לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2007, 22:12
  משתמשת נקבה ahuva_edri ahuva_edri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.05
שנת שירות.

אהלן אנשים (:

רציתי לשאול לדעתכם בקשר להתלבטות קטנה שיש לי.
אני כרגע ב-י"ב והחלטתי שאני עושה שנת שירות (שנת שירות היא שנה של התנדבות למען הקהילה בטרם הגיוס).

בעיקרון עברתי על די הרבה אפשרויות ונשארתי עם שתי אפשרויות מרכזיות-
* שנת שירות ב"אחריי". יש לי אפשרות לצאת משם לעבודה עם בע"ח בחווה טיפולית. התפקיד של השיןשין הוא בעצם לדאוג לחיות, להאכיל, לטפל ולאהוב
* שנת שירות ב"נטע". "נטע" הוא פרוייקט טכנולוגי שאני משתייכת אליו ובמסגרת הזאת רכשתי ידע טכנולוגי שאני אעביר לתלמידי הפרוייקט כעוזרת מדריכה.

שנת השירות ב"אחריי" בעצם מעמידה אותי במקום שאני הכי רוצה להיות בו...לקום כל בוקר בכיף ובהרגשה שאני עושה את מה שאני הכי נהנית ממנו כי אני ממש אוהבת בעלי-חיים ואני פשוט אהנה מכל רגע. שנת השירות ב"נטע" פחות מדברת אליי כי אני לא אוהבת לעבוד עם אנשים ויש לי פתיל קצר, כך שאין לי סבלנות להסביר וללמד, אבל ההתנדבות ב"נטע" מאפשרת לי העצמה אישית- ז"א, קורסים ותעודות הסמכה עם הכרה בינלאומית שאני אקבל והרבה יותר גמישות עם הצרכים האישיים.

מה עושים?!

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2007, 22:27
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
לדעתי בגלל שזה שנת שירות תלכי עם מה שאת אוהבת לעשות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ahuva_edri שמתחילה ב "שנת שירות."

שנת שירות זה לא עבודה, את לא מקבלת כסף בשביל זה (או משכורת מינימלית ביותר) ומההיכרות שלי עם לא מעט אנשים שעשו ש"ש, כדאי מאוד שזה יהיה משהו שאתה אוהב לעשות ורוצה לעשות. קשה מאוד לקום כל בוקר לעשות עבודה שאת לא באמת נהנית ממנה (וגם לא מקבל שכר עליה).

את כותבת שאת לא אוהבת לעבוד עם אנשים ויש לך פתיל קצר ואין לך סבלנות להסביר וללמד (אם את פותחת מועדון אני מצטרף...) אז אני מאוד מתקשה להבין למה ללכת לכיוון הזה בכלל - כמו שאמרתי קודם, ש"ש זה משהו שצריך לעשות כי אוהבים, ולא בגלל התעודות שזה נותן, זה אמנם ערך מוסף אבל זה ממש לא העיקר וחבל.

*זאת ההודעה הראשונה שלי בפורום הזה ד"א
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר