לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2011, 15:59
  FRESHMAKER FRESHMAKER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.10
מקימים את היחידה שתגן על תל-אביב מטילים

תפקידים ב"כיפת ברזל" הפכו מבוקשים, ועכשיו המתגייסים יכולים לסמן יעד חדש: בחיל האוויר החלו להקים את היחידה שתפעיל את "שרביט קסמים", ליירוט רקטות לטווח רחוק יותר

בצה"ל ממשיכים בעת האחרונה בהכנות הנמרצות להקמת יחידה שתיתן מענה לאיום של ירי הטילים לעבר ריכוזי אוכלוסייה בגוש דן. אחרי שמערכת "כיפת ברזל" החלה לתת מענה ראשוני אך יעיל במידה רבה לירי רקטות הקסאם והגראד, נמשך תהליך פיתוחה של מערכת "שרביט קסמים", שאמורה לתת מענה לירי טילים לטווח רחוק יותר. בחיל האוויר ייסדו בשבועות האחרונים את גרעין ההקמה הראשוני של יחידת "שרביט קסמים" שתפעיל את המערכת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4139340,00.html

זה לא רק על תל אביב...סוללה אחת תגן על כל גוש דן אם אני לא טועה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2011, 05:05
צלמית המשתמש של Lion_of_Zion
  Lion_of_Zion Lion_of_Zion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
לא הייתי דואג יותר מידי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "היא אמורה להיות מבצעית..."

מערכות ההגנה האקטיביות למיניהם(חץ,פטריוט,שרביט קסמים,ברק 8,כיפת ברזל ומעיל רוח) הן המערכות הכי מיוחצ"נות בצה"ל אין אזרח במדינה שלא שמע על רובן,עם במלחמה הבאה יהרגו חס וחלילה אזרחים או חיילים בגלל שמערכת הביטחון לא נתנה תקציב הולם למערכת הגנה מתאימה ראשים יעופו,ואני חושב שהבכירים בצה"ל יודעים את זה היטב.האיומים שנשמעו עד היום הם כנראה לא רציניים,אני מקווה שהקיצוץ יתבצע באופן אחיד בצורה שתגרום לפגיעה מינימלית ביותר ביכולת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר