לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2007, 21:51
  _~_sad_secret_~_ _~_sad_secret_~_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
תעזרו לי!

יש לי בעיה....

יש ילד שאפשר להגיד שאני אוהבת מכיתה ו' כיום אני בכיתה ט' אך הוא בזמנו היה דלוק על חברה טובה מאוד שלי והם גם היו חברים תקופה מסוימת... אז כך שהחלטתי לרדת ממנו...והיו לי מאז דיי הרבה חברים אך תמיד נשאר לי מקום בלב בשבילו...
בקיחצור אני ואותו הבן לא דיברנו כמעט כל השנים (למרות שהיינו באותה שכבה) והשנה הוא עבר ביצפר..
לפני כמה שבועות התחלתי לצאת עם חבורה חדשה שגם הוא היה שם. בהתחלה כלל לא דיברנו ואפילו לא אמרנו שלום אחד לשני אך בלילה אחד מאוד התקרבנו והפכנו לידידים ממש טובים...לאחר כמה שבועות ששוב יצאנו רק התחברנו עוד ועוד וזה הגיע לכזה מצב שהוא נדלק אלי או משו כזה... ניסיתי להיות הכי באיזי ולא לתת לעצמי להתאהב בו.... וביום שישי האחרון יצאנו שוב... ודיי נסחפנו....ו... הוא הכניס לי צרפתית לפה... ואני בתור ילדה תמימה פשוט זרמתי.... אחרי הנשיקה הזאת כולם שאלו אותי אם אנחנו חברים ופשוט לא היה לי מושג....
והיום יצאנו שנית והוא כאילו שכח מהעיניין... אני כל היום רק חשבתי על אותה הנשיקה...והוא כאילו שזה לא קרה הוא לא הזכיר את העיניין בכלל ופשוט נראה לי שהוא התאכזב ממני... בנוסף לכך הוא ילד ממש מבוקש ואני גם נחשבת למבוקשת אבל אני לא זורמת עם כל אחד והוא יודע את זה מצויין... אך הוא זורם עם כל בת כאילו כלום...
אני מאוד מפחדת שיצאתי מהסיפור הזה כפריירית שרק רוצים סטוץ איתה... ושסתם הוא גרם לי להתאהב בו ללא כל החזר אהבה....תעזרו לי בבקשה.!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 21:57
  _~_sad_secret_~_ _~_sad_secret_~_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _~_sad_secret_~_ שמתחילה ב "תעזרו לי!"

ניסיתי.... אבל הוא כזה בן אדם פשוט שקשה לדבר איתו על דברים רציניים הוא לוקח הכל כמובן מאיליו כזה ואין לו ראש לשיחות כבדות.... כל הקטע שגם אני משחקת את עצמי כזאת.. כדי לא להראות יותר מדי כבדה או משו כזה אבל אין לי ברירה אני ממש כזאת....

כך שכשניסיתי לדבר איתו על זה הוא פשוט לאט התחמק ולא הייתה לי דרך להתחיל איתו שוב שיחה....
תבינו משו זה לא שרע לי איתו או משו ההפך כשאני איתו הכי כיף לי הבעיה שפשוט קשה לי לדבר איתו ברצינות ואני ממש רוצה לדעת מה קורה ביינינו?
ויש עוד תבעיה שבחבורה שלו לא ממש נהוג להציע חברות הם אומרים שזה זורם לבד אז עכשיו אני לגמ\רי מבולבלת מה אתם הייתם חושבים במקומי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר