לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 01:27
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
מכבי חיפה שומרת על הפער

מכבי חיפה הראתה הערב שוב שליגת-העל שלנו כנראה קטנה עליה כשהביסה 1:4 את הפועל ב"ש בקרית-אליעזר במסגרת המחזור ה-8.
יניב קטן המצוין, שכבש צמד, בישל עוד שער והיה מעורב כמעט בכל מהלך התקפי של הירוקים, הוכיח שהוא כנראה החלוץ הכי טוב בליגה הישראלית.
האלופה הגדילה שוב את יתרונה בצמרת הטבלה ל-5 נק' כשהיא כעת עם 22 נק' ודוהרת בבטחה לעבר אליפות שנייה ברציפות. ב"ש, נשארה עמוק במקום האחרון עם 6 נק' בלבד.
ג'ובאני רוסו ורוברטו קולאוטי, שהיה מצוין בניצחון 1:4 על סכנין במחזור האחרון עדיין לא כשירים ולא פתחו בהרכב של רוני לוי, כשאליניב ברדה, שכלל לא שותף בניצחון האחרון וכבר עשה קולות של עזיבה, פתח בהרכב מול הקבוצה בה גדל.
אלי כהן העדיף לא לעשות שינויים קיצוניים בהרכב ב"ש כשפבריציו קראבליו המאכזב המשיך לקבל קרדיט בקישור, יחד עם יניב אבר'גיל ורוברט ניטה שפתחו בהתקפת האדומים.

המאמן רוני לוי אמר בסיום: "אנחנו עובדים מאוד קשה באימונים כדי להגיע ליכולת כזו. כמו שאני אומר לשחקנים, אנחנו צריכים להתמיד ביכולת הזו. אנחנו בתחילת הליגה ונראים טוב מאוד. אנחנו צריכים להתמקד בעצמנו ולקוות שנשיג את המטרות שלנו".
"יש לנו סגל רחב", המשיך לוי, "כל מי ששיחק היום היה מצוין. נצטרך להוכיח את היכולת שלנו כל פעם מחדש. כל קבוצה שבאה לקרית-אליעזר באה עם המון מוטיבציה ואני חושש מכל משחק".
בתשובה לשאלה האם לדעתו מכבי חיפה גדולה על הליגה, אמר לוי: "מקווה שנתנו תשובה טובה הערב ונקווה שנמשיך ביכולת הזו במשחקים הבאים. אני לא רוצה לצאת בהצהרות כיוון שיש תקופות טובות ויש פחות טובות. אנחנו בתקופה טובה עכשיו ועל זה אני מאוד שמח".
אליניב ברדה, שכבש שוב מול הקבוצה בה גדל, אמר בסיום: "קיבלתי היום הזדמנות והייתי צריך לעשות הכל כדי להוכיח שאני ראוי. לא הופתעתי שפתחתי היום בהרכב".
לגבי הפרסומים לפיהם הפועל ב"ש רוצה להחזירו הביתה אמר ברדה: "יש לי שליטה רק על עצמי - אני לא אחראי למה שאנשים אחרים אומרים ומדברים. אבא שלי מחפש רק את טובתי אבל אני במכבי חיפה. טוב לי פה ואני שלם עם ההחלטה להישאר בקבוצה".

המאמן החדש אלי כהן אמר אחרי ההפסד כי הקבוצה זקוקה לחיזוק דחוף ובקבוצה מעריכים כי ניתן יהיה לצרף את הקשר הבינלאומי לשעבר מאחר והוא מיתן את דרישותיו הכספיות וההערכה במועדון היא כי ניתן יהיה לסכם איתו על חוזה עד סיום העונה בעלות של 60 אלף דולר.
גורם בכיר המועדון אמר הערב ל-ONE: "כמו שאנחנו נראים אנחנו חייבים לחזק את עצמנו באופן מיידי ורק שחקן ותיק עם ניסיון בדמותו של טל בנין יוכל לסייע לנו".
"השאלה היא", הוסיף אותו גורם, "האם בנין יסכים לחזור לשחק כדורגל והאם הוא בכושר גופני סביר".
אחרי התבוסה בחיפה נשמע אלי כהן די מאוכזב מהמצב: "חבל שהתפרקנו כבר בשלבים הראשונים של המשחק. דווקא הייתי מעודד מאוד מהפתיחה אבל למי שיש ניסיון בכדורגל יודע שמול מכבי חיפה אסור לפתוח טוב כי הם נכנסים לאמביציה ועובדה שתוך כמה דקות הם כבשו שלושה שערים".
"היה לי ברור עוד לפני המשחק הזה שאנחנו חייבים להתחזק ולאחר המשחק התברר לי שאנו חייבים לפעול במהירות בכדי למצוא מנהיג שיוביל את הקבוצה. הבעיה היא שכרגע קשה מאוד למצוא שחקנים פנויים בליגת-העל ונצטרך לעשות בדיקות מעמיקות בימים הקרובים. ידעתי שאני מגיע לקבוצת תחתית ונצטרך לעבוד קשה מאוד כדי להיחלץ מהמצב הזה".
כהן לא היה מרוצה מהיכולת האנמית של שחקניו והוסיף: "האפטיות הזו מפחידה מאוד. ראיתי את המשחק בשבוע שעבר וחשבתי שזו רק תופעה כי לא היה מאמן, אבל התופעה יותר עמוקה. לא ייתכן שחיפה, אלופה ודאית, תעשה יותר תיקולים ממועמדת לירידה. אנחנו צריכים לעשות פאולים והגנה. אנחנו צריכים להילחם על חיינו ולשנות פאזה. יש כאן בעיות מאוד קשות, בייחוד בקישור. ראיתי את כל הבעיות ונצטרך לחפש שחקנים כמה שיותר מהר".

(ONE)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר