לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2007, 15:27
  PlayGround PlayGround אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
עזרה | יש פה עבודה ואני צריך כמה הסברים בבקשה.

טוב אז ככה אני בעוד חודשים צריך להגיש את הבגרות שלי בגרפיקה והאמת שלא הולך לי טוב.
אני יודע לעשות הרבה דברים בתוכנה ועד עכשיו זה לא הפריע לי בעבודות אבל יש פה כמה דברים בעבודה הזאתי שהיא באמת מדהימה של פירו מן* שלא הבנתי איך עושים .

זאת העבודה דבר ראשון

https://2007-uploaded.fresh.co.il/2007/02/01/51957680.jpg

איך הוא עושה את הפסים הצהובים האלו? הכל עם הפן טול שם צבע צהוב ומוריד אופסיטי?! או שזו בדרך אחרת שיצא יותר מדויק?

עוד דבר זה האילוסטרציה .. באמת שברתי כבר תראש עם התוכנה שעותת של עבודה ולא יצא לי כלום חח . איך עושים את כל זה? עם הלאסו מגנט אני לא יכול כי אני צריך כל עם לפתוח שיכבה חדשה ואז זה לא מזהה את התמונה ועם הפן טול זה לא יוצא לי מדויק שאני צריל לסרטט עיגול או כל צורה גיאומטרית אחרת . חייב להיות משו אחר שיהיה אפשר. אם מישו יוכל לעזור לי :] תודה

אמממ זהוו .. סליחה על החפירה חח ותודה לפירו מן על התמונה להדגמה :}
תודה מראש לעוזרים

ושמתי פה כי אפחד לא נכנס לפורום שלמעלה,ולא פעם ראשונה שאני כותב שם, הרובב נכנסים לפה אזזז בבקשה לא להעביר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2007, 16:23
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PlayGround שמתחילה ב "עזרה | יש פה עבודה ואני צריך כמה הסברים בבקשה."

אוקיי קודם כל שמח שאהבת..

אז בא אני יענה לך על השאלות שלך..
הפסים הצהובים זאת מברשת קיימת..אני רק קצת שיניתי לה את הזווית יצרתי אותה על העבודה בצבע לבן ואז את הבלינד מוד שיניתי לsoft light או לoverlay אתה יכול לשחק שם עם המצבים ולקבל שלל של גוונים..
אני ביצעתי את האילולסטרציה של הרמזור עם הפאן טול.. מקווה שלימדו אתך להשתמש בו נכון..
כי אין שום בעיה לעשות איתו דברים כאלה ואפילו מסובכים יותר... נכון פתחתי איזה 20 שכבות חדשות אבל אין מה לעשות (לא שזה משנה הרבה חוץ מלהכביד קצת על העבודה)..

דרך אגב אצלי הרפרנס היה צבעוני כך שהמרתי אותו לשחור לבן ואז שיחקתי עם ה posterize ואז יצא לי גג שלוש או ארבע גוונים עיקריים ועליהם יצרתי את הפאן טול.. קלי-קלות ובטח לבטח למישהו שלומד את זה..
אני לדוגמא עד היום לא קניתי ספר כי אני יודע שאין לי זמן לקרוא אותו.. אז אני מתכנן על החופש הגדול לפני הצבא.. אז אני בטוח שלך יהיה הרבה יותר קל ליצור משהו מרשים..

דרך אגב שתף אותנו מה הנושא שעליו אתה צריך לעשות עבודת גמר..?

ישן 07-02-2007, 22:22
  PlayGround PlayGround אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PlayGround שמתחילה ב "עזרה | יש פה עבודה ואני צריך כמה הסברים בבקשה."

אמממ דבר ראשון תודה שהגבת .

אממ זה שמלמדים אותנו תתוכנה זה לא ממש עוזר כי רק מראים לנו תכלים :\
את הכלל אנחנו צריכים לעשות ואיך .. בכל מיקרה התחום שלי פה זה DJ ומוזיקה ..

זה הדבר הראשוני שעשיתי .. סתם משו קטן לבנתיםם .. וצריכים להכין שלושה פריטים וזה הראשון .
ושוב זה אפילו לא ההתחלה . עוד חודשים אני יראה פה הכל :] בכל אופן ..

אז
http://img127.imageshack.us/img127/...opnvnvbyio5.jpg
לא עשיתי הרבה למרות ששברתי בראש באקולייזר הזה עד שהצלחתי :| חח

הינה סתם עוד כמה עבודות שעשיתי למגמה

זו הכרזה חברתית על הסיגריות
http://img127.imageshack.us/img127/9522/39076988xk6.jpg

היתה תחרות של לוגו למרכז זכיות לנשים בעיריה ושלחו את כל הלוגואים של הילדים בכיתה .. עדין אין זוכה :\ הרעיון שאישה מציעה רעיון .. למרות שאמרו לי שאני שובניסט שהצגתי אותה בתור מלצרית חחחחחחחח ..

http://img369.imageshack.us/img369/5863/64684692sw1.jpg

וזה דיוקן עצמי .. הסמילי זה אני שומע מוזיקה .. זה מה שרציתי להראות ובשביל להראות שאני שומע רק טראנסים הבאתי קטע מטראנס שבנאדם שלוקח LSD ומתחיל לראות דברים ופה מוצג מה הוא רואה .. לא הכל ברור וזו המטרה גם :}

http://img258.imageshack.us/img258/739/78197760cn8.jpg

צריכים להעתיק תתמונות למחשב בשביל שזה יהיה באיכות טובה
טובב זהוו ..בכל מיקרה רציתי להבין , מה אתה כאילו עובר על הקווים באליוסטרציה עם הפן טול וכל דבר אתה עושה שיכבה חדשה?! זה הכל?!

אה הסיגריות זו העבודה הראשונה שלי בכלל בפוטושמוק חח

נערך לאחרונה ע"י PlayGround בתאריך 07-02-2007 בשעה 22:31.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר