב "וואי תודה לכם על העזרה בבקשה תמשיכו להגיד מה אתם חושבים"

היא משאירה אותך על אש קטנה... תראה... אני מאמין שעדיין יש לה רגש אליך... אבל לא מספיק חזק בשביל להישאר רק איתך! וזה מה שחשוב! תפסיק כבר לתת לה להשפיע עליך ככה! עד כדי כך שאתה מתחרט כל הזמן על דברים ומתנצל! חלאס עם זה כבר! היא משחקת איתך... כל מה שהיא רוצה היא עושה בך... כמו שאומר השיר:"סבבה לי שאת איתי, סבבה לו שאת איתו, סבבה לך עם הסבבה"
תקבע לה גבולות ותראה לה שנשאר לך קצת כבוד עצמי וחצי מהביצה שנשארה לך עדיין לא נכנסה עמוק לבטן....

עריכה: דרך אגב, אל תבנה על זה שהיא אוהבת אותך אם אתם שוכבים. זה שאתם שוכבים לא אומר שהיא אוהבת אותך יכול להיות שהיא רק נשמכת אליך והיא חרמנית בטירוף והיא שוכבת איתך בכיף שלה... כן כן גם בנות עושות את זה...

נערך לאחרונה ע"י itaya בתאריך 11-01-2007 בשעה 23:51.
ישן 11-01-2007, 23:50

איתי..גם אני חושב שהיא די משחקת בי

אבל ככה זה לא היה מהתחלה.
פעם הייתי יוצא עם חברים והיא הייתה מחפשת מה לעשות ולא הייתה מוציאה מילה

היה לי חופש לעשות מה שאני רוצה והיא לא אמרה כלום

אבל פתאום התחילו המשחקים והגרימת מצפון שלה ולא יודע היא השתנתה.

אנחנו עברנו ביחד המון והיא לא סתם בחורה
אני הייתי בבי"ח חודש שלם לא זזתי מהמיטה והיא הייתה צמודה ומסורה לי
היא טיפלה בי ודאגה לי כמו שצריך והיא יודעת להעניק אהבה

אבל בזמן האחרון הכל נהרס אני לא יודע מאיפה זה בא ולמה
אולי בגלל הזמן ..יותר מידי זמן ביחד .....או בגלל שלא נתתי לה להפגש עם ידידים שכנראה היה חסר לה

אני לא יודע מה גרם לה להשתנות ככה...אבל הייתי רוצה להחזיר הכל לקדמותו..
דיברתי איתה על זה והיא אמרה לי שאני צריך להיות קשוח איתה ולא לתת לה להתנהג אליי ככה..
אבל אני באופי שלי בנאדם שקט ביישן ואפילו עדין...איך אני אתייחס אליה בקשיחות ?

מה אני יכול לעשות ? יש דרך להציל את הקשר .? להחזיר הכל לקדמותו..כי אני אוהב אותה
ברגע שאני לא אוהב אותה אני מעיף הכל לעזאזל ...אבל אני אוהב אותה ורק רוצה לחזור לזמנים
הטובים שלנו ביחד.
ישן 12-01-2007, 00:08

נכון.. אבל הבעיה שאני רוצה להיות גבר

ואני מדבר אליה כמו גבר כמו שצריך, אבל פתאום משהו נופל בי ואני שוב חוזר להיות לוזר

אני לא יודע מה זה אבל היא אולי יודעת לשחק לי על המצפון חופשי.....

כי אם אני אומר לה לא או שאני אומר לה שאני אבוא יותר מאוחר ממה שהיא רצתה
או מראה לה שאני לא רוצה ללכת לאן שהיא רוצה או לא מתלהב ממשהו שקשור אליה
אז היא נפגעת ומשחקת לי על המצפון...
אולי זה מה שהמיס אותי וגרם לי להיות רך אליה ולתת לה לתפס על העץ ולראות אותי מלמעלה..

איך אני מתמודד עם המצפון שהיא גורמת לי ..? איך אני גורם לעצמי להרגיש אדיש בכל מצב וגם
אם היא אומרת שהיא לא רוצה אותי כי פגעתי בה על משהו שאני לא אשם ולא עשיתי ?
ישן 12-01-2007, 00:17

לגבי שהיא המשיכה הלאה

אני חצי מסכים עם זה...

כי מצד אחד...להכיר מישהו בצ'ט ויום אחרי להפגש איתו זה ממש לא במקום במצב כזה
וזה לרוב נראה כי ההיכרות איתו במיוחד מישהו מהאינטרנט זה רק כדי להמשיך ולהכיר מישהו חדש.

אבל מצד שני היא אומרת שהוא לא יהיה יותר מידיד וסתם כיף לה להכיר מישהו חדש ולדבר איתו
למרות שאני לא הכי קונה את זה אבל יש מקרים שבהם זה באמת נכון וכל העניין של ההיכרות
זה רק למטרה של לדבר ולשפוך קצת מה שמציק לך למישהו שדווקא אתה לא מכיר...

אבל עדיין אני מתנדנד בדעתי על זה....על אם ההיכרות הזאת עם הבחור מהצ'אט זה המשכה
הלאה והתחלת דבר חדש...או שזה רק למטרת ידידות

(היא אמרה לו שרק נפרדנו, והיא חוץ ממנו לא התחילה לדבר עם שום בחורים אחרים, וגם
לא עשתה כלום איתו והיא לא תקשר לי בנוגע לזה אני בטוח)
ישן 12-01-2007, 00:36

רונה - היה מקרה כזה

שידיד שלה שהיא מכירה אותו לפני שהיא הכירה אותי

שבעצם היה בניהם משהו אבל בגלל שהיא פחדה לאבד אותו אז הם נשארו ידידים

היה לו יומולדת פעם אחת והיא רצתה ללכת
ואני איכשהו מנעתי ממנה...

אבל לפניכן היא נפגשה איתו בזמן שהיינו חברים למרות שממש בהתחלה שהיינו בקשר
היא אמרה שיש לה משהו אליו אבל היא לא תעשה איתו כלום ...ממש בהתחלה שהיינו איזה חודש ביחד.
אז אני יצאתי עם חברים למסיבה והיא נפגשה איתו נסעה אליו לת"א ואנחנו לא גרים שם

אבל ברגע שהתחלתי להרגיש שהיא מדברת איתו בטלפון כשאני אצלה והיה חסר לי יחס ממנה
היא יכלה לדבר איתו שעה וכשהיא מתקשרת אליו גם לא הוא התקשר אליה
אז זה התחיל להציק לי ..אבל לא בגלל זה לא נתתי לה ללכת ליומולדת שלו
פשוט היינו אמורים ללכת ביחד ..יצאנו באותו יום לפני זה רק שנינו ואז היה מתוכנן שניסע אליו ליומולדת
ואז לא זוכר מה קרה בדיוק רבנו או משהו ואז התעצבנתי ולא נסעתי איתה ליומולדת שלו.

זה לא היה כי רציתי להרחיק אותה ממנו ..אומנם לא אהבתי שהיא נותנת לו יחס יותר מידי אחרי הכל
רק ידיד ואני אצלה בבית אז לי מגיע את היחס.
אבל לא בגלל זה לא נתתי לה ללכת ליומולדת שלו..היה משהו אחר ואני לא זוכר מה היה באותו יום.

זאת יכולה להיות סיבה להרגשה של החנק שהיא התלוננה עליה ?
יכול להיות שזה מה שגרם לה לרצות לסטות מהקשר הזה למקומות אחרים ?
ישן 12-01-2007, 00:55
צלמית המשתמש של rona 888

על מקרה אחד שקרה נראה לי היא הייתה מבליגה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי You-Hurt-Me שמתחילה ב "רונה - היה מקרה כזה"

ועוד שהמקרה הזה קרה מזמן.
אלא אם כן זה נמשך כל הקשר הזה,עם עוד אנשים וידידים נוספים מהצד.
אם זה היה ככה אז כנראה היא הרגישה שאתה "חונק" אותה ושהיא רוצה להשתחרר.

עוד משהו שאני גם לא יורדת ממנו- כל הזמן הזה שהייתם ביחד כל דקה ,כל הזמן,כל הזדמנות-זה לא עשה טוב.הייתם צריכים לפעמים להתגעגע אחד לשני וקצת מרחב וחופש. וכנראה זה מה שהיה חסר לה.
אם אתה מאמת את מה שאמרתי , כלומר שהגבלת אותה בעוד דברים נוספים אז כנראה היא כבר לא יכלה לספוג את זה יותר והשתחררה בדרך הזאת.
אם לא קרה מקרים חריגים חוץ מהמקרה שסיפרת ולא הגבלת אותה בדברים שהיא רצתה לעשות,אז אני חוזרת על מה שאמרתי-תצטרך לרדת ממנה.

ואני טיפה יותר נוטה לזה שהיא לא בסדר בכל העניין הזה..
ישן 12-01-2007, 01:11

רונה - קודם כל כיף לי להתייעץ איתך

רונה -תודה רבה לך באמת תודה על ההשקעה!!!!!!!
בלי שאני מכיר אותך אני יכול להגיד שאת בטח אחלה בחורה ויש לך ראש פתוח וכיף להיות ידיד שלך ולדבר איתך!!!! תודה לך וכמובן לכל האנשים הנפלאים שעוזרים לי פה!!!!!!!

תראי......אני מאמין שהבנת את הצד שלי...ואם לא אני אנסה הפעם בקצרה יותר לתמצת את זה.

אנחנו היינו המון ביחד 90 אחוז מהזמן, אוליי יצא שטיפה קינאתי לה ומנעתי ממנה להפגש עם כל יצור שרוצה בקרבתה אבל זה טבעי,בכל זאת נפגעתי...ברגע שזה הגיע לירידה של ההערכה שלה
כלפי והגיע למצב הזה שבו היא רוצה חופש שהמשמעות שלו היא עד הסוף, לא רק חופש שהכוונה שלו היא לא להפגש בתדירות של 90 אחוז מהזמן כל היום אלא ללכת להפגש עם חברים אחרים חוץ אחד עם השני.

גם עוד משהו שלא הזכרתי. אולי זה נבע מזה אבל אם את מכירה את האתר "מקושרים"

היא נרשמה אליו. ומאז שהיא נרשמה התחילו להכנס לפרופיל שלה מלא בחורים והרבה שלחו לה
הודעות והתחילו איתה...אוליי זה גרם לה להרים את האף ????
ונתן לה אפשרות לחשוב שהיא יכולה להשיג מי שהיא רוצה ולזלזל במה שיש לה עכשיו (לא בשביל להשתחצן. אבל הכי טוב שהיה לה)
ישן 12-01-2007, 01:37
צלמית המשתמש של rona 888

מממ כמו שחשבתי..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי You-Hurt-Me שמתחילה ב "רונה - קודם כל כיף לי להתייעץ איתך"

אני ינסה להסביר את עצמי בצורה הכי טובה שאפשר..

**זמן-ביליתם רוב הזמן ביחד ,מה שנוצר מצב של "מיאוס" מהצד שלה.
**מנעת ממנה לעשות את הדברים שהיא רוצה עם האנשים שהיא רוצה. לא יודעת באיזה תדירות ,אבל כנראה זה הציק לה.

לדעתי מיותר מאוד שהיא נרשמה לאתר הזה,מיותר כל הקטע הזה שהיא לא מחכה אפילו אם זה "ידיד" כי לא מזמן נפרדתם וזה לא בסדר.
כל הדברים האלה גרמו למצב של אי תקשורת : אתה לא מבין אותה,היא לא מאמינה לך וחושבת שאתה מושפע מדעות של אחרים..נוצר סיבוך בכל הקשר הזה.
היא אפילו לא הרימה את האצבע שלה כדי להחיות את הקשר שוב,זה כבר איבד מכוחו. היא רוצה להמשיך הלאה,וזה מתבטא במה שכתבת פה...

יש שתי אפשרויות: או שאתה מדבר איתה על הכל,אם זה מה שהיא הרגישה כל הזמן הזה וכו'..ואז לראות מה התגובה שלה..אם היא באמת אוהבת אותך או שהיא מעדיפה להמשיך הלאה.

או שאתה פשוט זורק הכל , יודע שעשית את כל המאמצים כדי לחזור להיות כמו פעם וזה לא הצליח וזהו! ממשיך הלאה בחיים ומתגבר על זה ,מנסה להתחיל עם שגרה חדשה,לפתוח דף חדש..

תחשוב על זה,תחשוב על כל התקופה.. תבדוק את עצמך,תריץ כל מיני סיטואציות שאתה זוכר[כמו שהעלת פה] ותחליט. ושזה יקרה אני מקווה שאתה תגיע להחלטה הכי נכונה שיש.
ישן 12-01-2007, 01:55

הנה תראי למשל משהו טרי

עכשיו היא שלחה לי הודעה ...היא יצאה שוב עם הבחור מהאינטרנט היום זו הפעם השניה שהיא יצאה איתו

ובואי נגיד..שלא כדאי כ"כ להפגש עם אנשים מהאינטרנט שאתה לא יודע מי הם....לכי תדעי מי הגבר
הזה ומה הוא מסוגל לעשות......עוד היא רצתה לצאת עם חברה ובגלל שהיא קבעה איתו אז היא דפקה לו חשבון ולא יצאה עם חברה שלה בגלל שהיא לא רצתה לדפוק לו ברז....זתומרת היא עושה לו חשבון למה מי
הוא בכלל ?

אבל זה לא מה שרציתי להגיד בדיוק....עכשיו אמרתי לה שאני במיטה..
תאמת לא רציתי לענות לה...כי מה קרה אחרי שהיא סיימה איתו היא נזכרה בי?

גם לפני כן היא אמרה לי שלא בא לא ממש לצאת היום ולא ממש בא לה להפגש איתו
אבל מ24:00 כבר רק עכשיו היא חזרה......לא יודע איפה הם היו ומה היה אבל היא הייתה איתו לילה דיי
ארוך יחסית למי שהיא מכירה רק יומיים....חבל שהיא עושה את זה..זה מוביל אותי להתבאס ממנה שוב..

לא יודע איך לראות את זה איך להסתכל על זה.....מה לעשות ?.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר