לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2007, 10:50
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
הרבה מלים יפות, מעט מאד תוכן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הרמטכ"ל רב אלוף דן חלוץ התפטר מתפקידו- אשכול מרוכז"

לא מצאתי כאן אפילו רמז לכך שהוא מודה בטעיות, הניסוח(הנה אחד שקיבל 100 בבגרות בחיבור) היפה של המכתב נועד כדי להוסיף נפח ולהסיט את תשומת הלב ממה שבעצם ציפינו שיגיד. נוצר כאן רושם כאילו ניצחנו במלחמה והוא מסיים את שירותו עם צל"ש על עבודה שנעשתה כראוי. מכתב פלצני ומצתדק שיוצר רושם של התחמקות מאחריות אישית ומדבר עליה באופן עקיף כאילו הייתה אחריות של כולם מלבדו שהוא, מצידו, יצא בסדר גמור.

זה הרושם שאני קיבלתי, בכל אופן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2007, 14:06
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "הרמטכ"ל מבין הטובים ביותר שהיו לנו !!חבל מאוד."

פרמטיבים פרמטיבים, אבל מלחמות שהם פקדו עליהם נראו הרבה יותר טוב.

מעצבנת אותי גם הגישה שלכם(אני מעריך שאתה איש ח"א), שכל הירודים דפר"ים, ואילו אנשים חיל האוויר מנת משכל ממוצעת היא לא פחות משל איינשטיין.
אני אזכיר לך משהו אחד, הרמטכ"ל הזה הוביל תפיסה שרבים מח"א דגלו בה, שמאבק מזוין אפשר לסיים גם מהאוויר. הירוקים הדפר"ים, הזהירו, התריעו אבל שוב, הם דפר"ים ולא צריך להקשיב להם. מהן התוצאות? ראינו כולנו.
התקציבים נשפכו לחיל האוויר כמיים ושוב כנראה האדיוטים הירוקים לא הבינו על מה הם דיברו שהתריעו ואמרו, מהן התוצאות?
אני שונא את הויכוחים האלה, אבל אתה מתבטא באופן כ"כ שחצני שבא לי להקיא ממנו. טייסים הם לא גאוני הדור, הטובים לא מחייבים לטייס, יש הרבה דברים טובים אחרים.
ישן 17-01-2007, 20:56
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "אם יש להאשים מישהו - זה את חתולים"

אז בוא אני אסביר לך.

יש הרבה פורומים בפרש, יש אפילו שתי פורומים שמאוד מתאימים לפוליטיקה - לאחד קוראים (כמה מפתיע) "פוליטיקה ואקטואליה" ולשני "סקופים וחדשות", בהם אתה יכול לדבר על פוליטיקה כמה שאתה רוצה. (במגבלות חוקי הפורומים האלו)

החלטנו שיש מקום לידיעה גם בפורום הזה כי היא קשורה באופן ישיר למתגייסים וסדירים, אבל בגלל שידענו שזה אשכול עם פוטנציאל גבוה להתפרצות של אנשים הזהרנו מראש שלא נהיה מוכנים לפוליטיקה בפורום - אין פה שום חוק חדש, רק חידוד של סעיף בתקנון שכולם אמורים לקרוא אותו לפני שהם מגיבים.

אם למישהו ממש בוער להביע דעה פוליטית על העיניין הוא יותר ממוזמן להביע אותה בפורומים המיועדים לכך (בסופו של דבר פרש נועד להיות קהילה אחת ולא פורומים נפרדים שאין בינהם קשר).

זאת ועוד, שהסיבה ששימי נחסם היא לא בגלל שהוא כתב פוליטיקה, אלא בגלל ש"קצין זבל" זה דבר שלא נקבל בפורום בשום אופן, בלי קשר לעל מי נאמרו הדברים.

אני מקווה שהתשובה מספיק מפורטת, להבא אם יש לך טענות לגבי החלטה של מנהל אתה מוזמן לעשות את זה בפרטי.

ישן 17-01-2007, 14:28
צלמית המשתמש של kobi_301
  kobi_301 kobi_301 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל kobi_301
כואב לי מאוד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הרמטכ"ל רב אלוף דן חלוץ התפטר מתפקידו- אשכול מרוכז"

אפשר לומר שהייתי ממש בתדהמה ששמעתי את זה.. צר לי בכלל שזה היה צריך לקרות בדרך הזאת הייתי שמח לראות אותו נשאר עד סוף שירותו ולפרוש בכבוד ודווקא להישאר כדי לבנות את הצבא מחדש!! יש כנראה כמה אנשים שלא מבינים עד כמה אדם גדול ודגול הוא ומסתכלים רק על חצי שנה (אומנם קשה מאוד..) שהם קמצוץ מתוך 40 שנות שירות שחלקם כיהן כאחד מגדולי מפקדי חיל האויר!

חבל.. רציתי שהוא יהייה הרמטכ"ל ביום שאני יתגייס...
אני יצדיע לך שאני יהיה חייל בעוד ימים ספורים אני מבטיח!!

שיהייה לו המון בהצלחה בהמשך!!

נערך לאחרונה ע"י kobi_301 בתאריך 17-01-2007 בשעה 14:31.
ישן 17-01-2007, 17:12
  Akula Akula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
שיהיה לו בהצלחה בהמשך הדרך

לי אישית זה כל מה שיש להגיד, אני לא אגיד שהוא בנאדם דגול בגלל אותו מקרה של חייל מצטיין שסולק בגלל שהוא לא לחץ יד לרמטכ''ל, אז אדם דגול הוא כבר לא.
לדעתי אין להציב קצינים מחיל האוויר או הים כראשי המטות הכלליים, מלחמה כמו שהייתה מאז שחר ההיסטוריה, מנצחים מהיבשה, מה גם שזה בהחלט תקדים היסטורי שהגאונים אצלנו הגיעו אליו לשים ראש מטה הכללי של צבא מחיל האוויר, עד היום זה לא קרה באף מדינה מערבית(תקנו אותי אם אני טועה), ויש לכך סיבה מוצדקת, קצין של חיל האוויר מצטיין עד כמה שיהיה חסר את ההבנה העמוקה יותר של אסטרטגיה יבשתית , שהיא אחד הגורמים המשפיעים במלחמה, הרי לא ניתן לנצח עם חיל אוויר בלבד.
אני לא בא להשוות "למי יש יותר גדול" לחיל האוויר או היבשה, וחלילה וחס אני לא מזלזל בחיל האוויר שעושה גם הוא עבודה חשובה, אבל בשורה התחתונה , מלחמה מנצחים למטה.
למי שרשם שהוא קיבל 100 בבגרות בהבעה, נראה לך שהוא אישית רשם את זה ולא המזכיר או המזכירה שלו?.:/

ישן 17-01-2007, 18:36
  משתמש זכר מנימן מנימן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל מנימן
הבנאדם הזה הוא אדם גדול

ואני מעריץ אותו.
כל הכבוד לו על תקופה מדהימה בה הוא שירת בה בצה"ל, דברים מדהימים הוא עשה בתקופה הזאת ואסור לשכוח לו אותם.
למרות שהבנאדם ממש לא היה ראוי להיות רמטכ"ל, ידעתי (ועוד המון אחרים) שרמטכ"ל כחול יביא אסון.
וזה התבטא במלחמה- הוא חשב שחיל האוויר זה מה שיעשה את המלחמה ולא הכח על הקרקע.
ככה שאני שמח שהוא התפטר, לא בגלל אישיותו או החלטותיו אלא בגלל שהוא פשוט לא מתאים, וחבל שהוא כיהן דווקא בתקופה של מלחמה.

לזה שמעליי: הבנאדם הזה שלא לחץ לו את היד מכל סיבה שלא תהיה חמורה ביותר, הוא משיתן בקשת על המפקד הכי גדול שלו! זה היה ברור שהוא יעוף, אין מצב בעולם שהרמטכ"ל ייתן שיביישו ויבזו אותו בצורה כזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנימן בתאריך 17-01-2007 בשעה 18:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר