לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2007, 22:28
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
המצב לא מאיר פנים !

הודעה זאת מופנת לתגובות אך ורק לאנשים בוגרים בעלי ניסיון ....אני מבקש להגיב עליה ברצינות כי זה נושר מאוד רגיש בשבילי בבקשה !!!!!!!
הבעיה כבר מתחילה לצאת... היה לי הודעה לפני כמה זמן שמה שהיא מרגישה אלי זה לא כמו פעם ולא הייתי בטוח עם עצמי ! עכשיו זה בא באופן יותר מוחשי ...
הרגשתי את זה אבל היא לא דיברה על זה עד עכשיו ופתאום אתמול היא אמרה לי אפילו שזה היה ברור ממש לשנינו- בקשר לרגש שלה אני לא יודע היא אומרת שהיא עדיין אוהבת אותי מאוד אבל בעיה אחרת ולא פחות קלה לעיכול נחתה אלי... היא אמרה לי שאין לה כבר יותר "חשק" למימוש האהבה ( נקרא לזה ככה )
זה נושא מאוד רגיש בשבילי אני מקווה שתיהיו רציניים באמת כי זה נורא קשה לי ..
החשק הזה הוא נמשך כבר תקופה ארוכה אבל היא לא יודעת למה זה נגרם לה .. היא תמיד ממציאה סיבות שבעינייה נכונות על זה שלא לעשות את זה באותו יום אם קר לה או שהיא עייפה אם כל מיני תירוצים כאלה ואחרים...
היא אומרת שפשוט אין לה את החשק לעשות את זה כמו פעם ... כאילו פעם זה היה חשק נורא גדול ועז שכל שניה היינו מסוגלים עכשיו מספיק לה אולי פעם בשנה....
חחח בטח אתם צוחקים אבל זה נורא עצוב מבחינתי ! אני לא יודע מה לעשות איך להגיב כי זה כן משפיע על מערכת היחסים שלנו.... מה עושים ? איך לגרום לזה שהחשק הזה יעלם או שלפחות לא יציק לה ?

נערך לאחרונה ע"י koncho בתאריך 15-01-2007 בשעה 22:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2007, 00:10
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
נדמה שכל יום שעובר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "המצב לא מאיר פנים !"

פוגע עוד פגז בספינה הטובעת שנקראת האהבה שבינך לבינה.

הגיע הזמן להוריד את סירת ההצלה ולצאת ממנה אחי,חלאס לסבול!,עם כל האהבה שלך אליה-כל פעם שאתה ניפגש איתה קורה משהו רע אחר.אם פעם אחת שהספרדי מכיר אותה ולוקח ממנה טלפון פעם שנייה לא בא לה יחסי מין כי קר לה.נשמע כמו תירוצים עלובים,סתם סחבת למערכת יחסים גמורה ושחוקה עם כל הצער שבדבר.
סיים איתה את הסיפור,לא קרה כלום זה לא סוף העולם,למרות שהיא מדהימה ואתה אוהב אותה בכל רמ"ח איברייך לפעמים צריך לוותר ולהמשיך הלאה.
אתה לא רוצה לסיים את זה מבחינה אחת,אתה מפחד מהעתיד לבוא,אתה מפחד לסבול אח"כ ממשבר,וזה יכול לקרות אבל עדיף לעשות את זה עכשיו ולחתוך מאשר לחכות אח"כ שזה יהיה יותר כואב ומלא ביותר תסכולים כמו שאתה צובר עכשיו.

ישן 16-01-2007, 11:51
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
תשמע...

אם אלה היו כל פעם בעיות לחוד... כלומר, בעייה בקשר וזהו או בעייה בסקס בינכם וזהו - אז, אוקיי הגיוני. אין כזה דבר זוג ללא בעייה. למעשה אין כל קשר כלשהו - ללא בעייה. זה טבעי והגיוני.

בעיות בנושא המיני יש המון - ובקשר לירידת חשק, גם בזה אפשר לטפל. יכול להיות שהמין כבר לא מרגש אותה כמו פעם ויש המון דברים לעשות בקשר לזה.

ישנן כרטיסיות עם "משימות" מיניות, משחקי תפקידים (עם בגדים והכל), סקס בטבע (לא בחורף!!! ), שמנים וכו'... זאת לא בעייה למצוא ויש ממש המון אתרים שמדברים בדיוק על הדבר הזה - איך לא לתת למיניות להתבוסס באותו מקום.

בעייה באספק המיני - זה משהו שניתן לטיפול. אני לא סקסולוג אבל אני יכול להפנות אותך לאתרים עם חומר קריאה מתאים.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא כזאת: האם, אתה מאמין, שהבעייה הזאת קשורה או לא קשורה לכלמה שכתבת על הקשר שלכם בפורום, עד היום? האם כל שאר הבעיות נפתרו או שזאת נובעת מהאחרות או אפילו מתווספת אליהם...

בסופו של דבר, כל קשר הוא גם עבודה קשה של שני הצדדים. תמיד יש קשיים, מריבות, חילוקי דעות. ואם הקשר מספיק חזק מתגברים על הכל. הבעייה נוצרת כשצריכים ששני הצדדים ירצו להתגבר על הכל, למרות הכל. אתה רוצה, זה ברור?

תשאל את עצמך, האם היא רוצה?

ישן 17-01-2007, 00:13
  koncho koncho אינו מחובר  

לא רבתי איתה על העיניין הזה ..
דיברתי איתה והיא לא יודעת למה זה קרה לה.. היא אמרה שאולי זה בגלל מה שהיא עוברת כי היה לה תקופה חרא בזמן האחרון כאילו היא לא מוצאת את עצמה בחיים משהו כזה בסגנון ( לא נרחיב על זה יותר מדי ). וזה השפיע על הקשר שלנו המון כי היא הייתה עצובה ומדוכאת וזה השפיע עלי שכבר התפרקתי כמה פעמים ואפילו בכיתי בגלל זה .
אז אולי זה מה שגרם לזה .
והיא אמרה לי שהיא כן אוהבת אותי והיא כן רוצה אותי והיא כן רואה אותי בן זוג לעתיד ( אפילו שהיא לא מאמינה שזה יצליח - כי היא "בחורה מציאותית" לטענתה ). אמתרתי לה שאין לי בעיה ובאמת אני לא רוצה אותה בגלל זה כי טוב לי איתה ואני אוהב אותה מאוד מאוד בלי שום קשר לייחסים המיניים שלנו !
אני באמת צריך להחיות את הריגושים ביננו ואת התשוקה שנעלמה לה ... אבל איך בדיוק?

ישן 17-01-2007, 12:47
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

הבעיה לא בך, אלא בה.

ככל הנראה, היא זקוקה לתמיכה נפשית מגורם מוסמך (פסיכולוג) כדי לעבוד על בעיות שלה עם עצמה. אין בכך כמובן בושה - כל אחד מאיתנו זקוק "לפרוק עול" מדי פעם.

הבעיה היא - שאתה מגיע עם כוונות טובות שלא בהכרח מתפרשות נכון אצלה.

אין ספק שהיא נמצאת במצב נפשי לא קל. היא צריכה להגיע לנקודת החלטה שהיא רוצה בשינוי.
אם היא לא תרצה בשינוי אצלה - לא ייקרה דבר - ואף יוחמר המצב ביניכם.

במקרים מסוג זה - יש צורך להתרחק מבן הזוג (לעתים אף להתנתק באופן מוחלט) - ולתת לו את תחושת העצמאות הזו (גם אם אינה קלה) - ולהגיע למסקנות ולתובנות בעצמו.

לא אמליץ לך להיפרד ממנה באופן מוחלט - אך למענך (ולמענה) - התרחק ממנה מעט - הרפה.
תן לה את מרחב הנשימה הדרושה לה - ואת היכולת להעריך את הקשר איתך בכך שתשקיע בעצמה ובטיפול במצבה.

זו דעתי בכל אופן.

ישן 17-01-2007, 13:00
  koncho koncho אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i]הבעיה לא בך, אלא..."

כן זה רעיון שהרבה ממליצים עליו ! אבל הוא נורא קשה לביצוע !
אני לא חי בלעדיה אם אני לא רואה אותה יום אחד אני מתחרפן !
ואני יודע שככל שמתראים יותר ובתדירות גבוהה זה פוגע בנו יותר... אבל אני לא יכול !
התמכרתי .. וגם היא אלי בקטע הזה !
ואם כבר לעשות את ההפרדה ואת ה"ספייס " הזה השאלה איך ?
איך תצליח לגרום למכור או מכורים להפסיק או למנוע דבר כזה ??
כי זה מיום ליום רק מזיק לנו ובמיוחד לי !!!! ואני לא רוצה שזה יקרה...
ניסיתי פעם אחת לדבר איתה על זה כי פחדתי שנגיע למצב הזה והיא כעסה ולטענתה מהיום שאמרתי את זה התחיל כל הריחוק ביננו !
להיפרד אני לא מוכן ולא יכול.. וכשרמזתי לה על זה היא אמרה שהיא גם לא רוצה להיפרד .
אבל מה עכשיו ? איך מנסים לפתור את המצב הזה ? גורם חיצוני כמו פסיכולוג מפחיד מדי אולי הוא הכי נכון אבל ממש היא לא תסכים להגיע לגורם כזה !

ישן 17-01-2007, 13:22
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "כן זה רעיון שהרבה ממליצים..."

ראשית כל - אתן לך דוגמה מחיי הפרטיים - אני וזוגתי מיכל מתראים אחת לשבוע לערך.
לכל אחד מאיתנו יש החיים שלו, סביבת החברים שלו, העיסוקים שלו, עבודות שונות וכן הלאה.

הזמן אותו אנחנו מבלים בנפרד, אנחנו משוחחים בטלפון, במסנג'ר, בSMS.
לא חסרים אמצעי תקשורת.

כל התמכרות אינה בריאה !

זה "כלל-ברזל" עבורי. גם התמכרות שמתחילה מכוונה טובה (כגון ספורט, זוגיות וכדומה) סופה לפגוע בדרך כזו או אחרת בבריאות (הפיזית או הנפשית).

כשיש את המרחק - יודעים להעריך (מאוד!) את ה"יחד.
צריך את הגעגוע הזה שמזכיר לנו שהקשר אינו מובן מאליו - הדבר נכון גם כלפיך וגם כלפיה.

במידה מסויימת "התרגלתם" אחד לשניה - ואינכם מכירים מצב אחר - לטוב ולרע.
לטווח הארוך - יש בכך פגיעה במערכת היחסים התקינה - וסופן של מערכות יחסים כאלו להתפוצץ ביום אחד.

האמן כי אני יודע שהדבר אינו קל, אך אם אין ברצונך שהמצב יידרדר (הן מבחינתך והן מבחינתך) - אתה חייב להיות החזק יותר וליזום את המהלך שיעורר את הגעגוע, שיעורר את המחשבה, את הרגש ובעיקר את המסקנה - כי דבר אינו מובן מאליו.

ובעניין הפסיכולוג - טיפול אמיתי מתחיל רק כאשר גומלת החלטה בלבו של אותו אדם.
אף אחד אחר לא יוכל לשכנע את אותו אדם לגשת לטיפול - רק הוא עצמו - המעוניין בשינוי.
למסקנה זו - תוכל להגיע חברתך ביתר קלות לו תרפה מהקשר וממצב ה"התמכרות" הזו שבהחלט לא עושה טוב לאף אחד משניכם...

ישן 17-01-2007, 14:40
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[i][b]ראשית כל - אתן לך דוגמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
ראשית כל - אתן לך דוגמה מחיי הפרטיים - אני וזוגתי מיכל מתראים אחת לשבוע לערך.
לכל אחד מאיתנו יש החיים שלו, סביבת החברים שלו, העיסוקים שלו, עבודות שונות וכן הלאה.

הזמן אותו אנחנו מבלים בנפרד, אנחנו משוחחים בטלפון, במסנג'ר, בSMS.
לא חסרים אמצעי תקשורת.

כל התמכרות אינה בריאה !
זה "כלל-ברזל" עבורי. גם התמכרות שמתחילה מכוונה טובה (כגון ספורט, זוגיות וכדומה) סופה לפגוע בדרך כזו או אחרת בבריאות (הפיזית או הנפשית).

כשיש את המרחק - יודעים להעריך (מאוד!) את ה"יחד.
צריך את הגעגוע הזה שמזכיר לנו שהקשר אינו מובן מאליו - הדבר נכון גם כלפיך וגם כלפיה.

במידה מסויימת "התרגלתם" אחד לשניה - ואינכם מכירים מצב אחר - לטוב ולרע.
לטווח הארוך - יש בכך פגיעה במערכת היחסים התקינה - וסופן של מערכות יחסים כאלו להתפוצץ ביום אחד.

האמן כי אני יודע שהדבר אינו קל, אך אם אין ברצונך שהמצב יידרדר (הן מבחינתך והן מבחינתך) - אתה חייב להיות החזק יותר וליזום את המהלך שיעורר את הגעגוע, שיעורר את המחשבה, את הרגש ובעיקר את המסקנה - כי דבר אינו מובן מאליו.

ובעניין הפסיכולוג - טיפול אמיתי מתחיל רק כאשר גומלת החלטה בלבו של אותו אדם.
אף אחד אחר לא יוכל לשכנע את אותו אדם לגשת לטיפול - רק הוא עצמו - המעוניין בשינוי.
למסקנה זו - תוכל להגיע חברתך ביתר קלות לו תרפה מהקשר וממצב ה"התמכרות" הזו שבהחלט לא עושה טוב לאף אחד משניכם...

זה נקרא קרוב-רחוק

ישן 18-01-2007, 01:30
  koncho koncho אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[i][b]ראשית כל - אתן לך דוגמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg

אני יודע ואני נורא מפחד מזה !
אבל איך יוצרים את המהלך הזה ? כמה תירוצים אני יכול לתת? אבל זה כאילו אני עושה את זה בלב ברירה כי אני חושב על העתיד שלי אני לא רוצה לחפש תירוצים שלא נתראה באותו יום
כי אני כן רוצה להיות איתה ולא יכול יום אחד בלעדיה !!!
בנוסף אם כן החלטתי שאני יהיה זה שיוזם איך בדיוק לעשות זאת ? מה להגיד ? איך לגרום למצב הזה להשתנות שהיא תרגיש שאני חסר לה ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר