לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2007, 06:59
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני זכיתי להיות הראשונה שמאחלת לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אביצ שמתחילה ב "ועכשיו אני חייל...(לא יצירה)"

שאלהים ישמור עליך, שיהיה לך כמה שיותר קל, שיהיו סביבך אנשים הוגנים וטובים, ולא תיפגש בשחיתות וברוע מצד אנשים אחרים. שלא יהיו אנשים שירצו להזיק לך בשום צורה, וגם אם כן - שלא יצליחו. אני מאחלת לך שתלמד מכל ניסיון ומכל דבר שתעבור שם ותפיק הרבה דברים לטובתך, ואולי גם תוכל להפיק גם לטובת אחרים.
אני מאחלת לך גם משהו חשוב מאוד: שתמיד יהיה לך שיקול דעת אישי, שתוכל לעמוד על דעתך, שתוכל תמיד להבחין בין הטוב לרע, שתזכור תמיד את האידיאלים שאתה מאמין בהם, ותקיים אותם. הגבולות בין הטוב לרע מיטשטשים מהר מאוד ואנו הרבה פעמים מוצאים עצמינו תוהים לנוכח המציאות. בין השאר תוהים לאיפה נעלמו האידיאלים, בעיקר שלנו. מה קרה למוסר? האם זה רק מושג יפה?
אולי האיחול האחרון נשמע לך מאוד טיפשי, אבל אלה שנמצאים בשטחים או בלבנון - הם בעצם נמצאים בתוך מלחמה, אפילו אם היא לא רשמית (אתה זוכר את הסידרה טירונות?), והשאלות של טוב, רע, מוסר ואידיאלים הן שאלות קיומיות יומיומיות. איפה הגבול? מתי חשוב וצריך לעבור אותו? מתי אנו חייבים לוותר על העקרונות שלנו, וזה נותן לנו הרגשה שאנו מוותרים על עצמינו, על חלק מאיתנו.
אז אני מאחלת לך שתמשיך להיות בריא ושלם - לא רק בגוף, אלא גם בנפש.

ואני מאחלת לך גם להנות שם!
ושתצא משם עם לפחות חבר/ה אחד/אחת טוב/ה נוסף/פת.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 01-02-2007, 14:32
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
מזל טוב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אביצ שמתחילה ב "ועכשיו אני חייל...(לא יצירה)"

אז קודם כל, הייתי רוצה "לעמוד על כתפי ענקים":

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מריאל
שאלהים ישמור עליך, שיהיה לך כמה שיותר קל, שיהיו סביבך אנשים הוגנים וטובים, ולא תיפגש בשחיתות וברוע מצד אנשים אחרים. שלא יהיו אנשים שירצו להזיק לך בשום צורה, וגם אם כן - שלא יצליחו. אני מאחלת לך שתלמד מכל ניסיון ומכל דבר שתעבור שם ותפיק הרבה דברים לטובתך, ואולי גם תוכל להפיק גם לטובת אחרים.
אני מאחלת לך גם משהו חשוב מאוד: שתמיד יהיה לך שיקול דעת אישי, שתוכל לעמוד על דעתך, שתוכל תמיד להבחין בין הטוב לרע, שתזכור תמיד את האידיאלים שאתה מאמין בהם, ותקיים אותם. הגבולות בין הטוב לרע מיטשטשים מהר מאוד ואנו הרבה פעמים מוצאים עצמינו תוהים לנוכח המציאות. בין השאר תוהים לאיפה נעלמו האידיאלים, בעיקר שלנו. מה קרה למוסר? האם זה רק מושג יפה?
אולי האיחול האחרון נשמע לך מאוד טיפשי, אבל אלה שנמצאים בשטחים או בלבנון - הם בעצם נמצאים בתוך מלחמה, אפילו אם היא לא רשמית (אתה זוכר את הסידרה טירונות?), והשאלות של טוב, רע, מוסר ואידיאלים הן שאלות קיומיות יומיומיות. איפה הגבול? מתי חשוב וצריך לעבור אותו? מתי אנו חייבים לוותר על העקרונות שלנו, וזה נותן לנו הרגשה שאנו מוותרים על עצמינו, על חלק מאיתנו.
אז אני מאחלת לך שתמשיך להיות בריא ושלם - לא רק בגוף, אלא גם בנפש.

ועכשיו, מהלב שלי:

חילופי יריות ברמת-הגולן
ואביצ הולך, הוא נוסע מכאן
חבל שלא יצא לך להשאר עוד קצת זמן.
ברור שבהפורום הוא ימשיך לכתוב
אבל עכשיו חיי אנשים מונחים על כתפו
וגם אם בליבנו אנו מוחים
אנחנו עדיין בחיבה מאחלים
שתצליח בכל דרכיך
שתגן בכבוד על היהודים
וכמובן, טפו טפו טפו, שתישאר בחיים.
שתמצא את אותה שלווה שכל אדם רוצה
שתחזור לפורום בתור חייל מנוסה
וכמובן, הלוואי, שלא תשכח
את NVJ, אסאניה, עינת, רחלי, מריאל, גרפיקול, X-POOMA-X, Liron_bz, אליאור מזרחי, Quantom, וסליחה אם שכחתי מישהו.
וגם אם המשפט האחרון לא היה חרוז,
העיקר שתמיד תזכור גם את puzpuz
(גם אם מבחינת ההגיה,
יצא לי חרוז די רע...)

אז זהו, זה מה שאני מאחל
puzpuz.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר