לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2007, 18:06
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
מודיעין שדה - לוחם איסוף

שלום,
יש לי כמה שאלות למי שנמצא בחיל מודיעין שדה - לוחם איסוף.

1.האם לדעתכם יש סיכוי גדול שהזימון שקיבלתי למחר (אשכול תפקידים מסווגים) קשור לחיל הזה? [בחרתי אותו כאופציה ראשונה במנילה, עדיפות 5].

2.מה בדיוק עושים שם במשך שלוש שנים? אני לא מדבר על הטירונות, כיוון שהטירונות דומה ברוב החילות בצבא...אני מדבר על מה שעושים אחרי זה..מה עושים רוב הזמן שם? האם באמת יוצאים למבצעים?

3.אם יוצאים למבצעים בשטח האוייב, עד כמה מסוכן זה? מהי רמת הסיכון של החיל הזה לעומת גבעתי, תותחנים ?

4.האם עוברים קורס לימוד מסויים לפני\אחרי הטירונות? כמה זמן הוא נמשך?

5.האם יש הבדל בתפקידים שבחיל הזה לאלה בעלי פרופיל 72 לבין בעלי 97\82 ? מהו?

6.האם יש בחיל הזה גם תפקידים של ג'ובניקים? כלומר, תפקידים שקשורים לתומך לחימה - מחשבים ודברים כאלו, שלא צריך להיכנס אל שטח האוייב [אם בכלל נכנסים? וכל כמה זמן?..], האם החיל הזה עובד בשיתוף עם חיל מודיעין או שאין קשר בין שני החילות?

7.האם זה נכון שבגלל שהחיל הזה מסווג אז כאשר חייל נהרג אומרים בחדשות שהוא היה בחיל X\Y כדי שלא ידעו שיש לנו מודיעין שדה? [הרי לא ייתכן שעד היום לא נהרג אף חייל בחיל זה..]

תודה

נערך לאחרונה ע"י XpHunTeR בתאריך 08-01-2007 בשעה 18:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2007, 18:39
צלמית המשתמש של skiper
  skiper skiper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "מודיעין שדה - לוחם איסוף"

המידע שעכשיו נמסר לך זה בתור אחד שחקר ממש לעומק את החיל הזה [יכול להיות שיש טעויות!]
עם מגבלות בט"ש.

1.יכול להיות שאתה הולך לתחקיר בטחוני אם זה לא תחקיר ביטחוני אז זה בטח כשור לחיל המודיעין.
2.אם אתה מדבר על לוחם איסוף שעושה טירונות 04 והוא נמצא בצוות רגלי אז בעקרון
המבצעים שהם עושים זה תצפיות, איסוף מודיעין וכו'
3.דרגת הסיכון של לוחם איסוף לפי מה שהבנתי א+ שזאת הרמה הכי גבוהה, לעומת חיילות אחרים
אי אפשר להשוות כי זה טיפשי.
4.קורס מיוחד זה הפעלת המכשירים המתקדמים של היחידה.
5.כן, אני לא יודע אם מותר לבעלי פרופיל 72 ללכת לצוותים הרגליים
אבל בעקרון זה מתחלק לשנים:
צוותים רכובים,עושים טירונות 03
וצותים רגלים, עושים טירונות 04
6.יש אפשרות למש"ק מודיעין שזה לא בדיוק לוחם... עבודה עם כוחות המודיעין השונים?
לפי מה שידוע לי [אל תתפוס אותי במילה] כן.
7.לא יודע.

ישן 08-01-2007, 18:50
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
כמה שאלות=)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "מודיעין שדה - לוחם איסוף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי XpHunTeR
שלום,
יש לי כמה שאלות למי שנמצא בחיל מודיעין שדה - לוחם איסוף.

1.האם לדעתכם יש סיכוי גדול שהזימון שקיבלתי למחר (אשכול תפקידים מסווגים) קשור לחיל הזה? [בחרתי אותו כאופציה ראשונה במנילה, עדיפות 5].

2.מה בדיוק עושים שם במשך שלוש שנים? אני לא מדבר על הטירונות, כיוון שהטירונות דומה ברוב החילות בצבא...אני מדבר על מה שעושים אחרי זה..מה עושים רוב הזמן שם? האם באמת יוצאים למבצעים?

3.אם יוצאים למבצעים בשטח האוייב, עד כמה מסוכן זה? מהי רמת הסיכון של החיל הזה לעומת גבעתי, תותחנים ?

4.האם עוברים קורס לימוד מסויים לפני\אחרי הטירונות? כמה זמן הוא נמשך?

5.האם יש הבדל בתפקידים שבחיל הזה לאלה בעלי פרופיל 72 לבין בעלי 97\82 ? מהו?

6.האם יש בחיל הזה גם תפקידים של ג'ובניקים? כלומר, תפקידים שקשורים לתומך לחימה - מחשבים ודברים כאלו, שלא צריך להיכנס אל שטח האוייב [אם בכלל נכנסים? וכל כמה זמן?..], האם החיל הזה עובד בשיתוף עם חיל מודיעין או שאין קשר בין שני החילות?

7.האם זה נכון שבגלל שהחיל הזה מסווג אז כאשר חייל נהרג אומרים בחדשות שהוא היה בחיל X\Y כדי שלא ידעו שיש לנו מודיעין שדה? [הרי לא ייתכן שעד היום לא נהרג אף חייל בחיל זה..]

תודה

1. אין לי מושג, אולי בקשר לסיווג בטחוני?
2. קודם כל, אורך מסלול האימונים של מוד"ש = שליש מתקופת השירות שלך. 4 חודשים טירונות, 4 חודשים אימון מתקדם, 4 חודשים שלב ב'(טירונות יחידה).
מן הסתם שיוצאים למבצעים, כל השירות שלך אחרי המסלול זה מבצעים. מוד"ש לא עושים בט"ש(קווים ומחסומים) ושמירות למניהן.
3. ממממ... תלוי מה מוגדר כ"שטח אויב". ניצן(גזרת איו"ש) ונשר(רצועת עזה) עובדים בתוך הארץ. שחף, אפשר להגיד, עובדים בארץ אויב זרה, שכן הגזרה שלהם היא דרום לבנון.
4. רמת הסיכון נמוכה יחסית, כיוון שהעבודה היא מאחורי הקלעים(למרות שיש היתקלויות מדי פעם). בגדול, אם נחשפת - נכשלת. ואז מסתערים\נסוגים(תלוי בכוח שבו נתקלת).
5. 82-97 - צוותים רגליים, 72 - צוותים רכובים("רקונים")
6. כן, יש תצפיתניות, מפעילי עמדת תצפית וכד'... אני חושב שיש קשר לחמ"ן.
7. עד לא מזמן החיל היה סודי ונחשף בעקבות אסון מסוקים בלבנון שבו נהרגו שני(נדמה לי ששניים) יחמ"מניקים("יחידת מודיעין מטרה") מגדוד שחף.

עד כאן תוכניתנו על מודיעין שדה

נערך לאחרונה ע"י Suicide Commando inc בתאריך 08-01-2007 בשעה 19:03. סיבה: שחף
ישן 09-01-2007, 14:16
  ג'ימי דין ג'ימי דין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Suicide Commando inc שמתחילה ב "כמה שאלות=)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Suicide Commando inc
2. קודם כל, אורך מסלול האימונים של מוד"ש = שליש מתקופת השירות שלך. 4 חודשים טירונות, 4 חודשים אימון מתקדם, 4 חודשים שלב ב'(טירונות יחידה).
3. ממממ... תלוי מה מוגדר כ"שטח אויב". ניצן(גזרת איו"ש) ונשר(רצועת עזה) עובדים בתוך הארץ. שחף, אפשר להגיד, עובדים בארץ אויב זרה, שכן הגזרה שלהם היא דרום לבנון.
4. רמת הסיכון נמוכה יחסית, כיוון שהעבודה היא מאחורי הקלעים(למרות שיש היתקלויות מדי פעם). בגדול, אם נחשפת - נכשלת. ואז מסתערים\נסוגים(תלוי בכוח שבו נתקלת).
6. כן, יש תצפיתניות, מפעילי עמדת תצפית וכד'... אני חושב שיש קשר לחמ"ן.
7. עד לא מזמן החיל היה סודי ונחשף בעקבות אסון מסוקים בלבנון שבו נהרגו שני(נדמה לי ששניים) יחמ"מניקים("יחידת מודיעין מטרה") מגדוד שחף.

רציתי רק לתקן פה את הדברים שאמרת-
2.מסלול ההכשרה הוא בדר"כ סביבות העשרה חודשים (משתנה בין גדודים ומחזורים שונים): 4 חודשי טירונות, 4 חודשי אימון מתקדם, ובין שבועיים לחודשיים אל"ל (אימון לפני לחימה), שהוא למעשה פשוט הכשרה לגזרה הספציפית שבה תשרת.
3.גם שחף עובדים בתוך הארץ. הגזרה שלהם היא גבול לבנון וסוריה ולא דרום לבנון.
4. רמת הסיכון היא כן גבוהה, כמו בכל חיל קרבי. אבל מצד שני, מאחר ואתה לא חי"רניק שבשבילו חתירה למגע זה א"ב, רמת הסיכון היא מן הסתם פחותה במידה מסויימת.
6. כן, יש גם תפקידים של תומכי חימה, אבל הם לא קשורים לחיל המודיעין.
7. לא, קיום החיל הוא ידוע ונחשף באמת לאחר שלוחמי היחמ"מ נהרגו באסון המסוקים. בכל מקרה אפילו שאני לא יודע על מקרים ספציפיים, אני יודע שכן היו הרוגים גם ממוד"ש, לפחות במלחמה האחרונה. אם אתה לא רואה הרבה כאלה, סביר להניח שזה פשוט מכיוון שהחיל הוא מאוד צעיר והוקם רק לא מזמן.

כתבתי פה רק כדי שלא יטעו אותך פה, אבל מלכתחילה, יכולת גם פשוט לעשות חיפוש בפורום ולמצוא תשובות לכל השאלות שלך.
ונסכם ב" מודיעין שדה - כי מוחמד מתחבא"
ישן 14-01-2007, 12:31
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ג'ימי דין שמתחילה ב "[QUOTE=Suicide Commando inc]..."

בתקופה של אסון המסוקים לא היה חיל. היו יחידות מודיעין וזהו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר