לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2007, 20:18
צלמית המשתמש של Dipo
  Dipo Dipo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Dipo
אתה והאימו

אוקיי יש שלב שפשוט נמאס לי.
הדבר שבאמת שבר אותי זה חבר שלי שעשה מעשה מלוכלך ...
מאיפה נתחיל ?
ככה קודם כל האימו והתחלתו :
מהו בעצם אימו ?
אימו (EMO) הוא קיצור של אימושונל (emotional) אשר מסמל על המילה בעיברית רגש.
האימו היא תנועה מוזיקלית שהתפתחה בשנות השמונים אשר מיצגת את האימושונל ארדקור שהוא פאנק עם שינוי אשר מזמר על עלילותיו של האיש ובד"כ על אהבה נכזבת במקום על אנרכיה אשר מיוצגת בפאנק.

"האימו של היום" :
בקצרה ? ילד וואנבי שחותך וורידים ואומר אני אימו אני עצוב תהרגו אותי.
כן חברה צר לי לבאס אך מזווית המבט שלי לשם התפתח הזרם.
לאחרונה הוכנסה תרבות ה"אימו" וה"אנטי אימו" לארץ הקודש.
תרבות זו שבשה את הכרותם הנכונה של אנשים לאימו ולמוזיקה אשר הם מייצגים
ובכלל שנתה לגמרי את "תקן" האימו כי עכשיו My Chemical Romance (או בקצרה MCR) זה הכי אימו שיש.
חברה ... לא נכון ! הם לא אימו הומו לומו וכו ! הם להקת פאנק רוק אשר עשתה את קפיצתם הגדולה בעזרת האלבום The Black Parade ועם הקליפ המפורסם Welcome to the Black Parade
אנשים חושבים שהם אימו מכיוון שאלבום מספר על ה"מטופל" אדם החולה בסרטן בגיל צעיר וגוסס
אך אנשים אינם מבינים שלא מדובר על דבר רע אלה על דבר "טוב" ה"מטופל" נזכר בזכרונות הכי טובים שלו לפני המוות והזכרון הכי חזק שלו הוא מצעד שאבא שלו לקח אותו כשהיה קטן וכך הוא רואה את המוות כמצעד שבא לקחת אותו ובעצם בזמן הזה מכיר את סיפורם של אנשים אחרים ועוזר להם לעבור ל"צד השני" המסר מהאלבום בעצם הוא שלא משנה מה אתה (במקרה שלנו שחור לבן צהוב או מוסלמי יהודי נוצרי וכו') אתה יכול להצתרף למצעד שרואה מעבר למסכה שאנשים לובשים.
וחזרה לנושא האימו של היום ציטוט מן כתבה :
"היום מציין המושג אימו הלך רוח, הרבה יותר מאשר תת-תרבות או אפילו מאשר ז'אנר מוסיקלי מובחן. כבר אין שום קשר בינו לבין אידיאולוגיה זו או אחרת, ולמרות שילדי האימו הם ילדים של בורגנים לבנים (או אשכנזים) שמבכים את הריקבון של הקיום הפרברי באמריקה (או בכפר סבא), האימו הוא טרנד אסקפיסטי שמקדש את האישי. בניגוד לחלק גדול מתת-תרבויות הנוער של הדורות הקודמים, הוא נטול אג'נדה פוליטית. "

אז למה אני אימו ?
טוב חביבי אני אספר לך משהו .. כנראה שאתה לא.
אז מה אתה ? וואל אתה פשוט הולך באופנתו של האימו.
היום השוק הצרכני מלא במוצרי "אימו" ומותאם לבקשת הנוער.
אז בעצם לבוש אימו מתחלק לשני חלקים עיקריים :
מבחינה אופנתית יש שתי פרשנויות מקובלות לאימו: הראשונה היא מראה מעט יותר וינטג'י, חנוני ובעל ניחוח עשה זאת בעצמך. מקורו בסצינת האינדי-אימו של שנות ה-90, והוא גם מושפע מאופנת ההארדקור-פאנק האמריקאית של שנות ה-80. המראה הזה כולל בעיקר חולצות טי קטנות עם הדפסים (חולצות יד שנייה או חולצות עם הדפסים של להקות), סוודרים קטנים, צעיפי צמר, ילקוטים וסיכות דש. המראה היותר ידוע והיותר פפולרי.
והמראה היותר "נדוש"
המראה השני הוא דרמטי ומחויט יותר. הוא קרוב יותר לסגנון הלבוש של להקות האימו הגדולות של אם-טי-וי, כמו My Chemical Romance או Panic! at the Disco, וכולל בגדים שחורים בשילוב של מעט אדום, שיער צבוע לשחור עם פסים אדומים או ורודים, איפור כבד ופירסינג. שתי הקבוצות הולכות עם שיער על הפנים, נעלי אולסטאר או סניקרז של "וואנס" ומותגי סקייטרים אחרים, ואוהבות משקפיים שחורים עבי מסגרת.
עוד ציטוט מכתבה :
"מיותר לציין שחובבי הגלים הראשונים של האימו ממורמרים רצח מהגלגול שהמושג עבר במשך השנים. אם הילדים העצובים עם הבגדים השחורים לא היו חותכים את עצמם בהתנדבות, אנשי "האימו המקורי" היו חותכים אותם בכיף. הערה להורים המודאגים: ילדי אימו לא בהכרח חותכים את עצמם, זה רק מיתוס, אבל אם הילד שלכם שומע ווסטלייף, אז כבר כדאי שתחביאו את סכיני המטבח. "

אוקיי אתם בטח שואלים למה אני בא ואיך אני בעצם מגדיר את עצמי ?
טוב אז באתי להביא את זה לידעית הקוראים מכמה סיבות :
1) צביעות - כן חברה צביעות מנסיון אישי ... חבר טוב וקרוב אליי תמיד היה צוחק עלי כמה אני "אימו" ווהצידק את כתבות האנטי אימו גינה את המוזיקה וכו'... לפני כמה ימים הוא פשוט הפך לאימו המושלם צבע שיער לשחור סיני פוני הצידה תמונות דיכי מעוצבת ויופי אני אימו
הדבר נורא הפריע לי מכיוון שאחר כך הוא אמר לי "שאני צריך לתפוס את עצמי ביידים ואני מדרדר"
וחזרה למכור ... צביעות.
2) אי הבנת הזרם - הרבה אנשים לא מבינים שאימו הוא סך הכל זרם מוזיקאלי מהפאנק.

אז מה אני ? אני אמממ .. אני לא אגדיר את עצמי את זה אני אתן לשיפותכם.
אבל אני מתלבש כמו "אימו" כן אני מאז ומתמיד אהבתי להתלבש בסגנון שלי ולפי הגדרת האופנה שלי ולא של אף אחד אחר ... המוזיקה שלי ? בעיקר אימו קור הרד קור וכו ... הלהקה האוהבה עלי זו MCR .
אני בנאדם רגיש .. אני יכול להגיד על בנים שהם יפים או לא .. אני דואג לטיפוח שלי וליופי שלי
אני אוהב פירסינג ויש לי סיידליפ ופירס בגבה.
אני לא חותך וורידים ולא רע לי בחיים .. אני בנאדם מאושר .. אני ספורטאי אני לא מעשן ושותה בכמות מעטה ! אני מאושר מהחיים .
את ההגדרה אתם מוזמנים לעשות ....

כמה דברים שעזור לכתבה :
כתה על ה"אימו" של הארץ - כאן
כתבה של נטע קידר בשוקס - כאן
העיתון ראש 1.
העיתון מעריב לנוער.
קישור לבלוג שלי (היי שווה לפרסם לא ?!) - כאן

ואם אפשר כמה מילות סיכום:
אימו זו לא מילה גסה.
אימו זה לא איש רע ולהפך.
ואני ממש ממליץ לנסות ולשמוע את להקות ה"אימו" כמו MCR, AFI, Fall out boy,Silverstine ועוד מלא תסתכלו ברשימה שלי בבלוג.
שלכם רום ה"אימו".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/08/12/24/241208/posts/8537000.JPG]

נערך לאחרונה ע"י Dipo בתאריך 13-01-2007 בשעה 20:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2007, 20:51
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
חחחחח איזה אימו אני לא יכול!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Dipo שמתחילה ב "[QUOTE=roboman]ובנוסף לזה אתה..."

בוא אני אגיד לך את זה ככה:

אימו זה חרא.
אימו זה תרבות ממוסחרת.
מיי שיטינל רומנס זאת -לא- להקת פאנק רוק ואפילו לא קרוב יא מפגר

אימו התחיל בשנת 1986 ורק עכשיו הישראלים הדגנרטים המפגרים האלה התחילו להתלהב מהשטות הזאת ולהפוך את זה לטרנד מגניב (הומואים כמוך שהיו פריקונים מוזרים אבל התאימה להם הפוזה המפגרת הזאת.. וגם סטייליסטים מתחנגלים למיניהם)

אימו זאת מוסיקה שלוקחת את כל מה שיפה ונאור בפאנק והורסת אותו ומחריבה אותו.

אני שונא אותך.
אני הולך לקבל חסימה מהפורום הזה.. אבל בדוגרי זה היה שווה את זה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 13-01-2007, 20:54
צלמית המשתמש של Dipo
  Dipo Dipo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "חחחחח איזה אימו אני לא יכול!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roboman
בוא אני אגיד לך את זה ככה:

אימו זה חרא.
אימו זה תרבות ממוסחרת.
מיי שיטינל רומנס זאת -לא- להקת פאנק רוק ואפילו לא קרוב יא מפגר

אימו התחיל בשנת 1986 ורק עכשיו הישראלים הדגנרטים המפגרים האלה התחילו להתלהב מהשטות הזאת ולהפוך את זה לטרנד מגניב (הומואים כמוך שהיו פריקונים מוזרים אבל התאימה להם הפוזה המפגרת הזאת.. וגם סטייליסטים מתחנגלים למיניהם)

אימו זאת מוסיקה שלוקחת את כל מה שיפה ונאור בפאנק והורסת אותו ומחריבה אותו.

אני שונא אותך.
אני הולך לקבל חסימה מהפורום הזה.. אבל בדוגרי זה היה שווה את זה...

אחי באותה מידה שאני שומע אימו פאנק אני שומע פאנק ... כמו רייס אגנסט שהם אחת הלהקות היותר טוב שקמו ... סקס פיסטולס ועוד ...
אני לא מבין מאיפה באה שנאת האימו מצד הפאנק .. זה פשוט מוזיקה שונה מזרם הפאנק.
ישן 13-01-2007, 23:10
צלמית המשתמש של Dipo
  Dipo Dipo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "רגע, תסביר לי פשוש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LoneWolf
על מה הדיון פה בדיוק?

לא, רציני, מה הפאקינג נקודה שלך?

הנקודה שלי ? היא שזה שאני שומע מוזיקה בסגנון אימו ומתלבש ככה לא הופך אותי לעצוב ..
אני מתלבש איך שאני חושב ליפה לפי האופנה שלי ... זה שזה בסגנון האימו זה משהו אחר התלבשתי ככה עוד לפני שהכרתי את הסגנון .. בכל מקרה אני סוטה מן הנושא..
וזה שיש הרבה אנשים שעושים את זה כי זה "קול" הורס את היחס של אנשים אחרים לאלה שאוהבים את זה באמת ..
תראה איזה תגובות "נאצה" היו פה .. ועל מה ? על זה שאמרתי שאימו זה לא בהכרח רע ?
מישהו פה מכיר אותי שהוא יכול להגיד אלי שאני בנאדם רע ? או באותה מידה על מישהו אחר ? לא.
וזו הנקודה שלי כמה הצביעות יכולה לגרום לדברים כאלה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:11

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר