לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2005, 00:59
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj antrahx007 שמתחילה ב "צריך עזרה בקניית מתנה לחודש חברות"

טוף, לדעתי החודשים הראשונים הם הכי יפים להשקיע בהם, לא צריך בהכרח לחכות
לרבעים/חצאי שנה ובכלל- לא צריך לחכות לציון מאורעות בכלל, אפשר לפנק גם ככה סתם - "ללא סיבה" .

ולעניינינו : יש לי רעיון ממש נחמד שאני עשיתי אותו לחבר שלי כשהיינו חודש והיה מאוד שימושי לו .
זה תאכלס על בסיס מתנת "חמשת החושים", אבל כבייכול ערכה לחורף .
קניתי לו קופסה גדולה מרובעת מ"המשביר לצרכן" (יש גם בקרביץ/אופיס דיפו וחנויות למכשירי כתיבה) .
בפנים שמתי לו : גרביים עם הדפס של מצויירים, נר קטן ריחני מ"נרות בשינקין", שקיות של מרק, בובה של סנאי .
שילבתי בפנים גם מתנות לרגל תחילת הלימודים שלו (באוניברסיטה, שבינתיים הוא כבר הפסיק), שמתי לו פנקס קטן,
טושים זוהרים, מחק בצורת מסטיק ומעל כל הדברים הדפסתי לב עם תמונה של שנינו וכתבתי משפט משיר של
ריטה ורמי האהוב עליו : "אז מה בעצם מחבר שני אנשים יחד ?"
הוא מאוד התרגש וכמעט בכה, הוא מאוד אהב את זה .

עוד רעיונות :
ראיתי לאחרונה ב"הפנינג" שהם הרחיבו את מבחר הבובות שלהם, בעיקר בובות עם לבבות והקדשות .
בובות זה מקסים בתור מתנה, גם לבחור וגם לבחורה . בלילה הראשון שישנתי אצל חבר שלי, הבאתי לו בובת
ירח מהממת (נראה לי שאני אוהבת אותה יותר ממנו), ועל הירח מודפס : "I love you", מודבק שם גם כוכב קטן ודובי פיצי .
-על המתנה הזו הוא הכי השתגע, הוא ישן עם הירח כמעט כל לילה, ואחיין שלו בכלל.... רק רואה את הירח ואומר "רח-לי" !

והנה עוד רעיון למתנה שקניתי בדיוק לפני כמה ימים לחבר שלי אבל עדיין לא הספקתי להביא לו :
שני צפרדעים מחזיקות בלב, זה סימבולי וזה חמוד .

לסיכום - מה שלא תבחר להביא לחברה שלך, אני בטוחה שהיא תאהב רק מעצם העובדה שהשקעת בה מחשבה .
ואם אני יכולה לתת לך טיפ ש'יעשה' לך את מערכת היחסים, זה להשקיע ! -אם אתה אוהב את הבחורה שאתך,
אל תהסס להשקיע בה ובדברים שהיא אוהבת; אני לא מדברת בהכרח על השקעה כספית כי אפשר גם בהוצאה
מינימלית או במעשה יד להכין דברים מופלאים . ו-אין מה לדבר, זה מוסיף המון למערכת היחסים .

שיהיה בהצלחה ותעדכן מה קנית/עשית !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 23-01-2005 בשעה 01:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר